• Цей інтерактивний ресурс, написаний і розроблений Службою професійного розвитку вчителів, має на меті надати огляд деяких ключових аспектів ірландської системи освіти. Цей ресурс містить інформацію на такі теми:

  • Шкільна структура та контексти

  • Навчальна програма середньої школи

  • Особливі освітні проблеми та інклюзивне навчання

  • Основні принципи та стратегії


Що, чому і як вчить дитина

Національна рада з питань навчальної програми та оцінювання створила буклет, який надає вичерпний огляд середньої шкільної освіти та докладно описує, як можна надати підтримку дитині від першого до випускного класу середньої школи.

Департамент освіти

Департамент освіти є державним органом, що відповідає за освіту та навчання. Він займається принципами оцінювання, навчальною програмою та видає циркуляри та рекомендації для відповідної підтримки шкіл.

Дивіться https://www.education.ie/en/

Національна рада з навчальної програми та оцінювання

Національна рада з навчальної програми та оцінювання є статутним органом, який досліджує, розробляє та публікує програму середньої школи разом з допоміжними матеріалами.

Дивіться https://ncca.ie/en

Педагогічна рада

Педагогічна рада є органом з професійних стандартів для педагогічної професії, який сприяє і регулює професійні стандарти в навчанні. Вона діє в інтересах суспільного блага, підтримуючи та підвищуючи стандарти в професії вчителя.

Дивіться https://www.teachingcouncil.ie/en/