Шкільний ярмарок
Благодійний ярмарок " Разом до перемоги!"
Благодійний ярмарок " Разом до перемоги!"
7 жовтня у ЗЗСО І-ІІІст. №2 м.Старий Самбір відбувся благодійний ярмарок " Разом до перемоги!" на підтримку Збройних сил України. Учні продавали домашню випічку, солодощі, хенд-мейд. Менш, ніж за дві години вдалось вторгувати чималі кошти, які передадуть військовим.
Щира подяка за активність, ініціативність та підтримку усім батькам та дітям, які долучилися до потрібної справи. Адже благодійність – це свято, де є бажання поділитися добром, можливість зробити хорошу справу, а в даному випадку підтримати воїнів, що знаходяться на лінії фронту, відчуттям теплоти і вдячності.