Новини


Марафон до Дня Гідності та Свободи

Учні 8 - А класу узяли участь у міському марафоні до Дня Гідності та Свободи "Я гідний того, щоб мене почули!"

Участь у міському онлайн конкурсу до Дня української писемності та мови « Зачаруй мене розмовою, - українською мовою» учениця 4 - А класу, БЗШ № 18 Ліхачова Анна

Участь у міських онлайн конкурсах : до Дня української писемності та мови « Зачаруй мене розмовою, - українською мовою» учениця 7-В класу, БЗШ № 18 Семенівська Анастасія

Участь у міських онлайн конкурсах : до Дня української писемності та мови « Зачаруй мене розмовою, - українською мовою» учениця 11 - А класу, БЗШ № 18 Коляда Альона


День української писемності та мови

День української писемності та мови – щорічно святкується 9 листопада. Встановлене свято було на честь Нестора літописця, послідовника Кирила і Мефодія. Саме його вважають «батьком українського письма».

Ми живемо в історичні часи й маємо як ніколи раніше турбуватися про сьогодення. У тому числі, й про нашу мову.

Презентація. Вікторина.


УВАГА!

Відповідно до рішення комісії ТЕБ іНС Білоцерківської міської ради з 02 листопада 2020 року освітній процес відбувається наступним чином

2-4 класів – змішана форма навчання,

5-11 класи працюватимуть дистанційно.

Адміністрація школи звертається з проханням до батьків: взяти під контроль місце перебування своїх дітей під час дистанційного навчання, контролювати дотримання ними протиепідемічних заходів, використання засобів індивідуального захисту та максимальне обмеження контактів.

Адміністрація школи


Педагогічна рада

29 жовтня 2020 р. в закладі освіти була проведена педагогічна рада.

Тема педагогічної ради " Імплементація закону України “Про повну загальну середню освіту”.

Матеріали педагогічної ради можна переглянути за посиланням.


Презентация Microsoft PowerPoint

Онлайн конференції у рамках історично – краєзнавчої експедиції «Київщина козацька»

14 жовтня в Україні відзначають День захисника України, Покрови Пресвятої Богородиці та День Українського козацтва. До цього дня відбуваються різноманітні онлайн вікторини, конкурси, конференції і т. д.

Наша школа не змогла пройти повз святкування. В одному з таких конкурсів взяв учать учень 9-А класу Дмитро Пожалов, який отримав сертифікат учасника обласної онлайн конференції у рамках історично – краєзнавчої експедиції «Київщина козацька».

Вітаємо Дмитра та бажаємо успіхів і нових здобутків!
Новий Презентация Microsoft PowerPoint

День захисника України

14 жовтня має довготривалу мілітарну історію: це день козацтва, Української повстанської армії, а з 14 жовтня 2014 року – офіційне державне свято – День захисника України.

За Указом Президента від 2014 року 14 жовтня було встановлено Днем захисника України. У свою чергу Указ Президента України від 23 лютого 1999 року «Про день захисника Вітчизни» втратив чинність. Для українських козаків день Покрови Божої Матері також був найбільш шанованим святом, адже їхню церкву було присвячено саме Діві Марії. В цей день, 14 жовтня, у козаків відбувалися вибори нового отамана. Після зруйнування Запорізької Січі в 1775 році козаки, що пішли за Дунай на еміграцію, взяли з собою образ Покрови Пресвятої Богородиці. Козаки настільки вірили в силу Покрови Пресвятої Богородиці і настільки щиро й урочисто відзначали свято Покрови, що впродовж століть в Україні воно набуло ще й козацького змісту і отримало другу назву – Козацька Покрова.
План роботи школи на тиждень

з 12.10.2020 по 16.10.2020До уваги всіх учасників освітнього процесу!

У період з 05 по 16 жовтня 2020 року включно в закладі введені карантинні обмеження!

Освітній процес переводиться в режим використання методів дистанційного навчання.

Завдання для продовження навчання та інтерактивний зв'язок із вчителями буде здійснено через розділ сайту школи Дистанційне навчання, за допомогою електронних платформ Classroom, Zoom, Viber тощо.

Електронний журнал є діючим та доступним для усіх учасників освітнього процесу.

Попередньо запланований початок очного етапу навчання за розкладом –

19 жовтня (понеділок) 2020 року.

Адміністрація школи


Дорогі вчителі!

Вітаємо Вас з Вашим професійним святом Днем працівника освіти. Нехай Вам завжди всміхається доля, дарує Вам міцне здоров’я та довголіття. Бажаємо Вам здійснення найзаповітніших мрій, а також щоб у Ваших родинах завжди панували тепло, радість та затишок.

Пам’ятайте, що без Вас цей світ буде набагато гіршим, адже вчителі дають надію людству на подальший розвиток!

P. S. Від нас, любі і шановні вчителі, прийміть привітання у формі відеозвернень, від кожного класного колективу


Акція «У Попасну для малечі

зберемо до школи речі»

29 вересня вчителі та вихованці нашої школи , взяли участь у благодійній акції « У Попасну для малечі зберемо до школи речі» , зібравши і передавши своїм одноліткам не лише зошити, олівці, книги, фарби, а й теплі слова підтримки, сподівання на те, що скоро війна все ж таки закінчиться й Україна житиме в мирі.


мир

Ми за мир

Традиційно 21 вересня в Україні та в усьому світі відзначають Міжнародний день миру. Сьогодні мир в Україні не є абстрактним бажанням, це усвідомлена мета, адже за мирне існування, за право жити у власній державі триває боротьба на сході країни. І найвищу цінність миру, який є запорукою щасливого життя, сьогодні відчула кожна українська родина. Мир не означає програти війну, мир – це щоденна праця кожного громадянина задля вдосконалення, розвитку і спокою в країні.

З нагоди Дня миру у Білоцерківській загальноосвітній школі № 18 пройшли тематичні заходи. На шкільному подвір’ї учні взяли участь у конкурсі малюнків на асфальті « Ми за мир», адже ця тема для нас, українців, надзвичайно болюча, це крик душі кожного патріота своєї держави. Протягом тижня була проведена виставка малюнків « Мир очима дітей» .

Міжнародний день миру відзначають у різних куточках планети. Це свято покликане змусити кожного не тільки задуматись, але й зробити що-небудь дієве заради спокою на Землі. Адже найбільше у світі щастя – це мир.


РОЗПОРЯДЖЕННЯ про видачу ліцензій на провадження освітньої діяльності

у сфері дошкільної та повної загальної середньої освіти

закладам освіти (без проходження процедури ліцензування).

1. Видати БІЛОЦЕРКІВСЬКІЙ ЗАГАЛЬНООСВІТНІЙ ШКОЛІ І-ІІІ СТУПЕНІВ № 18 БІЛОЦЕРКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ (ідентифікаційний код юридичної особи: 22208072, місцезнаходження юридичної особи: 09100, Київська область, місто Біла Церква, вулиця Шевченка, будинок 33) ліцензію на провадження освітньої діяльності у сфері повної загальної середньої освіти за рівнем початкової освіти з ліцензованим обсягом 300 осіб за місцем провадження освітньої діяльності: 09100, Київська область, місто Біла Церква, вулиця Шевченка, будинок 33 (без проходження процедури ліцензування).

