Колектив кафедри

Микитин Тарас Миронович

завідувач кафедри менеджменту, доктор економічних наук, професор


e-mail: taras.mykytyn@rshu.edu.ua

Народився у 1965 році в с.Черче Рогатинського району Івано-Франківської області. Після закінчення школи навчався в Українському інституті інженерів водного господарства, який  закінчив з відзнакою  у 1987 році і був рекомендований до вступу в аспірантуру. Закінчив аспірантуру при УІІВГ та захистив дисертацію "Оптимізація параметрів водоприймачів осушувальних систем Західного Полісся України" в 1994 р., отримавши ступінь кандидата технічних наук. У 2013 році закінчив Рівненський інститут слов’янознавства за спеціальністю "Маркетинг".

З 1996 р. працює завідувачем кафедри економіки та менеджменту Рівненського державного інституту культури, а з 1998 р. у зв’язку із реорганізацією - завідувачем кафедри економіки та менеджменту Рівненського державного гуманітарного університету. У 2000 р. присвоєно вчене звання доцента кафедри економіки та менеджменту. У складі науково-методичної комісії із спеціальності "Менеджмент організацій" приймав активну участь у розробці освітніх стандартів спеціалізації енеджмент туристичної індустрії". Микитин Т.М. приймав активну участь у створенні та розбудові Надслучанського інституту.

У 2023 році захистив дисертацію на здобуття наукового ступеня "доктор економічних наук" за спеціальністю 08.00.06 - економіка природокористування та охорони навколишнього середовища на тему "Еколого-економічні основи розвитку територій національних природних парків".

Є автором більше 130 наукових праць, серед яких 3 навчальних посібники, 7 монографій. Бере активну участь у наукових конференціях, симпозіумах. З 2016 року Микитин Т.М. керує  комплексною НДР кафедри менеджменту «Регіональні особливості організації та розвитку ринку сільського туризму», у рамках якої було проведено міжнародну науково-практичну конференцію, видано монографію.

Є головою Ради громадської організації "Рівненський центр маркетингових досліджень", яка реалізувала більше 10 грантових проектів. Микитин Т.М. приймав участь у проекті "Розвиток сільського зеленого та екологічного туризму як планомірна складова економічного розвитку Березнівського району" (2014-2016 рр.),  у проекті "SHTETI ROUTES. Об’єкти єврейської культурної спадщини в транскордонному туризмі" в рамках програми транскордонної співпраці Україна – Польща – Білорусь (2013-2015р) у проекті "U-LEAD з Європою" (2016-2020 рр.).

За значні досягнення в науковій та навчальній роботах, активну життєву позицію нагороджений знаком «Відмінник освіти України» (2001 р.), відзнакою «Почесний працівник Держводгоспу України» (2007 р.), Почесною грамотою Міністерства освіти та науки України,  Подякою від Міністерства культури і туризму (2005 р.), грамотами Рівненської обласної ради та обласної адміністрації.

Викладає дисципліни: "Вступ до спеціальності", "Економетрія", "Маркетинг", "Управління проектами", "Екологічний менеджмент" 

Дейнега Олександр Вікторович

доктор економічних наук, професор


e-mail: oleksandr.deineha@rshu.edu.ua

Народився 17 травня 1962 року, с. Новостав Рівненського району Рівненської області.

      У 1984 році закінчив Український інститут інженерів водного господарства за спеціальністю «Економіка і організація водного господарства» і отримав кваліфікацію інженер-економіст.

      З 1985 по 1997 рік працював на посадах асистента, старшого викладача кафедри економіки водного господарства Українського інституту інженерів водного господарства.

      У 1997 році у Державному університеті «Львівська політехніка» захистив кандидатську дисертацію за темою «Економічне обґрунтування технологічних інновацій в системі відтворення основних засобів» та отримав диплом кандидата наук зі спеціальності 08.02.02 «Економіка технологічних змін і інноваційних процесів».

      З 1997 по 2016 рік очолював кафедру економіки та маркетингу у Рівненському інституті слов’янознавства Київського славістичного університету.  

      У 2001 році отримав вчене звання доцента кафедри економіки та маркетингу.

      З 2016 року працює у Рівненському державному гуманітарному університеті на посадах проректора з наукової роботи та професора кафедри менеджменту.

      У 2018 році у Одеському національному політехнічному університеті захистив докторську дисертацію за темою «Інформаційна підтримка прийняття маркетингових рішень промисловим підприємством в умовах невизначеності» та отримав у 2019 році диплом доктора наук зі спеціальності спеціальністю 08.00.04 кономіка та управління підприємствами (за видами економічної діяльності)".

