Dam koszty na paliwo, usługi i materiały budowlane, transport, reklama i inne.

infovat@list.ru

TEL. 616-417-906

DAM KOSZTY–OFERUJEMY

FAKTURY VAT

Oferujemy sprzedaż faktur na atrakcyjnych warunkach. Możemy wystawić dokumenty na usługi informatyczne, doradcze, szkoleniowe, reklamowe, budowlane oraz komputery, telefony komórkowe, paliwa płynne i materiały budowlane. Nasza oferta skierowana jest do Klientów biznesowych i indywidualnych. Pomożemy Państwu w optymalizacji większości podatków lub rozliczeniu dotacji publicznej.


  1. Podatek dochodowy od działalności gospodarczej lub dochodu spółki - Podatek dochodowy stanowi procent od dochodu indywidualnego przedsiębiorcy, spółki cywilnej lub kapitałowej. W celu zminimalizowania podatku wystarczy wykazać niższy zysk, poprzez zaksięgowanie dodatkowych kosztów uzyskania przychodu. Możemy wystawić faktury dopasowane do charakteru Państwa działalności tak, aby nie wzbudziły podejrzeń w razie ewentualnej kontroli skarbowej.
  2. Podatek od towarów i usług (VAT) - Wystarczy zaksięgować dodatkowe faktury VAT, aby udokumentować zakup towarów lub usług i skutecznie obniżyć kwotę podatku. Jesteśmy płatnikiem podatku od towarów i usług, więc wszystkie wystawiane przez nas faktury uwzględniają 23% VAT.
  3. Bezpieczeństwo- Oferowane przez nas dokumenty spełniają wszystkie wymogi prawne i są zgodne z wytycznymi Ministerstwa Finansów.Gwarantujemy całkowite bezpieczeństwo i poufność transakcji.Wszystkie sprzedawane faktury są legalnie wystawiane i rzetelnie księgowane przez wystawców włącznie z JPK. Dokumenty wysyłamy pocztą elektroniczną na podstawie rozporządzenia Ministra Finansów.

infovat@list.ru