2. Видати БІЛОЦЕРКІВСЬКІЙ ЗАГАЛЬНООСВІТНІЙ ШКОЛІ І-ІІІ СТУПЕНІВ № 18 БІЛОЦЕРКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ (ідентифікаційний код юридичної особи: 22208072, місцезнаходження юридичної особи: 09100, Київська область, місто Біла Церква, вулиця Шевченка, будинок 33) ліцензію на провадження освітньої діяльності у сфері повної загальної середньої освіти за рівнем базової середньої освіти з ліцензованим обсягом 600 осіб за місцем провадження освітньої діяльності: 09100, Київська область, місто Біла Церква, вулиця Шевченка, будинок 33 (без проходження процедури ліцензування).

3. Видати БІЛОЦЕРКІВСЬКІЙ ЗАГАЛЬНООСВІТНІЙ ШКОЛІ І-ІІІ СТУПЕНІВ № 18 БІЛОЦЕРКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ (ідентифікаційний код юридичної особи: 22208072, місцезнаходження юридичної особи: 09100, Київська область, місто Біла Церква, вулиця Шевченка, будинок 33) ліцензію на провадження освітньої діяльності у сфері повної загальної середньої освіти за рівнем профільної середньої освіти з ліцензованим обсягом 360 осіб за місцем провадження освітньої діяльності: 09100, Київська область, місто Біла Церква, вулиця Шевченка, будинок 33 (без проходження процедури ліцензування).


Геометрія

Геометрія в житті

Геометрія, це наука яка виникла з практики, а саме - з вимірювання землі. Учні 8-А, 4-Б, 11-В взяли участь у перевірці властивостей квадрата на практиці та в використанні цих знань житті. Вирішили створити клумбу. Діти разом працювали над дизайном ії, обчислювали кількість необхідного матеріалу, готували квіти. І ось настав день істини. У дітей все вийшло, отримали квадрат з вписаним колом, та ще перетворили його у клумбу. Тепер учні знають, наскільки корисно знати геометрію.


Олімпійський тиждень

у Білоцерківській загальноосвітній школі l-lll ступенів №18

Наша школа завжди славилася дітьми , які люблять спорт. Саме тому щороку ми є активними учасниками, призерами та переможцями різноманітних спортивних заходів.

Цей навчальний рік розпочався з олімпійського тижня, учасники якого стали учні 2-х -11-х класів . Учителі фізичної культури: Каптановський Валерій Володимирович , Каптановська Олена Степанівна, Пєскова Лариса Володимирівна провели такі заходи :

Олімпійський тиждень

· змагання з футболу між учнями нашої школи та БНВО «Ліцей-МАН» ;

· змагання з спортивної гімнастики та легкої атлетики;

· змагання між 9 та 11 класами з шкільного баскетболу 3x3.

Усі учасники отримали задоволення від гри та зарядилися позитивними емоціями на довгий час.


1 вересня

1 вересня

Промайнуло веселе літо і настала осінь — пора навчання. Діти йдуть до школи, щоб знову сісти за шкільні парти і здобувати знання. Сьогодні уперше в нашій школі таке незвичне свято знань, на якому лише учні 11 класів. Для них цей навчальний рік — останній у шкільному житті, вони — майбутні випускники 2021 року.


педагогічна рада

Педагогічна рада 31.08.2020


ТАК МИ ЩЕ НЕ ПОЧИНАЛИ….

ДОРОГА ШКІЛЬНА РОДИНО!!!

 Перше вересня буде в новому форматі. Ми організовуємо зустрічі учителя й учнів на дистанції від інших класів. Працюємо за розкладом!

 В школу заходять тільки учні, учителі та персонал школи. Вхід в школу батьків, бабусь, дідусів з початком навчального року буде обмежено.

 При вході в школу, в клас ми просимо вас обробляти руки антисептиком.

 Під час перерв всі учні повинні ходити в масках, на уроках маски дозволяється знімати. Для використаних одноразових масок в школі розмістили спеціальні урни.

 Учителям та персоналу щоранку будуть проводити температурний скринінг.

 За умови поганого самопочуття учень повинен повідомити про свій стан здоров’я класного керівника або учителя-предметника.

 Шановні батьки: перед виходом із дому проведіть термометрію у дитини, оцініть стан її здоров’я. Будь-які ознаки ОРВІ і ви залишаєте дитину вдома!!!

 Пам'ятайте про власну персональну відповідальність за правдивість інформації про стан здоров'я дитини.

 Навчання буде організовано в одному класі, переходити в інший кабінети – лише в разі крайньої потреби.

 Для кожного класу визначено свій вхід до школи і схема руху лише одними сходами. Рух школою буде обмежено.

БУДЕ БЕЗПЕЧНО, КОМФОРТНО, ДРАЙВОВО, ЗМІСТОВНО

Адміністрація школиВИПУСК - 2020

Остання перегорнута глава…

Тепер, відклавши книги старовинні,

Ми скажемо вам основні слова,

Що їх саме життя диктує нині.


ЗАПРОШУЄМО НА НАВЧАННЯ ДО ПРОФІЛЬНИХ 10 КЛАСІВ:

  • математичного (5год. алгебри та 3год. геометрії)
  • біологічного (5год. біології, 5год. математики, 4год. укр.мови)
  • географічного (5год.географії, 5год. математики)
  • філологічного (4год. укр.мови, 4год. літератури, 5год. математики)
  • історичного (3год. історії України, 5год. математики, 4год. укр.мови)

ЗАПОВНЮЙТЕ ОНЛАЙН ЗАЯВУ

https://forms.gle/ikJZohU3nrZm6sWs7

Детальна інформація на сайті закладу

ЧЕКАЄМО!


2019/2020 навчальний рік має особливості порівняно з минулими навчальними роками, оскільки карантин змусив обирати іншу форму спілкування з учасниками освітнього процесу. Не зважаючи на те, що навчання проходило за дистанційною формою, результати діяльності до 17.03.2020 року мають бути проаналізовані за основними напрямами роботи.

Переглянути весь звіт директора.


Шановні учні!

Щиро вітаємо Вас зі святом Останнього дзвоника!

Для кожного з нас цей день має своє значення. Для дітей – це нова валіза знань за плечима, для вчителів – гордість за виховання майбутнього покоління, для батьків – мить, коли їхні діти стають дорослішими на рік.

Цей рік був для всіх особливим. Він дав нам досвід онлайн навчання та підкреслив цінність живого спілкування. Звертаємося до всіх школярів з побажанням добра, щастя і здоров’я. Останній шкільний дзвоник сповіщає вам про омріяний прихід літніх канікул. Ми віримо в те, що ви проведете їх весело і цікаво, загартуєтеся, наберетеся сил, зустрінете нових друзів. Для багатьох школярів він сповіщає про чудовий відпочинок на канікулах, сповнений яскравих вражень. Тож бажаю Вам гарно відпочити, набратися духовних і фізичних сил перед початком нового етапу навчання.


Випускники 11-х класів!

Ось і закінчився черговий етап у вашому житті. Сьогодні ви залишаєте рідну школу, і все, що вас чекає у дорослому житті, тепер залежить тільки від вас самих. Тут вас навчили бути щирими, самостійними, відповідальними, чуйними. Навчили дружити, відстоювати свою думку, любити науку, дбайливо ставитися до знань, тобто дали основу того, без чого неможливо стати справжньою Людиною з великої літери! Бажаємо вам не розгубити все це, а примножувати, виховувати в собі найкращі якості.