      У 2020 році отримав вчене звання професора кафедри менеджменту та був обраний академіком Академії економічних наук зі спеціальності "Менеджмент".

      Член президії всеукраїнських громадських організацій “Українська Асоціація Маркетингу” та “Українська Асоціація Логістики”, очолює їх Рівненські обласні осередки.

Автор понад 200 наукових і науково-методичних праць, серед яких 14 підручників і навчальних посібників, в тому числі 12 із грифом Міністерства освіти і науки України, які використовуються у професійній підготовці фахівців із маркетингу та менеджменту, 4 колективних та 1 одноосібної монографій, більше 60 статей у фахових економічних виданнях, 1 патенту на корисну модель.  

Підготував 2 кандидатів економічних наук, здійснює керівництво аспірантами,  здобувачами. Виконує значну роботу з рецензування авторефератів, посібників, підручників, освітніх програм; здійснює опонування дисертаційних робіт за дорученням спеціалізованих рад. Студентські наукові роботи, виконані під його керівництвом, стали лауреатами Всеукраїнських конкурсів «Молодь опановує маркетинг» (Київський національний економічний університет, 2012 р.) та «Шляхи розвитку України очима молоді» (Хмельницький національний університет, 2015 р.)

      Дейнега О.В. є керівником 2 прикладних науково-дослідних робіт: “Обгрунтування економічного механізму функціонування підприємств у регіональному середовищі” та “Удосконалення механізму управління брендом вищого навчального закладу”.  

      За багаторічну сумлінну працю, особистий внесок у підготовку висококваліфікованих спеціалістів, плідну науково-педагогічну діяльність нагороджений Почесною грамотою Кабінету Міністрів України, знаком «Відмінник освіти України», Почесною грамотою Міністерства освіти та науки України, грамотами Рівненської обласної ради та обласної адміністрації.

Викладає дисципліни: «Економіка підприємства», «Маркетинг», «Логістичний менеджмент», «Вступ до системного аналізу», «Контролінг», «Методологія і методи наукових досліджень».

Пелех Оксана Богданівна

доктор економічних наук, професор


e-mail: oksana.pelex@rshu.edu.ua

У 2001 р. закінчила Рівненській державний технічний університет за спеціальністю «Облік та аудит». Працювала з 2001 року до 2012 року в Рівненському інституті слов’янознавства Київського славістичного університету на кафедрі економіки та банківської справи.

У 2007 році захистила кандидатську дисертацію за спеціальністю 08.00.02 «Світове господарство і міжнародні економічні відносини» в Інституті світової економіки та міжнародних відносин НАН України на тему «Міжнародна трудова міграція (порівняльний аналіз Чеської Республіки та України)». Науковий керівник – професор, доктор економічних наук – Єременко Володимир Григорович.

З 2012 року працює в Рівненському державному гуманітарному університету на кафедрі менеджменту. 22 грудня 2014 року отримала звання доцента по кафедрі менеджменту.

27 серпня 2020 р. захистила докторську дисертацію на тему «Структурний аналіз національної економіки і структурна політика в Україні» за спеціальністю 08.00.03  "Економіка та управління національним господарством" у Черкаському національному університеті ім. Б. Хмельницького. Науковий консультант – професор, доктор економічних наук – Садова Уляна Ярославівна.

З 1 жовтня 2020 року працює на посаді професора кафедри менеджменту. Загальний науково-педагогічний стаж 19 років.

Наказом Міністерства освіти і науки України № 491 від 27 квітня 2023 року Пелех Оксані Богданівні присвоєно вчене звання професора кафедри менеджменту.

Автор близько 100 науково-методичних праць, в т.ч. монографій: «Структурні зміни та зрушення в національній економіці України: аналіз та оцінка», «Структурні зрушення ВВП України в умовах зростання трудової міграції населення: національний та регіональний аспекти», «Українська міграція в умовах глобальних і національних викликів ХХІ століття», «Міграція в умовах трансформації регіональних ринків праці України: механізми регулювання», «Міжнародна трудова міграція в Чеській Республіці».

Посилання на наукові профілі:

GoogleScholar - https://scholar.google.com.ua/citations?hl=uk&user=31nyQzkAAAAJ

ORCID - https://orcid.org/0000-0002-5657-6717

Наукові інтереси: міжнародна трудова міграція, національна економіка, економічний розвиток, структурні зміни та зрушення, структурні дисбаланси, структурна політика.

Викладає дисципліни: «Сталий розвиток», «Аналіз діяльності торговельного підприємства», «Бухгалтерський облік у торгівлі»,  «Глобальна економіка», «Ділове адміністрування», «Влада і бізнес»

Юхименко-Назарук Ірина Анатоліївна

доктор економічних наук, професор


e-mail: iryna.yukhymenkonazaruk@rshu.edu.ua

Народилася 12 грудня 1982 р.

