Odkryj nowe możliwości komunikatorów internetowych

Rozwiązanie wspierające walkę z Covid-19

Przyłbica Seeit

Produkt przeznaczony wsparciu komunikacji internetowej. Pozwala wdrożyć możliwości jakie dają komunikatory internetowe w nowe dziedziny życia z zachowaniem dystansu społecznego. Dzięki temu rozwiązaniu cała gama czynności zawodowych związana do tej pory z koniecznością kontaktów osobistych, może odbywać się zdalnie.

Już nie trzeba za każdym razem jechać do klienta lub osoby bliskiej, której trzeba pomóc . Można pozostając w domu lub biurze wykonać część pracy zdalnie.

Przyłbica służy do mocowania smartfona tak by podczas połaczenia video rozmówca z drugiej strony mógł widzieć to co osoba używająca przyłbicy. Przymocowany telefon do przyłbicy pozwala aby osoba, która jej używa miała wolne obie ręce i mogła wykonywać polecenia, które usłyszy w trakcie wideo-rozmowy.

W niekiedy fachowcowi, aby ustalić przyczynę awarii urządzenia wystarczy tylko opis usterki ale nie zawsze.

W większości przypadków serwisant musi zobaczyć urządzenie ,a czasem wykonać testy aby móc znaleźć przyczynę awarii oraz określić czynności niezbędne dla naprawy.

Z Seeit w 80 % przypadków zrobi to zdalnie!


Audyt zwykle wymagający naocznego stwierdzenia stanu rzeczy z Seeit nie wymaga osobistej wizyty.

Osoba przeprowadzająca audyt siedząc w biurze przy komputerze dzięki przyłbicy Seeit może zdalnie przeprowadzić kontrolę. Podczas połączenia internetowego w czasie rzeczywistym otrzymuje obraz oraz może komunikować się z osobą, która nawet na drugim końcu świata uczestniczy w kontroli.

Prezentacje nieruchomości.

Warsztaty i szkolenia.

Reportaże

To tylko kilka przykładów na zastosowanie tego prostego rozwiązania.

Proste czyli i tanie . Bardzo niski koszt produkcji pojedynczej sztuki przy zoptymalizowanej konstrukcji .


Kontakt:

Daniel Cisek

tel.507107837

ciseda@o2.pl