Ви переходите в доросле життя. Ідіть завжди за своєю мрією і не відступайте, знайдіть щастя в житті і не пропустіть його. Удачі і успіхів вам нехай на складному, але дуже цікавому життєвому шляху Бажаємо, щоб ваші мрії здійснилися. Для молоді, як відомо, відкриваються всі двері. Нехай же двері, які ви виберете, приведуть вас до щастя, радості і звершень. Нехай те, чого ви досягнете, змусить ваших рідних та вчителів пишатися вами і згадувати з ностальгією шкільні роки.

Удачі вам, нових досягнень, щастя і успіхів у подальшому житті!

Усі, хто пишається вами, хвилюється за вас, радіє за вас!


Випуск - 2020


День вишиванки


День матері
Великдень 2020

Великдень 2020Вибір підручників для 7 класу

Дистанційне навчання

Шановні учні та їх батьки!

На період вимушеного призупинення навчання пропонуємо вам дистанційну організацію освітнього процесу. В розділі: "Дистанційне навчання учнів" ви знайдете завдання для самостійного дистанційного вивчення під час карантину.

Велике прохання віднестись до цього відповідально. Слідкуйте за оновленнями сторінки.888

УЧНІВСЬКА ГРОМАДА ВІТАЄ УСІХ ЖІНОК ЗІ СВЯТОМ ВЕСНИ!

Сьогодні хочем привітати

Усіх ми вас із днем весни,

Здоров’я щиро побажати,

Щоб завжди гарними були.

Прекрасні ви, розкішні, ніжні,

Барвисті, абсолютно різні,

Мов квіти в чарівнім саду,

Щодня до нього радісно іду.

Хай сонце гріє вам тепліше

І світять зорі золоті!

Хай 8 березня частіше

Буває у вашому житті.

Хай чоловіки вас цінують,

Складають оди і пісні.

Хай вашу усмішку шанують

Не тільки рано навесні.


УВАГА!

18 березня з 16.00 до 19.00 відбудеться

психолого-педагогічний консалтинг для батьків.

Передбачається індивідуальне консультування батьків з усіх питань, що Вас хвилюють:

· з учителями-предметниками;

· практичним психологом;

· адміністрацією школи;

· з бухгалтерами школи: фінансова діяльність, робота благодійного фонду (16.00 - 17.00, бухгалтерія).

А також:

· День відкритих дверей: 18.00, актова зала школи.

Зустріч батьків учнів 9-х класів (майбутніх учнів 10-х класів) з адміністрацією школи.


Презентація1

Тиждень попередження травматизму

Дитячий травматизм є однією з актуальних проблем охорони здоров'я. Значимість даної проблеми часто недооцінюється. Травматизм можна мінімізувати шляхом вжиття заходів профілактики чи боротьби з ним

З метою привернення уваги працівників та учнів БЗШ №18 до питань дотримання вимог охорони праці, пожежної безпеки, електробезпеки та безпеки життєдіяльності, запобігання випадкам травматизму учасників освітнього процесу організовано та проведено Тиждень попередження дитячого травматизму.

Відповідно до плану роботи проведені різнопланові заходи. Класні керівники підготували і провели інтерактивні заняття: «Обережно! Перерва!» (1-4 класи), «Твоя безпека у твоїх руках» (5-11 класи). Учні 4- 7-х класів підготували просвітницькі презентації «Азбука безпеки».

В рамках проекту «Шкільний офіцер поліції» Дар'я Тарнавська для учнів 5-х класів провела бесіди «Поведінка у місцях скупчення великої кількості людей».

Основна ідея тижня - наголосили учасникам освітнього процсу на важливості бути обачними і завжди дотримуватись правил безпеки.


Підручники для третього класу


День пам’яті Героїв Небесної сотні

20 лютого у день пам’яті Героїв Небесно сотні в БЗШ № 18 відбувся міні-лекторій « Події чорної зими 2014» для учнів старшої школи.

Презентация Microsoft Office PowerPoint

Вчитель історії Ірина Володимирівна Дрібниця розповіла про події Євромайдану та Революції Гідності як про одну з наймасштабніших та найтрагічніших подій Нової історії України.

Учні з зацікавленістю та увагою слухали та пройнялися подіями того часу.


1221

Лунай,материнська мово!

До Міжнародного дня рідної мови Білоцерківська школа мистецтв №1 організувала для учнів 5-Б і 5-В класів БЗШ№18 у бібліотеці-філіал і№1 для дітей захід «Лунай,материнська мово!»

Вихованці школи мистецтв№1 через пісню передали красу і мелодійність мови.

Діти виконували пісні різними мовами:

українською, французькою, білоруською, польською, німецькою, вірменською та мовою кримських татар.

Учні із задоволенням відвідали захід і ще раз переконалися,наскільки мова барвінкова, тепла та рідна, як батьківська хата


наказ забезпечення безпечних умов 2020.doc


Вітаємо призерів конкурсу Музичний сонях

Музичний Сонях – 2020

ВІТАЄМО ПРИЗЕРІВ конкурсу юних виконавців естрадної дитячої та юнацької пісні «Музичний Сонях – 2020»бібліотека

Вітаємо !!!

Вітаємо наших бібліотекарів Лотоцьку Олену Валеріївну та Гуляй Валентину Володимирівну з перемогою у міському етапі Всеукраїнського конкурсу « Шкільна бібліотека 2020 » в номінації « Бібліотека – територія читання.»


Всеукраїнський конкурс «Я-Людина!»

ПРО РЕЗУЛЬТАТИ УЧАСТІ

у Всеукраїнському пізнавального конкурсі «Я-Людина!»

Вітаємо призерів Всеукраїнського конкурсу «Я-Людина!», учнів БЗШ № 18!

До Міжнародного Дня толерантності, Дня Гідності та Свободи та на підтримку антибулінгової політики нашої країни учні 5-х класів долучитися до Всеукраїнського пізнавального конкурсу «Я-Людина!», який запропонував «Шкільний портал».

Метою конкурсу є популяризація знань про нашу планету, про її різноманітність, знайомство молоді із звичаями, традиціями, цінностями, досягненнями.

За результатами тестів, які складали учні в рамках конкурсу, команда учнів отримала сертифікати від «Шкільного порталу».

Перше місце отримали учасники, які набрали від 90 до 100 балів: Сулима Маргарита, 5-Б клас.

Друге місце - учасники, які набрали від 70 до 89 балів:

Моцний Євген, 5-Б клас; Кругленко Єліна, 5-Б клас; Огородник Владислав, 5-Б клас; Савчук Софія, 5-А клас; Маркаров Артур, 5-Б клас; Лисак Тимофій, 5-Б клас.

Третє місце - учасники, які набрали від 50 до 69 балів:

Колікова Анна, 5-Б клас; Коломієць Матвій, 5-Б клас; Приходько Анастасія, 5-Б клас; Щербаков Владислав, 5-Б клас; Єлькін Іван, 5-Б клас; Харченко Анастасія, 5-Б клас; Олійник Владислав,5-Б клас.

ВІТАЄМО ПРИЗЕРІВ! Бажаємо подальших успіхів.


Зустріч випускників

Вечір зустрічі випускників

1 лютого 2020 року

У шкільне дитинство!

Повернемося всі разом

Всього лише на мить в золоті дні…

Як добра казка, як світла пісня,

Живуть у вашому серці і в школі вони.

Згадайте ваші золоті шкільні дні.


Танцювальний флешмоб «Діти єднають Україну!»

Ручки худенькі весь світ обіймають,

Долю Схід-Захід-і-Крим у долоньках!

Міцно, надійно всі разом тримають

Наші маленькі синочки і доньки.

Чуєте люди величні, дорослі?