У 2005 році закінчила Національний університет водного господарства та природокористування. Отримала повну вищу освіту за спеціальністю «Економіка підприємства» та здобула кваліфікацію магістр з економіки підприємства (диплом з відзнакою).

 Працювала в Рівненській філії Приватбанку на посаді провідного спеціаліста відділу валютних і депозитних операцій корпоративних клієнтів та спеціалістом РКБ по персональному обслуговуванню корпоративних клієнтів (відділення № 19).

З 2010 року працює на посаді викладача кафедри менеджменту Рівненського державного гуманітарного університету та починає займатися науковою роботою (здобувач при Житомирському державному технологічному університеті за спеціальністю 08.00.09 «Бухгалтерський облік, аналіз та аудит»).

18 квітня 2012 року захистила кандидатську дисертацію за темою «Бухгалтерський облік і контроль операцій з нерухомістю» в Житомирському державному технологічному університеті за спеціальністю 08.00.09 «Бухгалтерський облік, аналіз та аудит».

З 2012 року є головою Ради молодих менеджерів, координацію діяльності якої здійснює постійна комісія з питань науки, освіти, культури і духовності Рівненської обласної ради.

З 2013 року працює на посаді декана факультету документальних комунікацій та менеджменту Рівненського державного гуманітарного університету.

28 березня 2018 року захистила докторську дисертацію на тему: «Розвиток теорії та методології бухгалтерського обліку в контексті неоінституційної теорії» за спеціальністю 08.00.09 «Бухгалтерський облік, аналіз та аудит (за видами економічної діяльності)»

У 2023 році присвоєно вчене звання професора кафедри менеджменту.

Співзасновниця благодійного фонду «ЮХИМЕНКО».

Автор більше 90 наукових публікацій та науково-методичних розробок.

Наукові інтереси: бухгалтерський облік, фінанси. 

Викладає дисципліни «Антикризове управління»,  «Управління витратами», «Креативний менеджмент».

Берташ Борис Миколайович

кандидат економічних наук, доцент


e-mail: boris.bertash@rshu.edu.ua

Народився в с.Рокитне Рокитнівського району Рівненської області 1969 р.

Після закінчення із золотою медаллю Рокитнівської середньої школи №2 у 1986 р. вступив до Українського інституту інженерів водного господарства, який закінчив з відзнакою за спеціалізацією «Сільськогосподарське водопостачання, обводнення та охорона навколишнього середовища» 1993 р., отримавши рекомендацію до вступу в аспірантуру. Навчаючись в аспірантурі кафедри екології Української академії інженерів водного господарства, працював інженером та молодшим науковим співробітником науково-дослідного сектору.

З 1997 - викладач кафедри економіки і менеджменту Рівненського державного інституту культури, з 1998  - кафедри економіки і менеджменту РДГУ.

З 2001 - начальник відділу моніторингу, природоохоронних програм, освіти, інформації та зв’язків з громадськістю, з 2003 - начальник Рівненської міської екологічної інспекції державного управління екології та природних ресурсів в Рівненській області.

З 2005 - викладач, з 2006  - старший викладач кафедри економіки і менеджменту, з 2007 - заступник декана факультету ДКМ, з 2015 – доцент кафедри менеджменту  РДГУ.  

Кандидат економічних наук, тема дисертаційного дослідження: «Еколого-економічні засади використання осушених земель при створенні природно-заповідних територій». Автор та співавтор більше 150-и наукових та навчально-методичних праць, серед яких відомчі будівельні норми, посібник до відомчих будівельних норм, навчальний посібник та три монографії.

З 1999 - заступник голови Рівненського центру маркетингових досліджень. З 2015 – голова Рівненської обласної організації Українського товариства охорони природи. Учасник та керівник більше 10-и грантових проектів, у тому числі міжнародних, серед яких «Розвиток сільського зеленого та екологічного туризму як планомірна складова економічного розвитку Березнівського району» 2014-2016 рр. Програми підтримки регіонального розвитку України; «SHTETL ROUTES. Об’єкти єврейської культурної спадщини в транскордонному туризмі” 2013-2015 рр. програми транскордонного співробітництва «Польща–Білорусь–Україна» Європейського Союзу; «Розвиток екологічного туризму на території водно-болотних угідь заплави р. Збитинка» 2019 р. програми Transition Promotion Program Міністерства закордонних справ Чеської Республіки; «Полісся – дика природа без кордонів» фундації «Аркадія – благодійний фонд Лісбет Раузин та Пітера Болдвіна Програми вразливих ландшафтів (ELP)» у 2020 р.

