Запорізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №51

Оголошення

про проведення конкурсу

на заміщення вакантної посади директора Запорізької загальноосвітньої

школи І-ІІІ ступенів № 51 Запорізької міської ради Запорізької області


Оголошення 51

Перелік тестових питань на знання законодавства України у сфері загальної середньої освіти, зокрема Законів України «Про освіту», «Про загальну середню освіту», інших нормативно-правових актів у сфері загальної середньої освіти та зразок ситуаційного завдання

перелік тестових завдань

Ще більше актуальної інформації дивіться на офіційній сторінці школи на FB

Антибулінг: шкільна політика і практики запобігання та подолання.

З метою запобігання та вироблення тактики ефективної протидії цькуванню у школі, в закладі 02.11.2018 проведено педагогічну раду "Формування превентивного виховного середовища. Подолання й профілактика шкільного насилля" у формі воркшопу.

Педагогічна рада "Формування превентивного виховного середовища. Подолання й профілактика шкільного насилля"

Нова українська школа

Новий освітній простір

Ось такий він, наш новий освітній простір.

Діти, в школу вже збирайтесь...

Любі учні, шановні батьки!

Вже зовсім скоро стартуємо! Залишились останні приготування.

Адміністрація школи запрошує батьків 1-их класів на загальні батьківські збори, які відбудуться 30.08.2018 року о 17.30 в актовій залі закладу. О 18.00 цього дня на Вас чекають Ваші перші Класні керівники.

Учнів 2-11-их класів класні керівники раді будуть зустріти 31.08.2018 року о 08.00 на ґанку школи та розкрити їм таємницю першого навчального дня (03.09.2018).

Тож до зустрічі!

До уваги батьків майбутніх першокласників

Шановні батьки майбутніх першокласників!

Станом на 27.08.2018 вільні місця відсутні.

Про введення в дію рішення педагогічної ради ЗЗОШ №51 від 22.06.2018


Про відрахування 31 учня 11.docx

Про переведення до 10 класу

про введення в дію 9 клас.pdf

До уваги батьків майбутніх першокласників

Шановні батьки майбутніх першокласників!

Впродовж 01-15 червня заяви про зарахування дітей не приймаються.

Прийом заяв на вільні місця відновиться з 18 червня.

Станом на 01.06.2018 вільних місць – 16.

Список учнів зарахованих до ЗЗОШ 51.docx

Інформація для батьків майбутніх першокласників,

які виявили бажання щодо навчання дітей за освітньою програмою «Інтелект України»

Шановні батьки майбутніх першокласників!

31.05.2018 о 18.00 в актовій залі школи відбудуться Збори батьків майбутніх першокласників, які виявили бажання щодо навчання дітей у 2018/2019 н.р. за «Освітньою програмою для 1-2 класів закладів загальної середньої освіти «Інтелект України» (автор І.В. Гавриш), чинною в межах науково-педагогічного проекту «Інтелект України», яка згідно з висновком Державної служби якості освіти наразі відповідає новому Держстандарту початкової освіти.

Про переведення до наступного класу

Про введення в дію рішення педагогічної ради ЗЗОШ.pdf

Увага! Зарахування до 1 класу!

Шановні батьки наших майбутніх першокласників!

Адміністрація школи рада Вам повідомити, що з 10 травня 2018 року заклад розпочинає зарахування до 1 класів! Детальна інформація на сторінці "До уваги батьків майбутніх першокласників".

Вичерпну інформацію про зарахування Ви зможете також отримати на Батьківських зборах батьків майбутніх першокласників, які відбудуться 10.05.2018 року о 18.00 в актовій залі школи.

Будем раді зустрічі з Вами!

Нова перемога юного актора

Школа пишається гідною Перемогою Остапця Микити, учня 9-А класу, яку він здобув на VІІІ обласному Конкурсі читців української поезії, що відбувся сьогодні на базі Запорізького національного університету, та вітає його вчителя української мови та літератури Сидоренко О.П. Бажаємо натхнення та нових незабутніх звершень!