Діти єднають свою Україну!

І щоб ніколи ні бурі, ні постріл,

Мир не посміли зламати дитині!

В ясний світанок щоб мову рідненьку

Всі ми душею могли відчувати.

І усміхається радісно Ненька,

Вірить вона цим надійним малятам!

За синєє небо, за дім і тополю

Голови в полі зложили солдати...

Дітям у спадок залишили Долю –

Всіх українців навіки з'єднати!


День cоборності України — одне зі знакових свят українського державотворення. День соборності – це нагадування про те, що сила нашої держави в єдності українських земель. Тільки разом збережемо незалежність.

Такі свята долучають нас до історії, допомагають зрозуміти своє місце в суспільстві. Виховують любов до Батькiвщини, повагу до людської гiдностi, почуття патріотизму.

Ранок 22 січня розпочався в школі з виконання Державного Гімну України та єдиної виховної години «День соборності України». Стіни школи прикрашав фотоколаж « Україна в тобі!», який заздалегідь готували учні 1-11 класів. Учні та вчителі в цей день прийшли у вишиванках.

Новий Презентация Microsoft PowerPoint

Для учнів 4-х класів активісти-старшокласники організували квест «Подорожуємо Україною», а в 10-А класі відбулася вікторина «День соборності України». Учні 10-В класу долучилися до міського заходу «Ланцюг єдності».

День був насичений цікавими подіями, яскравими враженнями. Кожен відчув себе причетним до свята, а головне – частинкою єдиної держави УКРАЇНИ. Адже в єдності наша сила.Інженерний тиждень

З 13 по 17 січня стартував "Інженерний тиждень». Кожень день проходив під певним девізом: «Не втрачайте можливість побачити щось нове – це може змінити ваше життя», «В світі є не так багато обставин, які можуть стати сильнішими за ваші бажання», «Рано не буває», «Не здавайтеся, навіть у найскладніші моменти», «Рухайтесь так швидко, як тільки зможете», і на останок найважливіше: «Оцінки не головне».

Захоплююче, мотивуюче, феєричне виконання завдань - це головні цитита з наших вражень. Ніхто не залишився байдужим. Є ще потенціал і бажання розкривати в собі неймовірні сторони.

інженерний тиждень


Carousel imageCarousel imageCarousel image

Людські долі під час Визвольних змагань 1917 – 1921 років.

16 січня відбулася зустріч старшокласників БЗШ № 18 з Галиною Вікторівною Невінчаною - українською письменницею, художницею, журналісткою, громадською діячкою. Через сюжет авторського роману «Амури і конкури» вона розповіла про події в Україні 1917 – 1921 років.

Творчість Г. Невінчаної різнопланова. Особливістю її романів є те, що вона бере сюжети із життя своєї родини та знайомих.

Роман «Амури і конкури» розкриває історію життя головних героїв, які невпинно підіймалися соціальними сходами, виховували дітей. Нахабно вриваються Велика Світова війна і революція. Жах і кров під час ламання суспільних устроїв і епохи не переродили сім'ю українського вчителя.

Учні 9-10 класів охоче слухали про події, яких немає навіть у підручниках.

Галина Вікторівна подарувала екземпляри роману в бібліотеку школи. Діти вже чекають наступної зустрічі з презентацією нового роману і нових деталей життя українського народу.


Вітаємо з новорічними та різдвяними святами!!!

Carousel imageCarousel imageCarousel image


Педагогічна рада

28 грудня 2019 року відбулася педагогічна рада на тему: "Успішний менеджмент нової української школи"

№1
педрада 28.12.2019


Сигнал «Тривога»

24 грудня 2019 року в БЗШ № 18 проведено додаткове позапланове практично-тренувальне заняття з евакуації учасників освітнього процесу під час виникнення пожежі. В заході взяли участь учні 1 - 11 класів, вчителі, технічні працівники, обслуговуючий персонал. Під час даного заняття учасники освітнього процесу продемонстрували свої злагоджені дії.

Працівники школи та учні, почувши сигнал «Тривога», діяли швидко, рішуче, без зайвих відволікань покинули заклад освіти під час тренувальної евакуації відповідно до розробленого раніше плану та практичних відпрацювань на випадок пожежі.

Презентация1

Подібні заняття дуже важливі, адже тренують вмяння вчасно зорієнтуватися, правильно реагувати та діяти; попереджують випадки паніки при виникненні справжньої надзвичайної ситуації та допоможуть врятувати життя дітей та дорослих в різних екстремальних ситуаціях.

Покинувши місце виникнення умовної пожежі, учасники тренування зібралися на стадіоні школи для підведення підсумків. Директор школи відзвітувала про проведену евакуацію, прокоментувала відпрацьовані дії під час евакуації та відмітила, що евакуація учасників освітнього закладу пройшла успішно.


#YouthMediaLab

#YouthMediaLab день другий!

Пишемо звіт разом із дітками: редакція майже повним складом - поруч зі мною найстаранніші й найвідповідальніші учасники нашої маленької Команди!!! Угомонити їх практично неможливо - так вирують емоції - рівень захвату зашкалює - так усе було круто!!! Огляди технічних можливостей, практичні рекомендації, перші досвіди збирання, налаштування професійної техніки (коли навіть доторкнутися до неї було страшно...таке нове, сучасне, якісне, "наворочене"), практика в монтажуванні, перші спроби записати власні відео та звуки, налаштування роботи повноцінної студії та редакції!!!! За що щиро вдячні найкрутішому тренеру Oleg Gnatyuk! ДЯКУЄМО!

Обіцяємо - будемо працювати!!!


Матеріали для проведення профілактичної роботи

інфор Упр Освіти газовий балончик.doc
Упр освіти Петрику інфор газовий балончик 12 12 19.doc
Інструкція Газовий балончик.docx


ВІТАЄМО!!!

Призера XXІ Чемпіонату Світу з карате (м. Лондон)

Новосельського Павла, учня 9-А класу.

У особистих змаганнях (ката) він посів ІІІ місце,

а командне – ІІ місце.

Павло у 15 років є володарем чорного поясу з карете, кандидат в майстри спорту.

VIVAT! VIVAT! VIVAT!


#YouthMediaLab день перший!

Сьогодні 19 грудня ми завзято працювали із тренерами Iryna Tsybuh та Illya Udovychenko! Це було просто нереально круто: діти в захваті від якісної інформації, практичних рекомендацій, мотивації та спрямування, яке отримали!

Так, учні нашої школи стали переможцями в проекті #YouthMediaLab і саме сьогодні разом із технікою до нас завітали чудові спікери для того, щоб не просто передати обладнання, а й навчити бути розсудливими, професійними, успішними!

Наші діти різні: серйозні, вдумливі коли треба, бешкетні й відкриті в житті... Та захоплює їх бажання до змін, до пізнання нового, те, як вони готові розбиратися й працювати. Коли після 4-годинного тренінга в них горять очі, вони діляться жестами вподобайками й бажають якскоріше наблизити наступний день, щоб почати працювати... то є щастя для кожного дорослого,не тільки вчителя!

Далі буде... Дякуємо організаторам!

YouthMediaLab


11

Квест " У пошуках Святого Миколая"

13-го грудня учні 10-х та 9-х класів провели тематичний квест для п'ятикласників "У пошуках Святого Миколая". Головна ідея квеста – влаштувати маленьке пізнавально - пригодницьке свято для дітей.