Член науково-технічних рад Дермансько-Острозького національного природного парку та Рівненського природного заповідника.

За сумлінну працю, вагомі досягнення у науковій та виховній роботі у справі підготовки висококваліфікованих фахівців, високий професіоналізм, активну участь у громадському житті, значний особистий внесок у розвиток туристичної галузі Рівненщини, активну роботу у вирішенні питань соціально-економічного захисту членів профспілки нагороджений Почесними грамотами РДГУ, Рівненської міської ради та виконавчого комітету, Рівненської обласної державної адміністрації та Рівненської обласної організації профспілки працівників освіти і науки України.

Викладає дисципліни: «Управління інноваціями», «Інноваційна політика торгівельних підприємств», «Інформаційні системи в менеджменті», «Управління інвестиційною діяльністю».

Бобровський Анатолій Леонідович

кандидат технічних наук, професор


e-mail: anatoly.bobrovsky@rshu.edu.ua

У 1974 році закінчив з відзнакою гідротехнічний факультет Українського інституту інженерів водного господарства, отримавши кваліфікацію "Інженер-гідротехнік". У 1986 році закінчив аспірантуру Київського інженерно-будівельного інституту. 

Тема дисертації на здобуття наукового ступеня кандидата технічних наук: «Обгрунтування параметрів дренажу з врахуванням глибокого розпушення в Західних районах України».

Працював інженером, старшим інженером, начальником науково-дослідного сектору Львівдіпроводгоспу, старшим науковим співробітником і доцентом УІІВГ, доцентом Рівненського інституту слов'янознавства, референтом ректора Рівненського інституту слов'янознавства, помічником голови Рівненської обласної державної адміністрації, начальником Державного управління охорони навколишнього природного середовища в Рівненській області, депутат атом Острозької районної ради Рівненської області.

На кафедрі працює з 2005 року на посаді професора. Автор понад 70 наукових праць.  Під керівництвом Бобровського А.Л.  захистив кандидатську дисертацію А.Бернацький.

Нагороджений Почесною грамотою Міністерства  природи України, а також Дипломом загальноукраїнського проекту "Екологія та природні багатства України".

Викладає дисципліни: "ЗЕД підприємства", "Екологічний менеджмент", "Моделі та методи прийняття управлінських рішень", "Основи наукових досліджень".

Максимчук Надія Станіславівна

кандидат психологічних наук, доцент

Освіта: Рівненський державний гуманітарний університет (2006, менеджер-економіст)

Тема дисертації на здобуття наукового ступеня кандидата психологічних наук: «Психологічні особливості розвитку професійної рефлексії у майбутніх менеджерів-економістів»

Викладає дисципліни: "Системи технологій", "Основи менеджменту", "Кадровий менеджмент", "Організація туристично-екскурсійної діяльності", "Менеджмент організацій", "Самоменеджмент".

Машта Надія Олександрівна

кандидат технічних наук, доцент


e-mail: nadya.mashta@rshu.edu.ua

Народилася у 1984 році у смт Квасилів Рівненської області. Після закінчення школи навчалася у ПВНЗ "Рівненський інститут слов’янознавства" за спеціальністю "Товарознавство та експертиза в митній справі". Під час навчання в інституті працювала методистом кафедри товарознавства і експертизи.

З 2005 року працювала на посаді викладача кафедри економіки та менеджменту РДГУ, з 2014 – на посаді старшого викладача кафедри менеджменту РДГУ, з 2015 – на посаді доцента кафедри менеджменту РДГУ.

Навчалася в аспірантурі Львівської комерційної академії (2007-2011) рр. У 2014 році захистила кандидатську дисертацію на здобуття наукового ступеня кандидата технічних наук за спеціальністю 05.18.15 "Товарознавство харчових продуктів" на тему "Вдосконалення асортименту і поліпшення якості плавлених сирних продуктів" (науковий керівник – заслужений діяч науки і техніки, доктор технічних наук, професор, завідувач кафедри товарознавства продовольчих товарів Львівського торгово-економічного університету Сирохман Іван Васильович).

У 2019 році після навчання у Львівському науково-дослідному інституті судових експертиз та складання іспиту у Міністерстві юстиції України стала атестованим судовим експертом за спеціальністю 12.1 «Визначення вартості машин, обладнання, сировини та споживчих товарів».

У 2021 році склала іспит на знання польської мови на рівні В2.

Наказом Міністерства освіти і науки України № 1166 від 23.12.2022 року Машті Н.О. присвоєно вчене звання доцента кафедри менеджменту.

