Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej najnowszej oferty!

Warsztaty robotyki online!

Ruszamy już 23.03.2020.

Dostarczymy sprzęt Lego Education do Twojego domu i poprowadzimy warsztaty w formie online w małych grupach.

W celu zachowania maksimum bezpieczeństwa spotykamy się tylko dwa razy - przy dostarczeniu i odbiorze sprzętu.

Zajęcia online trwają godzinę dziennie i odbywają się codziennie od poniedziałku do piątku. Godziny zajęć dostosujemy do potrzeb uczestników. Po każdej lekcji uczestnik dostaje również zadania do samodzielnego wykonania.

Zestaw klocków Lego Education pozostaje do Państwa dyspozycji przez cały tydzień udziału w zajęciach - dziecko może dowolnie się nim bawić oraz eksperymentować!

Cena za jeden tydzień warsztatów wynosi 200,00 zł i zawiera wypożyczenie Państwu odpowiednio zdezynfekowanych i przygotowanych do pracy klocków oraz ich dostawę i odbiór a także prowadzenie przez cały tydzień warsztatów online przez wykwalifikowanego instruktora z wieloletnim doświadczeniem.

Do pracy z zestawami wymagany jest komputer/tablet/ipad obsługujący bluetooth. Bezpłatnie sprawdzimy czy sprzęt, który Państwo posiadacie będzie w stanie współpracować z naszymi klockami. Jeśli będzie taka potrzeba wypożyczymy Państwu również tablet przygotowany do pracy z Lego Education w cenie 50,00 zł/tydzień.

Dodatkowo przy rozpoczęciu warsztatów pobierana jest kaucja (200,00 zł za zestaw Lego Education, 100,00 zł za tablet) w pełni zwrotna po zakończeniu warsztatów.

Przyjmujemy jedynie płatności przelewem.

W celu zapisania dziecka na warsztaty prosimy o wiadomość poprzez facebook lub na email zapisy@robotecedu.pl.