Wybierz rodzaj spotkania i kliknij, aby rozpocząć proces rezerwacji. Więcej informacji poniżej.

Rezerwacja spotkania

Aby skorzystać z konsultacji zdalnej, należy dokonać rezerwacji spotkania. W formularzu rezerwacji należy podać imię, nazwisko oraz adres mailowy. Osoby rezerwujące rozmowę telefoniczną lub rozmowę WhatsApp dodatkowo podają numer telefonu.

Natychmiast po dokonaniu rezerwacji zostanie przesłane potwierdzenie, na adres mailowy podany w formularzu rezerwacji. Potwierdzenie zawiera informacje na temat umówionego spotkania oraz dane potrzebne do nawiązania połączenia. Jeżeli email potwierdzający rezerwację nie będzie widoczny w skrzynce pocztowej, należy sprawdzić foldery, do których trafia poczta rozpoznana jako spam.

Wideorozmowa Google Meet

Rekomendowany i bardzo prosty sposób dołączenia do spotkania. Na komputerze stacjonarnym lub laptopie wystarczy skorzystać z jednej z następujących przeglądarek internetowych: Chrome, Mozilla Firefox, Microsoft Edge lub Apple Safari. Nie jest konieczne logowanie na konto Google. Na telefonie komórkowym lub tablecie można skorzystać z aplikacji Google Meet. W przypadku korzystania z telefonu lub tabletu konieczne będzie zalogowanie na konto Google. Dowiedz się więcej na temat korzystania z Google Meet.

Wideorozmowa WhatsApp

Osoby korzystające z WhatsApp mogą umówić wideorozmowę w takiej formie. Przy rezerwacji należy podać swój numer telefonu.

Wideorozmowa Zoom

Zainteresowane osoby mogą umówić konsultację w formie wideorozmowy przez komunikator Zoom. Dowiedz się więcej na temat korzystania z komunikatora Zoom.

Rozmowa telefoniczna

Konsultacja w formie tradycyjnej rozmowy przez telefon. Przy rezerwacji należy podać swój numer telefonu.