Püha Johannese Kooli ruumide rent

Kasuta võimalust pidada oma eriline üritus või iganädalane koosviibimine värskes ja inspireerivas keskkonnas!

Meil saad korraldada töiseid või pidulikke koosolemisi, koolitusi, kontserte, rentida spordisaale. Pakume ka mitmekülgset toitlustust, suupisteid või korralikku kõhutäidet. Koolimaja ümbritsevad inspireerivad metsarajad.

Püha Johannese Kooli maja valmis 2022. aasta sügisel. See on meie kooli esimene päriskodu. Kivimäe mändide alla kerkis avar ja valgusküllane hoone, mille kasutust jagame meeleldi ka teiste huvilistega. 

Meie ruume rentides toetad hingega haridust ja Eesti haridusmaastiku liigirikkust.

Kooli juures on väike parkla, mille üks koht on mõeldud invaauto parkimiseks. Kuna igapäevane värskes õhus liikumine on kirjutatud meie kooli DNAsse, palume ka kõigil külalistel kasutada võimalust parkida auto eemale ning jalutada koolimajani. Jalgratastele on ruumi küllaga.

Spordihoones on arvestatud liikumis-, nägemis- ja kuulmispuudega inimeste liikumisvõimalustega. Hoone ruumid vastavad invakasutuse normidele ning korruste ja eri tasapindade vaheline liikumine on lahendatud ka liftiga.

Pallimängusaal

Mõõdud: 24 x 12 m ja kõrgus 6 m
Ruumis on väljatõmmatav tribüün

Muud ruumid

Klassiruumid 35-55 m2,
varustatud nutitahvlite ja veega

Liikumissaal

Mõõdud: 12 x 8 m ja kõrgus 3 m

Kontakt

Aadress: Kivimäe 25, Tallinn

E-mail: roman.orusaar@pjk.ee

Telefon: +372 5615 6612

Lahtiolekuajad

Spordisaalid kell 16-21

Muud ruumid kokkuleppel

Suur-suur tänu nõupidamise korralduse eest! Minu jaoks oli see imetore päev! Juba teie juurde kõndimine läbi talvise Nõmme, teie kooli valgustatud kõrged aknad, hubane garderoob ja siis suursugune avatud ruum, mis on tõesti pigem linnaväljak, ent tänu liigendatusele ja soojale valgustusele sõbralik ja soe. Olin lummatud hommikusest palvusest, selle intiimsest ja sõbralikust meeleolust. Kogu kool õhkus sõbralikkust ja soojust. Kõik, mida ürituse jaoks sai teha, oli tehtud! 

Krista Keedus

Tallinna Haridusameti haridusosakonna juhataja

Kui Eesti Kirikute Nõukogu liikmeskirikute juhid olid võtnud nõuks pidada oma töökoosolekut Tallinnas tegutsevas Püha Johannese koolis ja jõudsid enne seda Kivimäe mändidest ümbritsetud koolimajja, olid tunnid juba alanud. Ees ootas kristlikule vaimsusele, looduslähedusele ja keskkonnale rõhku panev koolihoone, juba esimesest pilgust hubane ja ideaalne õpikeskkond.

Anti Toplaan
EELK vaimulik