День Героїв Крут
«І зупинилось серце молоде, щоб вічно билось серце України»
У Старосамбірській ЗЗСО І-ІІІ Ст-2 проведено урок- пам‘яті «І зупинилось серце молоде, щоб вічно билось серце України»(До Дня Героїв Крут), який підготували учні 9 класу з класним керівником Христиною Желем спільно з працівниками відділу обслуговування дітей Старосамбірськоі публічної бібліотеки. Під час цього уроку було відтворено події цих історичних подій та вшановано пам‘ять Героїв Крут.
І тоді, понад 100 років тому, й тепер - ворог той самий . Нинішні захисники завершують справу Крутянців.
Щира вдячність усім, хто нині виборює нашу перемогу, право жити у вільній країні на своїй землі
Щорічно 29 січня відзначають річницю бою під Крутами, знову і знову повертаючись до бою між українськими військовими курсантами та військами червоної армії.
До ЗЗСО I-III ступенів 2 м.Старий Самбір завітали працівники Старосамбірська публічна бібліотека та разом з 9 класом пригадали цю історичну подію, вшанували пам'ять героїв Крут - українських студентів, які, намагались зупинити більшовицький наступ на Київ у 1918 році, потрапили в полон і були розстріляні більшовиками.