II Міжнародна науково-практична конференція

ЄВРОІНТЕГРАЦІЙНИЙ ВЕКТОР СТАЛОГО РОЗВИТКУ УКРАЇНИ, ЯК НАПРЯМ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ЕКОНОМІЧНОЇ БЕЗПЕКИ ДЕРЖАВИ В КОНТЕКСТІ ГЕОПОЛІТИЧНОЇ СИТУАЦІЇ

25 - 26 травня 2024 року


До участі запрошуються науковці, здобувачі вищої освіти, представники підприємств, установ, організацій, бізнесу, установ та організацій – міжнародних партнерів у II Міжнародній науково-практичній конференції «Євроінтеграційний вектор сталого розвитку України як напрям  забезпечення економічної безпеки держави в контексті геополітичної ситуації» , яка відбудеться 25-26 травня  2024 р. за адресою: м. Дніпро, пр. Дмитра Яворницького, 19.

Посилання   на онлайн-конференції до початку заходу буде надіслано на адреси електронної пошти.

Мета конференції полягає в створенні науково-практичної платформи для апробації пропозицій щодо вирішення актуальних соціально - економічних проблем, України та країн партнерів в умовах геополітичного конфлікту. Конференція спрямована на представлення досліджень та розробок, які висвітлюють поточну ситуацію в сфері економіки та бізнесу, обумовлену війною, та визначення пріоритетних напрямів розвитку державної політики у період післявоєнного відновлення. Крім того, конференція спрямована на консолідацію зусиль наукової громадськості та практичного досвіду з розвитку діджиталізації як ключового драйверу економічного  зростання. 

Головним результатом роботи конференції включає розробку спільних наукових програм, поглиблення міжнародної співпраці, розширення ділових зв'язків, концептуалізацію дорожньої карти для впровадження Керівних принципів ООН з питань бізнесу та прав людини, а також розробку практичних рекомендацій у соціально-економічній та екологічній сферах для підтримки органів влади, бізнес-спільноти та громадських організацій. 

НАПРЯМИ РОБОТИ КОНФЕРЕНЦІЇ  


-          Роль євроінтеграції в забезпеченні економічної безпеки України.

-          Вплив геополітичної ситуації на сталий розвиток України в контексті євроінтеграційних процесів.

-          Механізми співпраці з європейськими партнерами для підвищення економічної безпеки.

-          Використання європейського досвіду у зміцненні фінансової стійкості та стабільності.

-          Роль та значення енергетичної безпеки у контексті євроінтеграційного курсу України.

-          Пріоритетні напрями розвитку економічного сектору в умовах геополітичних викликів.

-          Заходи щодо підвищення конкурентоспроможності українських підприємств на європейському ринку.

-          Роль інновацій та технологічного розвитку у зміцненні економічної безпеки країни.

-          Вплив євроінтеграції на забезпечення прав та інтересів українських громадян у контексті геополітичних процесів.

-          Механізми співпраці з міжнародними організаціями та партнерами для забезпечення економічної стабільності та безпеки.

ДЕДЛАЙН подачі заявки на участь в конференції - 30.04.2024

ДЕДЛАЙН подачі тез доповідей- 30.04.2024

                                                                                    ВИМОГИ ДО ТЕЗ ДОПОВІДЕЙ

ВИМОГИ ДО ТЕЗ ДОПОВІДЕЙ

Обсяг тез доповідей – до 3 сторінок включно з переліком використаних джерел.

Оформлення тез доповідей:

•    формат А-4, поле верхнє, нижнє, праве, ліве – 2 см, шрифт Timeѕ New Roman 14, міжрядковий інтервал 1,5;

•    назва доповіді (великі літери, напівжирний шрифт) вирівняна по центру українською мовою;

•    авторський ORCID ID (здобувачам не обов’язково);

•   Scopus  ID / WoS (при наявності)

• ім’я та прізвище,  ім’я та по батькові автора повністю (напівжирний шрифт) українською мовою (посада з назвою кафедри на якій працює автор, науковий ступінь, вчене звання, назва установи, де працює чи навчається автор, місто, країна, електронна пошта, номер телефона (не буде опубліковано у збірнику);