Є автором більше 90 наукових та навчально-методичних праць, серед яких 5 патентів України на корисні моделі, співавторство 1 навчального посібника з грифом МОН ("Основи стандартизації, метрології та управління якістю"), співавторство у 2-х колективних монографіях. Бере активну участь у міжнародних конференціях.

Викладає дисципліни: "Стандартизація і сертифікація продукції та послуг", "Товарознавство продовольчих товарів", "Товарознавство непродовольчих товарів", Експертиза товарів та послуг", "Управління комерційною діяльністю", "Управління якістю".

Мединська Тетяна Ігорівна

кандидат економічних наук, доцент


e-mail: tetiana.medynska@rshu.edu.ua

Дата народження: 02 лютого 1981 р.

Навчалась у Рівненському обласному педагогічному ліцеї, який закінчила зі срібною медаллю у 1998 році.

У 2003 році закінчила Український державний університет водного господарства і природокористування, м. Рівне. Здобула повну вищу освіту за спеціальністю «Економіка підприємства» (кваліфікація магістр з економіки, диплом з відзнакою). Під час навчання працювала у Рівненській торгово-промисловій палаті провідним економістом (2000 рік).

Після закінчення навчання працювала у Рівненській філії Укрсоцбанку на посаді провідного спеціаліста відділу кредитних операцій (2003 рік). З 2004 по 2007 роки була здобувачем відділу зовнішньоекономічних досліджень Інституту світової економіки та міжнародних відносин Національної академії наук України, де 04 жовтня 2007 року захистила дисертацію на здобуття наукового ступеня кандидата економічних наук за спеціальністю 08.00.02. «Світове господарство і міжнародні економічні відносини» на тему «Торгово-економічне співробітництво України і США в умовах економічної глобалізації».

З 2007 по 2014 роки працювала у Рівненському інституті слов’янознавства Київського славістичного університету на посаді доцента кафедри менеджменту організацій та зовнішньоекономічної діяльності. 

У 2013 році отримала вчене звання доцента кафедри менеджменту організацій та зовнішньоекономічної діяльності.

З 2018 року працює на посаді доцента кафедри менеджменту Рівненського державного гуманітарного університету.  Бере активну участь у роботі приймальної комісії, профорієнтаційній роботі з молоддю старшого шкільного віку, підготовці здобувачів вищої освіти до наукових конференцій, олімпіад, обласних конкурсів наукових робіт, брейн-рингів. З 2019 року у складі робочих груп працює над розробкою освітніх програм. 

Наукові профілі: 

Google Scholar: https://scholar.google.com.ua/citations?user=gou5SEUAAAAJ&hl=uа

ORCID ІD: https://orcid.org/0000-0001-6838-6403.

Автор більше 50-ти наукових праць, а також навчально-методичних розробок.

Викладає дисципліни: «Менеджмент», «Корпоративне управління», «Маркетинг», «Соціальна відповідальність бізнесу», «Соціальний та корпоративний менеджмент»

Пашніна Анна Олександрівна

кандидат економічних наук, доцент


e-mail: anna.pashnina@rshu.edu.ua

Народилась у 1988 році в м. Рівне. Після закінчення економіко-правового ліцею у 2005 році, вступила на навчання до Рівненського державного гуманітарного університету за спеціальністю «Економічна кібернетика».

З 2010 року працює на кафедрі економіки та менеджменту РДГУ на посаді викладача, з 2017 року - на посаді доцента кафедри менеджменту РДГУ.

У 2016 році захистила дисертацію на тему: «Розвиток організації обліку на підприємствах в умовах використання інформаційно-комп’ютерних технологій» за спеціальністю 08.00.09 «Бухгалтерський облік, аналіз та аудит (за видами економічної діяльності)» та здобула науковий ступінь кандидата економічних наук. Науковий керівник - доктор економічних наук, професор Левицька Світлана Олексіївна.

У 2020 році отримала вчене звання доцента. 

Пашніна А.О. є автором більше 60 наукових праць. Бере активну участь у наукових конференціях, конкурсах. Має учнів-призерів України в МАН.

Пашніна А.О. має почесну грамоту Управління освіти та науки України (2013 р.), а також грамоту Рівненської обласної державної адміністрації (2020 р.). 

Викладає дисципліни: "Облік і аудит", "Бухгалтерський облік у торгівлі", "Бухгалтерський облік у туризмі", "Основи наукових досліджень та інформаційні ресурси в управлінні".