Головна ідея наступна:

Злодій вирішує помститися Св. Миколаю тому, що в дитинстві замість солодкого подарунка він отримував різочку:

"У мене вже цілий хмиз назбирався",– каже злодій, оповідаючи свою історію дитинства.

Як це було? Ще в листопаді адміністрація школи запропонувала організувати квест для п'ятикласників. За три тижні було створено сценарій, 6 станцій, 4 маршрутних листи, розподілено ролі та знайдено костюми.

" Напевно, найскладнішим було продумати маршрутні листи,– каже одна з авторів квесту,– потрібно, щоб усі чотири команди пройшли кожну станцію, та на станціях не утворювалось "затору". Загалом, усе відбулося дуже добре, звісно не без неприємних моментів"

Отже, відгуки були приємні, як і від п'тикласників та їх класних керівників, так і від адміністрації школи. У подальшому є задум повторити квест для 6-х, 7-х класів та створити більш складний для 9-х.


ВІТАЄМО НАШИХ УЧНІВ ТА КЕРІВНИКІВ РОБІТ З ПЕРЕМОГОЮ!


ВІТАЄМО!!!

4 грудня з нагоди Дня Збройних сил України в приміщенні ТЕК відбувся міський конкурс читців патріотичних віршів «В ім'я Батьківщини».

БЗШ 18 представляли: президент учнівського самоврядування Міняйло Михайло, 10-А клас з авторським віршем «І що ж, народе, буде далі?» та Ольга Сова, 10-Б з піснею «Покатай мене».

Охочих поборотися за призові місця та достойних їх посісти було багато.

Яскравий самобутній виступ Михайла вразив глядачів та журі. У номінації «Художнє читання » він виборов ІІ місце!

ЩИРО ВІТАЄМО !


Вітаємо!

Вітаємо команду дівчат із перемогою в міських змаганнях із баскетболу 3х3. А також команду хлопців із ІІІ місцем у міських змаганнях із баскетболу 3х3.

Баскетбол


Друзі, разом з дітлахами 4- В класу школи.mp4

Челендж " Подарунок захиснику"

Друзі, разом з дітлахами 4- В класу школи № 18 (класний керівник Федосюк Тетяна Арсенівна) ми запускаємо челендж " Подарунок захиснику"!!! Приєднуйтеся, робити добрі справи - це так приємно!!!!


День Гідності та Свободи

21 листопада Україна відзначає День Гідності та Свободи. Це день, коли шість років тому розпочалась Революція Гідності.


Я-Людина!

Так упевнено стверджує кожен учень школи №18. Ми – різні. Цим і цікаві один одному. Ми – рівні! Ми – джерело перетворень та змін на краще вже сьогодні. Поважаємо різноманіття один одного й приймаємо це як безцінну перевагу кожного.

До Міжнародного Дня толерантності, Дня Гідності та Свободи та на підтримку антибулінгової політики нашої країни учні 5-х класів долучитися до Всеукраїнського пізнавального конкурсу «Я-Людина!», який запропонував «Шкільний портал».

Метою конкурсу є популяризація знань про нашу планету, про її різноманітність, знайомство молоді із звичаями, традиціями, цінностями, досягненнями та невдачами цивілізацій та народів світу для формування толерантного ставлення до відмінностей, які нас оточують. Конкурс покликаний ознайомити учнів із цікавими фактами, явищами, подіями та місцями на планеті Земля.

За результатами тестів, які складали учні в рамках конкурсу, кожен отримає сертифікат від «Шкільного порталу».


Тиждень здорового способу життя

Тиждень здорового способу життя

З 18 листопада у нашій школі розпочався челендж з нагоди тижня здорового способу життя. Діти із захватом беруть участь у ньому, деякі соромляться, а інші навпаки позують.

Ось так проходили перші дні марафону….


До уваги учнів 9-х – 11-х класів та їх батьків!

Функціонує міжнародний освітній портал KudaPostupat.ua .

Це Інтернет-довідник для школярів, абітурієнтів. Пошукова система, яка

спеціалізується на пропозиціях навчальних закладів щодо навчання, надає

консультації з питань вступу.


Міс Творчість

15 листопада відбувся міський конкурс « Міс Творчість» на базі гімназії № 2. Нашу школу представляла учениця 7 – А класу Новрузова Єлизавета.

Суть конкурсу полягала в тому, щоб представити себе та своє хобі. Усі учасниці вражали своєю красою і талантами: співали, танцювали, дивували власними картинами.

Наша Ліза - різностороння особистість вона, займається малюванням, східними танцями та моделінгом. Тому для виступу вона східний танок «Хабібі». Номер Лізи був креативним, яскравим, гідним високої оцінки. Тому вона і виборола звання « Віце –міс Творчість».

Візитка.mp4


Толерантність

Міжнародний день терпимості (толерантності)

У 1996 році Генеральна Асамблея запропонувала державам-членам щорічно 16 листопада відзначати Міжнародний день толерантності, приурочивши до нього відповідні заходи, орієнтовані як на навчальні заклади, так і на широку громадськість.

У Білоцерківській загальноосвітній школі №18 відбулися заходи присвячені Дню толерантності.

Учні підготували квітку толерантності, яку розмістили на стенді . Також були проведенні години спілкування, під час обговорення школярі звертали увагу на необхідність підтримувати принципи терпимості, взаємної поваги та мирного співіснування, берегти природу, допомагати іншим людям, вивчати та поважати традиції різних народів.


Тиждень педагогічної майстерності вчителів

Відповідно до Річного плану роботи закладу освіти в школі був проведений тиждень педагогічної майстерності вчителів початкової школи та гуманітарного циклу. Проведений він був за єдиною темою «Інтегративне навчання: тематичний і діяльнісний підхід».

Учасники тижня на відкритих уроках продемонстрували різні підходи, можливості інтегрованого навчання. Педагоги закладу освіти ознайомилися з творчими надбаннями своїх колег:

· учителя початкових класів Нечипоренко І.В., 2-В клас;

· учителя початкових класів Олійник В.А. й учителя біології

Палашевської С.Є., 4-А клас;

· учителів-філологів Анікушиної Н.В. (англійська мова), Войдевич С.О. (українська мова), 5-В клас;

· учителя початкових класів Федосюк Т.А. та вчителя англійської мови Ошийко Я.Ю., 4-В клас;

· учителя української мови Воскобоєвої Т.А та вчителя курсу «Основи здоров’я» Андрійчук А.О., 5-А клас.

Інноваційність відкритих заходів викликала жваве обговорення в педагогічному колективі шляхів імпламентації нових освітніх та навчальних програм.

Інтегративне навчання тематичний і діяльнісний підхід


незвичайні батьківські збори- тренінг

У 7-А класі відбулися незвичайні батьківські збори- тренінг

12 листопада у 7-А класі відбулися незвичайні батьківські збори- тренінг на тему «Співпраця проти булінгу. До доброї справи залучаємося разом», які проводила класний керівник Пономаренко Наталія Григорівна.

Під час тренінгу було проведено багато різноманітних видів діяльності, які дали змогу батькам зрозуміти, що дорослі та їх дії є прикладом для наслідування дітей, адже проблема булінгу є однією з найактуальніших в сучасному світі. Завдяки активній участі батьків та великій різноманітності завдань, усі залишилися задоволені результатом і досягли згоди в тому, що проблеми мають бути вирішені спільно та необхідно діяти через зміну власної поведінки.


