Бібліотека

РІВНЕНСЬКОГО ОБЛАСНОГО ІНСТИТУТУ

ПІСЛЯДИПЛОМНОЇ ПЕДАГОГІЧНОЇ ОСВІТИ

Звернення до читача

Вас вітає бібліотека Рівненського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти!

Дякуємо, що скористалися нашим ресурсом. Раді допомогти у Ваших пошуках, адже наша бібліотека – не просто книгозбірня, а культурно-освітній заклад, справжня скарбниця знань, храм освіти, науки, культури і духовних цінностей.

Щиро Ваші бібліотекарі: Богомазюк Вікторія Іванівна,

Левосюк Анжеліка Сергіівна.

Історія бібліотеки

Бібліотека Рівненського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти - найстаріша книгозбірня мережі освітянських бібліотек вищих навчальних закладів Рівненщини. Бібліотека функціонує з 1940 року. На той час її книжковий фонд нараховував 1840 примірників та 30 найменувань періодичних видань, обслуговувалось лише 45 читачів.

В архівах не збереглася інформація про роботу бібліотеки у повоєнні роки, лише відомо, що бібліотека відновила свою роботу на базі методичного кабінету інституту удосконалення вчителів в 1964 році і функціонує донині.

На сьогоднішній день бібліотека інституту відіграє суттєву роль у фаховій підготовці спеціаліста, оскільки саме в ній сконцентрована спеціалізована наукова інформація.

Про бібліотеку

Бібліотека як навчальний, науковий, інформаційний та культурно-просвітницький підрозділ інституту забезпечує повне, якісне і оперативне бібліотечно-бібліографічне та інформаційне обслуговування слухачів курсів, аспірантів, професорсько-викладацького складу, наукових, методичних працівників, співробітників та інші категорії читачів згідно з їх інформаційними запитами на основі широкого доступу до книжкових фондів.

Книжковий фонд є універсальним за змістом і налічує більше 30259 примірників, загальний фонд – 49019 прим., Фонд електронних видань - 273 назви. Галузева структура бібліотечного фонду в відповідає галузевій структурі читацьких запитів. Вагому частину складає література з питань загальної, корекційної, інклюзивної педагогіки, психології, методики виховання та викладання окремих предметів, галузевою, художньою літературою. Фонд періодичних видань нараховує більше 111 назв. фахових освітянських видань.

Обслуговування користувачів здійснюється в режимі абонементу та читального залу. Загальна кількість місць для читачів у читальному залі – 30. Бібліотекарі створюють оптимальні умови для користувачів бібліотеки щодо отримання наукової, навчальної та іншої інформації за допомогою книжкового фонду та сучасних методів технологій обслуговування.


Послуги

Скористатися бібліотечними послугами у читальному залі можуть працівники освіти. Обслуговування безкоштовне. До Ваших послуг, шановні освітяни:

- повна інформація про документально-інформаційний ресурс бібліотеки;

- надання у користування в читальному залі книг, періодичних видань та інших документів;

- допомога у користуванні пошуковою системою каталогу та картотек;

- консультації та допомога у пошуку та підборі інформації;

- тематичний підібір літератури, текстових матеріалів з фонду бібліотеки.

Наші координати

Бібліотека знаходиться у приміщенні Рівненського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти за адресою: м. Рівне, вул. Чорновола, 74 Телефон: тел. (0362) 64-96-63, E-mail: biblioteka@roippo.org.ua.