Поліщук Олена Юріївна

кандидат економічних наук, доцент


e-mail: olena.polishuk@rshu.edu.ua

Народилась у 1981 році в місті Рівне. Після закінчення Рівненського обласного ліцею-інтернату педагогічного профілю навчалась в Національному університеті водного господарства та природокористування на факультеті економіки та менеджменту, який закінчила з відзнакою у 2003 році. Здобула кваліфікацію менеджер-економіст.

З 2003 року працювала на посаді викладача кафедри менеджменту Рівненського державного гуманітарного університету та виконувала дисертацію у Львівському національному університеті імені Івана Франка (кафедра економічної теорії).

У 2013 році захистила кандидатську дисертацію на тему: «Формування заробітної плати в умовах трансформаційної економіки України». У цьому ж році було присвоєно науковий ступінь кандидата економічних наук.

З 2020 року працює на посаді доцента кафедри менеджменту в Рівненському держаному гуманітарному університеті. 

У 2023 році отримала вчене звання доцента. 

За результатами наукових досліджень та методичної роботи було опубліковано більше 50 наукових праць, в тому числі монографія та навчальний посібник. Бере участь у міжнародних конференціях в Україні та за кордоном.  Приймає активну участь в освітніх проектах TeachMeOnline. Також здійснює керівництво науковими роботами студентів.

У 2020 році пройшла курси підвищення кваліфікації, за напрямком «Економіка і бізнес» у Вищій школі управління і адміністрації в м. Ополе (Польща). Взяла активну участь у тренінгах: «Найкращі практики публічного управління та їх впровадження в Україні», «Сучасні методи громадського контролю в секторах бізнесу та економіки. Європейські практики».

Викладає дисципліни: "Публічне управління приватним сектором та управління персоналом", "Економіка праці та соціально-трудові відносини", "Соціально-економічна статистика в публічному управлінні", "Управління розвитком персоналу".

Поляк Катерина Юріївна

кандидат економічних наук, доцент


e-mail: kateryna.poliak@rshu.edu.ua

Народилася у м. Рівне. Після закінчення школи навчалася в Рівненському державному гуманітарному університеті за спеціальністю «Менеджмент у невиробничій сфері».  Університет закінчила у 2001 році з відзнакою та отримала  кваліфікацію «менеджер-економіст».

Розпочала свій трудовий шлях на посаді викладача кафедри економіки та менеджменту Рівненського державного гуманітарного університету. З 2017 р. – старший викладач кафедри  менеджменту Рівненського державного гуманітарного університету.

У 2017 році у Житомирському державному технологічному університеті захистила кандидатську дисертацію за темою «Бухгалтерський облік та економічний аналіз наслідків надзвичайних ситуацій» та отримала диплом кандидата економічних наук зі спеціальності 08.00.09 «Бухгалтерський облік, аналіз та аудит (за видами економічної діяльності)». Науковий керівник: доктор економічних наук, професор  Грицишен Димитрій Олександрович.

З 2018 року працює на посаді доцента кафедри менеджменту Рівненського державного гуманітарного університету.

У 2020 році рішенням Атестаційної колегії Міністерства освіти і науки України присвоєно вчене звання доцента кафедри менеджменту.

Підвищення кваліфікації: 1) Наукове стажування у Вищій Школі «Уні-Терра» у Познані (Республіка Польща, м. Познань) (2019 р., 180 год.); 2) Наукове стажування для освітян «Академічна доброчесність» у Вищому Семінаріумі Духовному UKSW (Республіка Польща, м. Варшава) (2019 р., 120 год.).

   Володіє англійською мовою на рівні В2 (Cambridge Assessment English, сертифікат № 1912123658 від 12.12.2019 р.)

Автор більше 40 наукових та науково-методичних праць.

Викладає дисципліни: «Страхування», «Менеджмент організацій», «Соціальна політика України», «Фінанси підприємств», «Конфліктологія».

Савченко Ольга Ростиславівна

заступник декана з навчально-методичної роботи факультету документальних комунікацій, менеджменту, технологій та фізики, кандидат економічних наук, доцент


e-mail: olha.savchenko@rshu.edu.ua

Народилася 15.11.1978 р. у м. Рівне. Закінчила Рівненську загальноосвітню школу №25 (1996 р.), Рівненський інститут слов’янознавства Київського славістичного університету (2001 р.), здобула повну вищу освіту за спеціальністю 7.050210 «Менеджмент організацій» спеціалізації «Менеджмент у митній справі».

У 2001-2010 рр. - викладач, ст. викладач кафедри менеджменту та зовнішньоекономічної діяльності Рівненського інституту слов'янознавства КСУ.