Свято мови


РЕОРГАНІЗАЦІЇ ЗАКЛАДУ

Педагогічна кав'ярня

07 листопада відбулася зустріч учителів у «педагогічній кав’ярні» для ОБГОВОРЕННЯ СТРАТЕГІЇ РЕОРГАНІЗАЦІЇ ЗАКЛАДУ НА 2020-2025 р.р.

Завчасно педагогам школи було запропоновано попрацювати в групах та підготувати пропозиції з таких питань:

  1. Доцільність трансформації закладу в разі його реорганізації у гімназію-ліцей (ІІ-ІІІ ст.); академічний ліцей (ІІІ ст.); початкову школу (І ст.).
  2. Сильні сторони (переваги) нашого закладу освіти серед закладів освіти міста.
  3. Чого потребує заклад у разі реорганізації.
  4. Наявні загрози та ризики, пов’язані з трансформацією закладу в гімназію-ліцей.

Які необхідно здійснити кроки до успішної трансформації .


Педагогічна рада

31 жовтня 2019 року в БЗШ №18 відбулася проведена педагогічна рада. Вона була присвячена імпламентації Закону України «Про освіту». Провідне питання, яке розглядалося - впровадження внутрішньої системи забезпечення якості освіти. Майже рік тому педагогічний колектив закладу розпочав обговорення проблем якості освіти в НУШ.

педагогічна рада

Враховуючи нові документи, рекомендації, педагогічна рада схвалила допрацьований варіант Положення, ввела його в дію, ухвалила періодичність самооцінювання, призначила відповідального за впровадження внутрішньої системи забезпечення якості освіти.

Також педагогічна рада розглянула новий Порядок підвищення кваліфікації педагогічних працівників, проаналізувала результати ЗНО-2019 і прийняла план підготовки до ЗНО-2020, намітила шляхи трансформації закладу освіти відповідно до Закону України «Про освіту».


Осіння сесія 2019 3 день

Щоб досягти мети, насамперед, потрібно йти

Завершено триденний математичний марафон. І ми говоримо: «Математика – це супер, математика – драйв!» Натхненні й задоволені від спільної роботи учителі математики та учні. Третій день був присвячений перетворенню виразів та розв’язуванню планіметричних завдань. Штика Н.Ю. та Зімецька С.С. створили атмосферу упевненості у своїх силах та активної співпраці. Яскравою ознакою осінньої сесії були високий рівень мотивації та бажання працювати.

Протягом трьох днів БЗШ №18 стала майданчиком зацікавлених в успішному розв’язанні завдань, що зустрічаються в тестах ЗНО та ДПА. Близько 300 учнів, які навчаються в різних закладах освіти міста стали активними учасниками тренінгу. Звичайно, розуміємо, локальність заходу, проте: «Щоб досягти мети, насамперед, потрібно йти!», і ми робимо кроки, що ведуть до загального успіху.

Висловлюємо вдячність педагогам закладів освіти міста (БНВО «ЗОШ №15-ДЮСОК», БЗШ №11, БЗШ №6, БЗШ №17, БЗШ №4, БЗШ №7, БЗШ №5, БЗШ №3, БНВО «Звитяга», БСШ №9, БСШ №12, БЗШ №20, гімназії №2, БНВО «Ліцей-МАН»), зокрема за просвітницьку роботу та надану можливість своїм учням почути інших педагогів.

Учасники тренінгу пообіцяли самостійно працювати, та зустрітися навесні. Учителі-ініціатори вже обмірковують теми й завдання на весняну сесію, адже ми робимо спільну справу!

Попереду ще багато цікавого. Чекаємо усіх зацікавлених!


Щоб досягти мети, насамперед, потрібно йти

Учитель повинен свідомо йти в ногу з сучасністю, пройматися й надихатися силами, які пробудилися в ній. Саме так відчуває Пономаренко Н. Г. – досвідчений та творчий педагог, для якої любов до предмету, до учнів та освітнього процесу – це справа її життя.

Другий тренінговий день пройшов під девізом «Графіки функцій». Близько 100 вмотивованих, цілеспрямованих й активних школярів об’єдналися сьогодні задля спільної мети. Неймовірна відданість справі, щирість та професіоналізм визначали діяльність педагога, а обізнаність, активність й інтерес – школярів.

Попереду ще багато неймовірних математичних лабіринтів, вихід з яких один – наполеглива праця. Далі буде…Чекаємо усіх зацікавлених!

Осіння сесія 2019 2 день


ЗНО

Щоб досягти мети, насамперед, потрібно йти

Цей девіз вже традиційно обрали вчителі математики для своєї осінньої сесії. Гостинно відчинила двері для допитливих, активних та цілеспрямованих дев’ятикласників БЗШ №18. Стартував перший день математичного тренінгу осінньої сесії «ЗНО без проблем».

Сонячний жовтневий ранок пробудив бажання працювати у більше як 120 здобувачів освіти закладів освіти міста. Олійник Л.А. переконувала, що математика тренує розум, а внутрішня мотивація – це рушійна сила розвитку. Доступно, лаконічно й дієво пройшов перший тренувальний день.

Дякуємо колегам за співпрацю (бо робимо спільну справу), а учням – за наполегливість.

Попереду ще два робочих дня. Чекаємо усіх зацікавлених.Творчий портрет 5-х класів

Адаптація учнів 5-х класів до школи ІІ ступеню – важливий етап шкільного життя. Учні звикають до нових вимог у навчанні, вчаться бути самостійними та водночас відбувається формування колективу класу.

24 жовтня в школі відбулося незвичайне свято «Творчий портрет 5-х класів». Мета - активізувати творчу діяльність учнів, розвивати мислення, увагу, творчі здібності та таланти, виховувати почуття відповідальності, дружби, взаємопідтримки та продовжити роботу по згуртуванню учнівського колективу.

Творчий портрет

Кожен учень отримав шанс показати свої здібності та таланти, а ще - підтримати друга, відчути тепло рідних. У кожного є своя улюблена справа тому глядачі та члени журі познайомилися з тими, хто є майстрами на всі руки.

За підсумками трьох етапів конкурсу відбулося нагородження, кожен клас отримав диплом у певній номінації.

І етап: креативні - 5-А та 5-Г клас;

унікальні – 5-Б клас;

оригінальні – 5-В клас.

ІІ етап: дружні – 5-А, 5-Б, 5-Г класи;

перспективні – 5-В клас.

ІІІ етап: 5-А клас – мистецькі;

5-Б клас – артистичні;

5-В клас – злагоджені;

5-Г клас – обдаровані.


виступ бандуристки

Виступ бандуристки

22 жовтня на базі БЗШ №18 відбувся виступ бандуристки Ткаченко Ірини Григорівни для учнів початкової ланки. Діти із захоплення слухали виконавицю, цікавилися незвичним для них музичним інструментом. Концерт пройшов на одному подиху пройшов концерт. Діти отримали масу позитивних емоцій.


День захисника України

День захисника України та День Українського козацтва – це свято історії, культури, високих моральних цінностей, а також – дружби та об’єднання заради втілення у життя цікавих задумів та ідей. Протягом тижня проводились години спілкування по класах: “Слава козацька не вмре, не поляже”, “Козацька слава України”, “Ми роду козацького діти”, був оформлений інформаційний стенд «Відповідь нескореного народу» та тематична виставка «Народ мій є! Народ мій завжди буде!».

Бібліотекарі невелику он-лайн – виставку художньої літератури, яка підтримувала загальний настрій у школі: «Я – громадянин України», «За єдину Україну", «Гетьмани України», також демонстрація відео презентацій « Козацькому роду , нема переводу!»