• ім’я та прізвище автора повністю (напівжирний шрифт)  англійською мовою (посада з назвою кафедри на якій працює автор, науковий ступінь, вчене звання, назва установи, де працює чи навчається автор, місто, країна, електронна пошта, номер телефона (не буде опубліковано у збірнику);


•   анотація українською мовою: ПІБ автора,  назва тез, (3 - 4 строки, потрібно навести об’єкт дослідження, проблема, що вирішувалася, суть отриманих результатів, наукову значущість роботи), ключові слова українською  мовою, через ( ; )

•   анотація англійською мовою:  ПІБ автора,  назва тез,  (3 - 4 строки, потрібно навести об’єкт дослідження, проблема, що вирішувалася, суть отриманих результатів, наукову значущість роботи), ключові слова українською та англійською мовами, через ( ; )

•Матеріал дослідження;

•Висновки даного дослідження і перспективи подальших робіт у цьому напрямку;

•    Перелік використаних джерел (без повторів) оформляється відповідно до відповідних стандартів та дублюються у вигляді References у кінці тексту за нумерацією згадки по тексту.

Важливо! Оргкомітет залишає за собою право редагувати або відхиляти тези доповідей, які виконані та оформлені з порушенням вимог, встановлених Організаційним комітетом. Після отримання Оргкомітетом відповідних матеріалів та їх початкової перевірки, на Вашу електронну пошту буде направлено підтвердження про включення тез доповіді до збірнику.

Відправити на електронну пошту: econom.pdtu@gmail.com 


ПРИКЛАД

РИЗИК-МЕНЕДЖМЕНТ ЯК СКЛАДОВА СИСТЕМИ УПРАВЛІННЯ ФІНАНСОВОЮ БЕЗПЕКОЮ НАПІДПРИЄМСТВІ

http://orcid.org/0000-0002-7750-9791

 Капранова Лариса Григорівна, завідувач кафедрою економічної теорії та підприємництва, к.е.н., доцент, ДВНЗ «Приазовський державний технічний університет», м. Маріуполь, kapranova.larisa@gmail.com, +380982589447

Гусєв Дмитро Андрійович, аспірант ДВНЗ «Приазовський державний технічний університет», м. Маріуполь, gusev@gmail.com

Larysa Kapranova, State Higher Educational Institution «PRIAZOVSKYI STATE TECHNICAL UNIVERSITY», Head of the Department of Economic Theory and Entrepreneurship,  PhD, Associate Professor 

Gusev Dmytro, graduate student State Higher Educational Institution «Priazovskyi State Technical University»


         L. Kapranova, D.Gusev. Risk management as a component of the financial security management system in enterprise.

        The article considers the risk management system, as a component of the general enterprise management system, ensures the financial security of the enterprise. The essential characteristic of risk management is given, its objectives and goals of implementation at the enterprise are determined. The basis of the study is a set of theoretical, methodological and practical issues of the process of building a risk management system in an enterprise.


        Капранова Л.Г., Гусев Д.А. Ризик-менеджмент як складова системи управління фінансовою безпекою на підприємстві.

     У роботі розглянуто система ризик-менеджменту як складова загальної системи управління підприємства, що забезпечує фінансову безпеку підприємства. Наводиться сутнісна характеристика ризик-менеджменту, визначено його завдання і цілі впровадження на підприємстві. Базою дослідження є сукупність теоретичних, методологічних і практичних питань процесу побудови системи ризик-менеджменту на підприємстві.


ФІНАНСОВІ ПИТАННЯ

Вартість участі у конференції - безкоштовно

Вартість публікації статті у збірнику наукових праць - 450 грн (більше 10 сторінок +40 грн за сторінку)

Вартість публікації тез доповідей електронний збірник - 100 грн  (до 4 сторінок)

м. Дніпро, 

пр. Дмитра Яворницького, 19

тел. 0982589447

Капранова Лариса Григорівна


ДВНЗ «Приазовський державний технічний університет»

НАВЧАЛЬНО - НАУКОВИЙ ІНСТИТУТ ЕКОНОМІКИ І МЕНЕДЖМЕНТУ


 

InstagramFacebook