10.09.2009 р. у спеціалізованій вченій раді Д.58.082.03 Тернопільського НЕУ захистила дисертацію на здобуття наукового ступеня кандидата економічних наук. З 2010 р. доцент кафедри менеджменту РДГУ (атестат із 2013 р.).  

Заступник завідувача кафедри з наукової роботи (2010-2020 рр.); заступник декана факультету документальних комунікацій та менеджменту (2014-2020 рр.) та навчально-методичної роботи факультету документальних комунікацій, менеджменту, технологій та фізики (з 15.09.2020 р.); голова навчально-методичної комісії факультету ДКМТФ; член навчально-методичної комісії РДГУ; гарант освітньої програми з менеджменту ІІ (магістерського) рівня вищої освіти за спеціальністю 073 «Менеджмент» галузі знань 07 «Управління та адміністрування»; член робочої групи освітньої програми з менеджменту І (бакалаврського) рівня вищої освіти за спеціальністю 073 «Менеджмент» галузі знань 07 «Управління та адміністрування».

У 2012 та 2013 роках була науковим керівником здобувачів вищої освіти, які стали призерами – Петришиної О.В. «Удосконалення управління зовнішньоекономічною діяльністю підприємства (на прикладі ПАТ «Рівне-Азот») за спеціальністю 7.03060101 «Менеджмент організацій і адміністрування» обласного конкурсу науково-практичних робіт галузі знань 0306 «Менеджмент» (ІІ місце, 2012 р.) та Полюхович Н.В. «Збутова діяльність підприємства (на прикладі Фермерського господарства “Вікторія”) (І місце, 2013 р.).

Має низку Почесних грамот від Управління освіти і науки Рівненської облдержадміністрації (2010, 2012-2013 рр.) і керівництва РДГУ (2017, 2019 рр.).

Здійснила інтерактивне стажування у Вищій Школі Уні-Терра (25.04.2019-25.10.2019 р., Познань, Польща).

Автор понад 70 науково-методичних розробок.

Викладає дисципліни: "Публічне адміністрування", "Державне та регіональне управління", "Стратегічне управління підприємствами торгівлі та сфери послуг", "Митна справа", "Управління змінами", "Система державного управління України", "Операційний менеджмент".

Сяська Олена Василівна

кандидат економічних наук, доцент


e-mail: olena.syaska@rshu.edu.ua

Закінчила Український державний університет водного господарства та природокористування за спеціальністю «Менеджмент організацій» і здобула кваліфікацію магістра з менеджменту. Після закінчення університету працювала на посаді асистента кафедри менеджменту УДУВГП. У 2007 – 2010 р.р. навчалася в аспірантурі Національного університету водного господарства та природокористування.

У 2012 році захистила дисертацію на здобуття наукового ступеня кандидата економічних наук за спеціальністю «Економіка природокористування та охорони навколишнього середовища» на тему «Економічне регулювання водокористування в комунальному господарстві».

З 2012 року працювала на посаді старшого викладача кафедри менеджменту Рівненського державного гуманітарного університету, з 2014 р. – на посаді доцента кафедри менеджменту РДГУ. В 2015 р. отримала вчене звання доцента кафедри менеджменту.

Є автором більше 70 наукових та навчально-методичних праць.

Сфера наукових інтересів: водогосподарський менеджмент, економіка природокористування, комунальне господарство.

Викладає дисципліни: «Адміністративний менеджмент», «Самоменеджмент», «Стратегічне управління підприємством», «Гроші та кредит», «Фінансовий менеджмент».

Хижнякова Надія Олександрівна

кандидат економічних наук, доцент


e-mail: nadiya.khyzhnyakova@rshu.edu.ua

У 1992 році закінчила середню школу № 22 у м. Рівне із золотою медаллю. У 1997 році закінчила Українську державну академію водного господарства, отримавши диплом з відзнакою за спеціальністю «Економіка підприємства».

З вересня 1997 року почала працювати викладачем кафедри економіки та менеджменту Рівненського державного інституту культури, далі – однойменної кафедри Рівненського державного гуманітарного університету. З вересня 2003 року переведена на посаду старшого викладача.

У жовтні 2005 року у Національному лісотехнічному університеті України (м. Львів) захистила дисертацію на тему: «Інвестиційне забезпечення реформування систем поводження з твердими побутовими відходами» на здобуття наукового ступеня кандидата економічних наук.

З вересня 2006 року переведена на посаду доцента. У жовтні 2008 року отримала вчене звання доцента кафедри економіки та менеджменту.

Зараз працює на посаді доцента кафедри менеджменту.

З початку 2007 року виконувала функції представника факультету у раді з науково-дослідної роботи здобувачів вищої освіти Рівненського державного гуманітарного університету. З 2007 по 2014 рік входила до складу ради молодих учених університету.