Успіхи юних пошуковців школи у краєзнавчо-експедиційній роботі

Адміністрація школи виносить подяку юним пошуковцям закладу, які провели активну і змістовну роботу з дослідження, вивчення історії рідного краю та довкілля, географічних, етнографічних, історичних об’єктів і явищ соціального життя та вибороли для рідної школи друге місце в ІІ (обласному) етапі Всеукраїнської експедиції учнівської та студентської молоді «Моя Батьківщина – Україна» за результатами рейтингу (Наказ ДОН ЗОДА від 27.02.2018 №161). Так тримати!

Педагогічна рада школи про вчителя НУШ. Яким йому бути?

Що повинно мотивувати вчителя НУШ та сприяти його професійному та особистому зростанню? На ці та інші питання шукали відповіді під час проведення педагогічної ради школи.

Роль особистості вчителя у формуванні творчого працездатного учнівського колективу НУШ

Колектив школи вітає свою Зірку з черговою блискучою Перемогою!

Щиро вітаємо Докашенко Поліну, ученицю 9-А класу, та її вчителя біології Пефтиц О.Л. з блискучою перемогою, ІІ місцем у ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з Екології! Зичимо нових успіхів у підкоренні найвищих вершин!

Зірковий дощ 9 - А класу!

Щиро вітаємо ученицю 9-А класу Бєляєву Анну, яка посіла ІІІ місце у номінації «Презентація туристичного маршруту» ІІ Міського конкурсу мультимедійних проектів «Україна - Японія», та її вчителя інформатики Вовк А.С.! Бажаємо творчої наснаги та нових злетів!


Успішна пошуково-дослідницька робота Поліни Докашенко

Вітаємо з черговим успіхом Докашенко Поліну, ученицю 9-А класу, переможицю XXXVII Обласної краєзнавчої конференції учнівської молоді «Краєзнавчі нариси Запорізької землі» , робота якої «Еколого-морфологічна характеристика видів роду вероніка о. Хортиця» виборола І місце у напрямку "Екологічне краєзнавство". Зичимо їй нових яскравих перемог та відкриттів!

Юну майстриню нагороджено дипломом Департаменту освіти і науки облдержадміністрації

Колектив школи щиро вітає Кару Ольгу, переможицю (І місце) обласного конкурсу ялинкових прикрас «Моя Новорічна мрія» в рамках Всеукраїнської виставки-конкурсу декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край» (керівник: Свисенко О.В.).

НІ насильству у школі

Семінар-практикум "Профілактика проявів насилля та цькування в навчальному закладі"

З метою профілактики насильства та агресивних форм поведінки в учнівських колективах, проведення просвітницької роботи із запобігання, протидії негативним наслідкам жорстокого поводження з дітьми, своєчасного вжиття заходів щодо виявлення і припинення фактів жорстокого поводження з дітьми або загрози його вчинення в закладі освіти практичним психологом школи Василишеною І.П. проведено семінар-тренінг для педагогічних працівників закладу.

"Думка сімейна" у 51 школі, або як зробити українські родини щасливими

Сьогодні на базі школи впевнено стартувала зимова сесія міських тренінгів «Методичний супровід впровадження курсу «Сімейні цінності» для педагогічних працівників м. Запоріжжя». Протягом 2 днів (27.12 та 28.12.2017) педагоги Хортицького та Дніпровського районів зможуть підвищувати свою компетентність та обмінюватись досвідом щодо організації сімейного виховання в освітніх закладах міста.

Сімейні цінності

Нагорода знайшла своїх героїв!

