DAM KOSZTY

ZARABIAJ WIĘCEJ , PŁAĆ MNIEJ

Oferujemy sprzedaż faktur kosztowych (tak zwanych «kosztów»), których zaksięgowanie zapewni Państwu natychmiastową, bezpieczną optymalizację podatkową. Chętnie odpowiemy na wszystkie Państwa pytania. Prosimy o kontakt na adres:


Sprzedawane przez nas faktury kosztowe spełniają wszystkie wymogi prawne, są legalnie wystawiane i skrupulatnie księgowane i wykazywane w JPK

Działamy na terenie całego kraju.

Możliwość wysokich kwot i wstecznych dat.

Nie pobieramy przedpłat ani zaliczek

Dbamy o poufność naszej korespondencji z Klientami, więc gwarantujemy Państwu bezpieczeństwo współpracy.

Optymalizacja podatku dochodowego

Oferujemy sprzedaż faktur kosztowych («kosztów»), które pozwolą Państwu na optymalizację, a nawet całkowite zniwelowanie podatku dochodowego. Jeżeli chcą Państwo obniżyć podatek (CIT lub PIT) z tytułu prowadzonej spółki lub działalności gospodarczej, to powinni Państwo kupić u nas faktury, a następnie zaksięgować jako koszty uzyskania przychodu. W celu obniżenia podatku dochodowego od sprzedaży nieruchomości wystawimy Państwu imienne faktury («koszty») na materiały budowlane lub usługi remontowo-budowlane. Możemy również pomóc z optymalizacją podatku dochodowego od zysków kapitałowych - oferujemy faktury («koszty») na usługi doradcze, analizy finansowe oraz pośrednictwo w obrocie papierami wartościowymi.

Największy wybór towarów i usług

Prowadzimy legalną działalność biznesową w wielu branżach, dlatego sprzedajemy faktury («koszty») na szeroki zakres towarów i usług. Dostosujemy się profilu Państwa działalności i wystawimy dokumenty na usługi informatyczne, reklamowe, poligraficzne, transportowe, materiały budowlane, komputery, paliwa płynne i wiele, wiele innych. Oczywiście, posiadamy wszystkie wymagane prawem pozwolenia i koncesje.

Gwarancja i bezpieczewństwo

Państwa i nasze bezpieczeństwo jest dla nas priorytetem, a tylko kontakt e-mailowy zapewnia odpowiedni poziom anonimowości i poufności.

Prosimy o opisanie czym jesteście zainteresowani i przesanie na adrs mail ewentualnie prosimy o przesanie numeru telefonicznego oddzwonimy.

Radzimy również unikać wszystkich tych, którzy chcą się z Państwem spotkać w sprawie sprzedaży lub zakupu faktur kosztowych (kosztów), jest to bardzo nieroztropne. Sprzedam fakturę , kupie fakturę , sprzedam VAT , kupie VAT , sprzedam koszty , kupie koszty , koszty VAT , dam faktury , dam koszty At , kupie fakturę