день козацтва

Проведення таких заходів допомагає дітям краще пізнати історію своєї країни, адже нашим сучасникам потрібно дбати про культурне і духовне відродження народу, потрібно навчитися пишатися тим, що ми – українці.


до статті Безпечна школа

Безпека в закладах освіти від учня до вчителя.

Саме таку назву мала третя практична конференція за участі шеф-редактора журналу «Надзвичайна ситуація +» Олени Перевозник та її команди за сприяння Міністерства освіти і науки України та Державної служби України з надзвичайних ситуацій.

Заступник директора з НВР Панченко Вікторія Іванівна стала учасницею даного заходу, адже створити безпечний освітній простір – пріоритетне завдання.

Кожен учасник освітнього процесу може стати потенційною жертвою іншої сторони-агресора, йдеться як про учнів так і вчителів. Тому необхідно володіти практичними знаннями, які допоможуть сформувати правильну модель дій у тій чи іншій ситуації, щоб максимально убезпечити себе та інші сторони від виникнення конфлікту та його негативних наслідків.

Відкрила конференцію вітальним словом Олена Перевозник, шеф-редактор журналу «Надзвичайна ситуація плюс».

Вітала учасників Олена Курта, українська акторка, представниця Міністерства освіти і науки України та Державної служби України з надзвичайних ситуацій

Практичну частину розпочав Олег Гнатюк, заступник начальника управління інспекційної діяльності – начальник відділу розслідування, аналізу та обліку аварій і виробничих травм Держпраці. Він розкрив деталі Положення про порядок розслідування нещасних випадків, що сталися зі здобувачами освіти під час освітнього процесу.

Про зниження ризиків пожежної небезпеки в загальноосвітніх закладах надав інформацію Олександр Борис, заступник начальника Українського науково-дослідного інституту цивільного захисту, полковник служби цивільного захисту, кандидат технічних наук.

А про безпекову складову у внутрішній системі забезпечення якості освіти розповів Сергій Горбачов, освітній омбудсмен та Олена Заплотинська, керівник проєктів ГО «Центр підтримки освітніх реформ».

Питання психологічної готовності до надзвичайних ситуацій у закладах освіти актуалізував Віталій Духневич, завідувач лабораторії політико-правових відносин Інституту соціальної і політичної психології НАПН України, кандидат психологічних наук, старший науковий співробітник, науковий керівник експерименту.

Практичні заняття надання домедичної допомоги у разі виникнення надзвичайної ситуації у закладах освіти провів Віталій Кушнір, завідувач кафедри домедичної підготовки Інституту державного управління у сфері цивільного захисту, кандидат медичних наук, старший науковий співробітник

На завершення конференції інструктор крав-мага Максим Козлов, тренер проєкту Krav Kids, розкрив особливості навчання дітей та підлітків основам безпеки через призму своєї програми.


Психолого-педагогічний консалтинг

Уже є доброю традицією двічі на рік проводити консультативні зустрічі батьківської громадськості із педагогами. 16 жовтня 2019 року психолого-педагогічний консалтинг відбувся для батьків учнів 1-х – 11-х класів.

Система індивідуальних зустрічей, на яких обговорювали освітні питання з метою створення ситуації успіху для дитини, стала запорукою взаємодії усіх членів освітнього процесу.

Взаємодія школи із сім'ями вихованців є пріоритетною складовою формування особистості дитини.

Попередній досвід дає підтвердження позитивним зрушенням у вихованні школярів, а отже, допомогти їй реалізувати свої навчальні та творчі потенціали.

Батьки мали також можливість познайомитися з роботою всього навчального колективу. Батьки кожного класу отримали детальну інформацію від бухгалтера про роботу Благодійного фонду в консультативному пункті Фінансової грамотності.

Конcалтинг 2019

У цей день школа гостинно відкрила двері і для майбутніх учнів 10-х класів та їх батьків з інших шкіл міста. Директор школи розповіла про традиції та перспективи закладу, можливості вивчення на профільному рівні предметів та про забезпечення якісної підготовки учнів до здачі ЗНО.

Бажаючі мали змогу зустрітися з психологом та соціальним педагогом школи щодо питань адаптації дітей, харчування та інших актуальних для них проблем, узгодити з адміністрацією школи питання, пропозиції та ідеї, що стосуються шкільного життя.


Осінній ярмарок

Строкато, весело, гамірно, яскраво, неймовірно дружно й надзвичайно смачно – ось як проходить осінній ярмарок у Білоцерківській загальноосвітній школі . Так було й 8 та 10 жовтня. Від самого ранку діти і батьки несли із собою, разом із портфелями, різноманітну смакоту. Усі товари приготовані вдома, акуратно упаковані, загорнуті, розфасовані — готові до вживання, аби відразу можна було розставити усі страви на столі й пропонувати своїм однокласникам, учителям, батькам — усім старшим та молодшим, яких хотілося пригостити.

Участь у ярмарку взяли учні 1-11 класів. Торгувати допомагали батьки. Вони не тільки закликали гостей до покупки своїх ласощів, але й смакували їх на інших торговельних точках.

Дорослі та малі залюбки продають і купують:кожен хоче продати своє та купити щось смачненьке. Місця для торгівлі вистачило всім.

А загалом, дуже хочеться подякувати за активність, ініціативність та підтримку усім батькам, які із задоволенням та натхненням постійно долучаються до цієї цікавої та потрібної шкільної справи.

ярмарка 2019


Презентація школи.ppt

16 жовтня - День відкритих дверей.

Гостинно запрошуємо!


Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл»(«Джура»)

«Це тільки початок …..»

Команда учнів 10 – их класів БЗШ № 18 «Росичі» взяла участь у старті І ( міського) етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл»(«Джура»), який відбувся 11 жовтня.

Розпочалося все з відкриття та переклички роїв. Нас вітали поважні гості: секретар міського голови Кошель В. О., заступник начальника управління освіти і науки Баранова В. А..

По завершенні офіційної частини ми із захватом оглядали військову техніку, навіть мали можливість потримати справжню військову зброю в руках. Також було цікаво поспілкуватися із справжніми військовими кінологами та взяти участь у майстер -класах.

11 жовтня


Оголошення !

УВАГА!

16 жовтня з 17.00 до 19.00

відбудеться психолого-педагогічний консалтинг для батьків

“Партнерство заради дитини”

Передбачається індивідуальне консультування батьків з усіх питань, що Вас хвилюють:

з учителями-предметниками;

соціальним педагогом;

практичним психологом;

адміністрацією школи.


НАМИСТО УНІКАЛЬНОСТІ

І етап шкільного конкурсу ТВОРЧИЙ ПОРТРЕТ

5-х класів.

Творчий портрет класів

МИ – учні 5-х класів Білоцерківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 18!

МИ – маленька частинка великої шкільної родини!

МИ – майбутнє неньки України!

МИ – веселі і щасливі! Є нам чим пишатися!

Бо збулася наша мрія –в п’ятому навчатися!

Рідна школо! Ти даєш нашим мріям крила.

Родина, друзі, вчителі – ось в чому наша сила!

Навчаємось ми – хто як може, звичайно,

Усе прочитаєм, напишем охайно,

То віршик напам’ять, то правило знову,

Та нам – не набридло, знання – це основа!

А потім - до цілі, а потім – до мрії!

Нам наші таланти дарують надію.

А ми ж їх не просто так-сяк закопаєм –

Ми їх розвиваєм, СЕБЕ розвиваєм!