З 2011 року по 2016 рік була членом організаційного комітету Міжнародної науково-практичної конференції здобувачів вищої освіти та молодих науковців «Наука, освіта, суспільство очима молодих», а з 2017 року по 2020 рік – організаційного комітету  Всеукраїнської науково-практичної конференції здобувачів вищої освіти та молодих науковців «Прикладні аспекти інформаційного забезпечення та обґрунтування технічних і управлінських рішень», яка відбувалася на базі університету щороку у травні. При цьому виконувала обов’язки керівника однієї з секцій та члена редколегії збірника матеріалів конференції.

Є співавтором 5 колективних монографій, автором 27 статей у наукових фахових виданнях, 3 статей у зарубіжних виданнях, підготувала 4 відгуки на автореферати кандидатських дисертацій, виступала офіційним опонентом на захисті кандидатських дисертацій. Підготувала 25 навчально-методичних праць: 5 курсів лекцій та 20 методичних рекомендацій. Успішно керує підготовкою кваліфікаційних робіт, бере активну участь у її методичному забезпеченні. Неодноразово була членом державної екзаменаційної комісії.

За сумлінну працю та досягнення у роботі нагороджена двома подяками та двома грамотами Рівненського державного гуманітарного університету, а також Почесною грамотою Рівненської міської ради та виконавчого комітету.

Викладає дисципліни «Статистика», «Статистика ринку товарів та послуг», «Аналіз діяльності торгових підприємств» для здобувачів вищої освіти спеціальностей «Менеджмент», «Маркетинг» та «Публічне управління і адміністрування».

Щесюк Сергій Вікторович

старший викладач


e-mail: serhii.schesiuk@rshu.edu.ua

Базова освіта: Рівненський державний гуманітарний університет, 2000 р. (Менеджмент у невиробничій сфері, менеджер-економіст).

Автор більше 70 наукових, навчально-методичних праць з питань менеджменту, туризму, публічного управління та місцевого самоврядування.

Викладає дисципліни: «Організаційно-аналітичний супровід публічного управління та електронні системи урядування», «Технології публічного управління», «Самоменеджмент», «Основи курортології», «Світові туристичні ресурси», «Історія туризму».

Орлов Олексій Геннадійович

викладач


e-mail: alexey.orlov@rshu.edu.ua

У 2001 році закінчив Рівненський державний гуманітарний університет за спеціальністю "Менеджмент у невиробничій сфері", кваліфікація "Менеджер-економіcт".

З 2004 року працює у Рівненському державному  гуманітарному  університеті. 

Працює над дисертацією за темою "Інвестиційне забезпечення збалансованого розвитку регіону".

Викладає дисципліни: «Менеджмент», «Управління персоналом», «Теорія організації», «Теорія управління».

Марценюк Віктор Васильович

викладач


e-mail: viktor.martseniuk@rshu.edu.ua

Народився 16 червня 1978 року у селі Снігурівка на Тернопільщині. Після закінчення школи в 1995 році, вступив до Рівненського інституту слов’янознавства Київського славістичного університету на факультет міжнародних економічних відносин та бізнесу, який закінчив у 2000 році, отримавши диплом з відзнакою за спеціальністю «Маркетинг» (кваліфікація "економіст-маркетолог").

Трудову діяльність розпочав у 2000 р. на кафедрі економіки та маркетингу  Рівненського інституту слов’янознавства Київського славістичного університету (РІС КСУ) на посаді стажиста-дослідника. У 2001 році вступив до аспірантури Національного університету «Львівська політехніка» за спеціальністю 08.06.02 «Підприємництво, менеджмент та маркетинг». У 2004 році прийнятий на посаду викладача кафедри маркетингу РІС КСУ, а у 2008 році переведений на посаду старшого викладача цієї ж кафедри. З 2012 року - викладач кафедри менеджменту Рівненського державного гуманітарного університету.

Автор більше 30 публікацій, з яких - три у фахових виданнях, є співавтором колективної монографії. Приймав участь у міжнародних науково-практичних, звітних наукових конференціях, наукових семінарах. Систематично проходив підвищення кваліфікації, зокрема і за кордоном (Wyższa Szkoła Uni-Terra w Poznaniu, 2019 р., Республіка Польща).

Викладає дисципліни: «Економіка праці та соціально-трудові відносини», «Логістика».

Рибачук Тетяна Леонідівна

старший лаборант


e-mail: tatiana.rybachuk@rshu.edu.ua

Освіта: Рівненський державний гуманітарний університет (спеціальність "Менеджмент", кваліфікація "Менеджер-економіст")