День єднання
Учні та вчителі ЗЗСО I-III ступенів 2 м.Старий Самбір вітають з ДНЕМ ЄДНАННЯ УКРАЇНИ!
Об'єднавшись, взяли участь у флешмобі "Співаймо за Україну": виконали Державний гімн України та пісню "Ой у лузі червона калина".
У цей день бажаємо всім українцям нескінченного щастя, міцного здоров'я, благополуччя. Нехай життя в нашій чудовій країні буде лише в достатку, радості, спокої та мирі. Нехай завжди над нашими землями світить сонце, і всім нам тут буде світло, тепло і затишно!
В єдності наша сила! З такими настроєм пройшов урок приурочений до Дня Єднання з учнями 5-го класу ЗЗСО I-III ступенів 2 м.Старий Самбір. Виготовляли листівки для воїнів, щоб підтримати їх, дати відчуття єдності. Ми завжди подумки з ними, віримо і чекаємо з перемогою.
Діти уже добре знають, чому неправильно говорити Західна чи Східна Україна - Україна одна єдина, неподільна, була, є і буде
Листівки і смаколики для воїнів занесли до редакції газети «Ваш Голос Прикарпаття», які на постійній основі приймають гуманітарну допомогу для наших бійців. Маєте можливість - долучайтесь і ви. Разом до перемоги! З Днем Єднання!