24-26 жовтня 2017 року у Київському Палаці дітей та юнацтва відбулася Дев’ята міжнародна виставка «Інноватика в сучасній освіті – 2017». За результатами участі та представлення матеріалів навчальних закладів Запорізького регіону на колективному стенді «Освіта Запорізького краю» 15 грудня 2017 року у приміщенні КЗ «Запорізький обласний інститут післядипломної педагогічної освіти» ЗОР відбулося нагородження учасників та дипломантів виставки. Колектив школи був нагороджений Дипломом виставки за активну інноваційну діяльність у підвищенні якості навчально-виховного процесу. Так тримати! Тільки вперед! До нових звершень у царині реалізації концепції Нової української школи!

Творче середовище у хмарах та під хмарами

Виїзне заняття на базі ЗЗОШ №51

07.12.2017 року на базі школи було проведено виїзне заняття курсів підвищення кваліфікації при ЗОІППО вчителів обслуговуючої праці та курсу "Технології", майстрів виробничого навчання міжшікльних НВК. Заняття відкрила директор школи Балдук О.Г., яка познайомила слухачів з досвідом та можливостями роботи педагогів у хмаро орієнтованому інформаційно-освітньому середовищі на базі G Suite. Вчитель обслуговуючої праці, учитель-методист Свисенко О.В. поділилася зі слухачами курсів власним перспективним досвідом викладання обслуговуючої праці та трудового навчання та провела для колег майстер клас, створивши незабутнє інтелектуальне та творче середовище.

Ті, хто підкорюють уми

Вітаємо призерів (І місця!!!) конкурсу юних ораторів Хортицького району, фестивалю «Заговори, щоб я тебе побачив», що проводився в рамках 4-го районного Інтелектуально-методичного марафону, Остапця Микиту (учня 9-А класу) і Дерій Аліну (ученицю 11 класу), які своїм даром красномовства принесли справжнє задоволення та справили сильне враження на слухачів і справжніх поціновувачів Слова! Окремі слова подяки їхнім професійним наставникам Павличенко Л.В., Журавель І.В., вчителям російської мови та зарубіжної літератури школи!

Свято інтелекту

У школі пройшло справжнє Свято Знань, І етап ХІІ Міських інтелектуальних змагань «Всезнайки» для учнів 3 – 4-х класів загальноосвітніх навчальних закладів міста Запоріжжя. Наші юні Всезнайки продемонстрували волю до перемоги, впевненість у своїх силах, готовність до подальшої участі у районному етапі змагань.

Справжнє свято знань

До нових знань

Учні школи на чолі з заступником директора школи з НВР Агаповою О.В. взяли участь у тренінгах від викладачів Факультету соцiологii та управлiння "Запорізького національного університету, що відбулися 02 грудня на факультеті в рамках проведення «One Day University», зокрема, у "Тренінгу проектної діяльності" з написання та подання проектів для отримання грантової підтримки, який провів доктор філософських наук, завідувач кафедри соціальної філософії та управління Бутченко Тарас Іванович. Захід нікого не залишив байдужим! Висловлюємо щиру подяку Іванченко Ользі Олександрівні, аспірантці кафедри соціальної філософії та управління, за інформаційну та організаційну підтримку нашої участі у тренінгу.

Шкільна громада Захисникам України!

Колектив школи традиційно (третій рік поспіль) долучився до участі в обласному благодійному марафоні з нагоди Дня Збройних Сил України, організованому за ініціативою обласної координаційної ради учасників Антитерористичної операції та за підтримки Запорізької облдержадміністрації у Запорізькому регіоні. Школою було перераховано 1000 гривень, отриманих в результаті збору макулатури учнями та педагогічними працівниками закладу. Кошти, отримані від марафону, буде спрямовано організаторами на адресну допомогу колишнім солдатам, в першу чергу, інвалідам та пораненим, родинам загиблих, ветеранам війни, які потребують поліпшення соціально-побутових умов або перебувають в складних життєвих обставинах, на підтримку проектів із увічнення пам’яті наших захисників та інше. Дякуємо всім, хто взяв участь в акції, за небайдужість!