Oświadczenie

W związku z trudną sytuacją międzynarodową spowodowaną przez COVID 19 i ogromną liczbą odwoływanych przejazdów firma Przyjaciel.ski kończy swoją działalność. Informujemy że wszelkie wpłaty dokonane na poczet przejazdów które zostały odwołane w tym przejazd z dnia 10.04.2021 zostaną zwrócone w ciągu najbliższych dni na konta z których zostały zlecone.

Jako firma przepraszamy za niezrealizowane przejazdy, niestety nie na wszystkie sytuacje mamy wpływ. Prosimy również o zrozumienie w kwestii telefonów. Jako firma obsługujemy duże ilości klientów, dziennie mamy po kilkadziesiąt a czasami więcej telefonów. Również jesteśmy ludźmi i rozumiemy Państwa zdenerwowanie, prosimy o cierpliwość i zrozumienie z Państwa strony. Nasza praca również nie jest łatwa - codzienne telefony, organizacja wyjazdów, rozwiązywanie bieżących problemów, śledzenie sytuacji z COVID.

Prosimy również o zrozumienie iż ostatni wyjazd nie mógł się odbyć ponieważ pracownik nie wstawił się do pracy. Firma dołoży wszelkich starań aby sytuację jak najszybciej wyjaśnić. Rozumiemy że są Państwo wściekli ponieważ wyjazd się nie odbył. Skąd wiemy? Jako firma na co dzień spotykamy się z sytuacją w której ktoś zamawia transport a następnie po przejechaniu po pasażera ten nie odbiera, nie płaci za przejazd a czasami awanturuje się w aucie, niestety takich pasażerów nikt w Internecie nie opisuje, tak samo jak nikt nie opisuje pozytywnych wrażeń.