урок доброти

УРОК ДОБРОТИ

Тварини стали вірними друзями людини ще в прадавні часи, коли наші пращури змогли приручити звірів. І тепер ми вже не можемо уявити наше життя без кота поважного, крихітного хом’ячка, кумедної морської свинки, кролика чи папуги.

2-4 жовтня за ініціативи Благодійного фонду «Щаслива лапа» та підтримки МОН України в БЗШ № 18 пройшов «II Всеукраїнський урок доброти» про гуманне та відповідальне ставлення до тварин.

Учні та вчителі початкових класів БЗШ № 18 охоче долучилися до неї. Разом обговорили важливі питання ставлення до пухнастих, піклування про них та відповідального поводження.

Діти дізнались, що гуманне ставлення до Братів наших менших - це уважне, любовне, добре ставлення до тварин, співчуття до них, повага до їхнього життя, прав і свобод, сприяння їхньому благу. А ще - бути їм корисними, надавати їм допомогу, покращувати якість життя.


Дорогі педагоги! З глибокою повагою вітаємо вас з професійним святом - з Днем вчителя ! В цілому світі не знайти роботи більш благородної і потрібної ніж ваша, тому що ви формуєте основу успішного майбутнього наших дітей. Нехай, як пелюстки троянд, вистилають ваш життєвий шлях щастя, здоров'я, любов та вдача!

З повагою батьки та учні 7-А класу!


Вчитель творить майбутнєУчні школи взяли участь у другому українському молодіжному форумі з управління інтернетом

Carousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel image

26 вересня 2019 року команда учнів школи взяла активну участь у молодіжному форумі з управління інтернетом, який проходив у місті Києві на базі КПІ ім. Ігоря Сікорського. У першій частині форуму школярі взяли активну участь у дискусії, а під час другої презентували власні виступи та пропозиції до майбутньої спільноти.

Так, випускник школи Марчук Валерій розповів про актуальність використання існуючих ефективних рішень для захисту онлайн користувачів на прикладі системи G Suite for Education, де навів приклади із власного довіду адміністрування й роботи над проблемою навчання молоді безпечному використанню онлайн ресурсів.

Учениці 10-А класу презентували такі виступи:

Ямпольська Даніела поділилася особливостями захисту споживача системи G Suite for Education у локальному середовищі освітнього закладу як учениця, яка використовує шкільний захищений обліковий запис для навчання й використовує додаток Google Classroom на власному смартфоні.

Кобулей Анна представила можливості Google Сайтів, навела приклади успішних сайтів у підтримку різних заходів, а також надала пропозиції до сайту майбутньої спільноти. Унікальною особливістю виступу Анни стало те, що вона успішно презентувала сайт, які створили вихованці школи під час форуму.

Кириченко Діана розповіла про практику вивчення матеріалів щодо безпеки в інтернет на уроках, переваги роботи з оцифрованими завданнями та онлайн ресурсами, а на завершення виступу додала пропозицію щодо розширення майбутньої спільноти окремим відеоблогом для популяризації питань інформаційної безпеки й залучення молоді.

Яскравим завершенням виступів учнів школи стала презентація запису стріму, який діти записали безпосередньо під час форуму й додали до новоствореного сайту.


Профорієнтаційна подорож до БНАУ

24 вересня 2019 року учні 11 –Б класу та вчитель біології Федько Оксана Володимирівна відвідали Білоцерківський національний аграрний університет.

Учні дізнались, що він має 6 факультетів: агробіотехнічний, біолого-технологічний, факультет веретинарної медицини, екологічний, економічний, факультет права та лінгвістики.

Відвідали школярі саме агробіотехнологічний факультет – один із найстаріших факультетів Білоцерківського національного аграрного університету. Він є одним із флагманів освітньої, навчальної, наукової, методичної та виховної діяльності Білоцерківського НАУ.

ПРОФОРІЄНТАЦІЯ БНАУ

Учні мали змогу поспілкуватися із завідувачем вступної компанії, а також прослухали і переглянули інформацію щодо вступ. Відвідали факультет садово-паркового господарства. Побачили величезну кількість ідей студентів факультету, щодо благоустрою нашого мальовничого міста. Прослухали інформацію про селекцію рослин та тварин, та про насінництво. Визначали яке насіння мають наші плодово – ягідні рослини. Ми отримали нові знання та незабутній досвід.


Фото з звітної конференції директора

Загальні збори педколективу та батьківської громадськості.
Вулиці Білої Церкви розповідають

13 вересня 2019 року в рамках проведення Дня краєзнавства «Вулиці Білої Церкви розповідають» у бібліотеці-філії №1 для дітей відбулася зустріч з головою Білоцерківського міськрайонного об’єднання ВУТ «Просвіта», директором видавництва «Час Змін Інформ», журналістом, громадським діячем, волонтером, співавтором інформаційного довідника з перейменування вулиць міста у 2016 році «Декомунізація в Білій Церкві» Костянтином Климчуком.

Костянтин Климчук — ініціатор та член робочої групи з декомунізації у Білій Церкві.

вулицями міста


Шкільний офіцер поліції

Шкільний офіцер поліції

У рамках проекту «Шкільний офіцер поліції» та акції «Увага! Діти на дорозі!» учні початкових класів БЗШ № 18 прослухали бесіди «Безпечна дорога до школи».

Офіцер поліції Дар'я Тарнавська в інтерактивній формі розкрила такі важливі теми, як безпечна поведінка на дорозі та в побуті, поведінка у стресових або небезпечних ситуаціях.

Діти стали активними учасниками діалогу та отримали цінні поради щодо збереження власного життя. І вже чекають наступних зустрічей.


Шановні батьки!

Просимо звернути увагу, що відповідно до наказу управління освіти і науки Білоцерківської міської ради Київської області від 28.08.2019 р. №121 "Про підсумки формування мережі закладів загальної середньої освіти на 2019/2020 навчальний рік та планування мережі на 2020/2021 навчальний рік" та листа роз'яснення щодо виконання окремих положень цього наказу від 09.09.2019 р. №829 БЗШ № 18 не здійснює набір учнів до 1-х класів на 2020/2021 навчальний рік та проводить набір до 5-11 класів.


6 вересня у БЗШ № 18 був відбувся Олімпійський день. Мета заходу - навчання та виховання учнів на гуманістичних цінностях олімпійського руху, формування в них навичок і культури здорового способу життя, а також залучення дітей до активних занять фізичною культурою та спортом.

На спортивному майданчику під керівництвом учителя фізичної культури Каптановського Валерія Володимировича та тренера з футболу ПФК Рось Плясецького Максима Костянтиновича відбулися змагання з футболу для хлопців 5-11 класів(хлопців), а також відбулися змагання з баскетболу між дівчатами 9 – 10-тих класів.

футбол

За результатами змагань з : баскетболу виграла збірна команда дівчат дев’ятого класу,після проведення серії матчів у різних вікових категоріях з футболу було визначено переможців :

5 – В, 6- А, 7 – Б, 8, 9 – А, 10, 11- Б.


свято знань

Свято першого дзвоника чи не найважливіше в житті кожної людини. Хтось цього дня вже вкотре поспішає до школи, щоб ступити на чергову сходинку до майбутнього, хтось прагне освіжити в пам’яті зворушливі спогади про минулі шкільні роки, а хтось несе запашні квіти, щоб привітати свою першу вчительку, яка на довгі роки залишилася в серці.

Вітаємо всіх учнів та їх батьків зі святом Знань!