Koncert Svišťů

v kavárně Trojka

úterý 13.6. začátek v 18:30 hodin

Svišti se rozhodli v tomto roce oplatit návštěvu francouzských skautů na jejich táboře. Podařilo se jim získat podporu střediska a místo posledního týdnu na táboře pojedou do Francie navštívit francouzský skautský tábor a město Bordeaux. Jejich cestu pomáhá organizačně i finančně zajistit řada příznivců, chtěli však taky přiložit svoji ruku k dílu tím, co si myslí, že jim jde - hraním a zpěvem.

V kavárně Trojka v Brně na Dominikánské 9 našli místo, kde tento nápad uskutečnit. Zahrají zde nejlepší kousky co v minulosti nacvičili, vzhledem ke způsobu nazvučení však v řadě případů v novém aranžmá. Věříme, že s nimi prožijete pěkný večer.

Protože však je počet míst omezený, žádáme vás o zarezervovaní místa předem - připravíme pro vás rezervační lístek, který si můžete převzít po domluvě osobně od někoho z vystupujících, nebo až na místě.

Podpořit jejich cestu do Francie můžete při převzetí lístku, nebo zašlete příspěvek na střediskový účet 249468434/0300 s variabilním symbolem 333333. Při platbě na účet dejte do zprávy kontaktní údaj (jméno nebo přezdívku) uvedený v rezervaci lístků a proveďte ji do čtvrtka 8.6.2017.

30Kč Sviště odmění za snahu věnovanou přípravě, budou potěšeni, když od vás získají podporu větší.