Parksepa Keskkooli üritused sõnas ja pildis

Veebruar 2018

1.02.2018 toimunud Võrumaa koolinoorte sisekergejõustiku meistrivõistluste edukamad olid:

Eesti Koolispordiliidu 3x3 korvpalli Võrumaa etapp

Eesti Koolispordiliidu 3x3 korvpalli Võrumaa etapil 6-7.klass poistele olid meie poisid Phil-Benjamin Paju, Roland Mikson ja Egert Suvi esimesed ja teine võistkond Hendrik Andrejev, Rasmus Runtal, Renaldo Alla ja Markus Soidla kolmandad.

Eesti Finaal toimub 28.märtsil 2018 Tallinnas Kalevi Spordihallis.

Edu finaaliks !

Saalijalgpall

12.jaanuaril 2018 toimunud Võru maakonna koolinoorte meistrivõistlustel 10.-12.klassi poiste saalijalgpallissaavutas Parksepa Keskkooli I võistkond III koha. Võistkonda kuulusid: Tanel Eit, Mairo Hannust, Jaagup Kärblane, Paavo Mikson, Eerik Pihus, Carl Ülejõe, Patric Aasmäe, Viktor Maljuga. III koha mängus alistati Antsla tulemusega 2:1.

II võistkond kahjuks alagrupist edasi ei pääsenud.

16.jaanuaril 2018 toimunud Võru maakonna koolinoorte meistrivõistlustel 6.-9.klassi poiste saalijalgpallis saavutas Parksepa Keskkooli võistkond II koha. Võistkonda kuulusid: Maiker Nargla, Kristjan Kesselmann, Markus Post, Kermo Kägo, Marten Luik, Roland Mikson, Phil-Benjamin Paju, Egert Suvi. Esikoha otsustanud mängus tuli napilt 0:1 alla vanduda Rõuge kooli võistkonnale.

18.jaanuaril 2018 toimunud Võru maakonna koolinoorte meistrivõistlustel 6.-9.klassi tüdrukute saalijalgpallis saavutas Parksepa Keskkooli võistkond III koha. Võistkonda kuulusid: Regina Johanna Repp, Elisabeth Trolla, Kadi Zopp, Betti Aniott, Annabel Runtal, Gerda Michelson, Nele Jõgeva, Carin Onno.

Võistluste protokolle vaata siit!

Pilte näeb siit!

Peoriiete disainivõistluse võit

Võtsime 1. klassi õpilastega osa Lastejaama korraldatud peoriiete disainimise võistlusest. Loosi tahtel sai ühe peapreemiatest, perepääsme AHHAA teaduskeskusesse Kevin Kenk. Palju õnne võidu puhul!

Detsember 2017

Kreutzwaldi stipendium meie kooli

Sel aastal on Kreutzwaldi stipendiumi saaja meie kooli

10a klassi õpilane MARKUS JUUL!

PALJU ÕNNE!

6.-9. klasside korvpallikarika võitis meie kooli võistkond

Võrumaa 6.-9. klassi poiste korvpallikarika võitis Parksepa Keskkooli meeskond, kes 6.detsembril Võru spordikeskuses toimunud turniiril alistas kõik viis vastast.

Võidukas meeskonnas mängisid Markus Post, Kert Murde, Phil-Benjamin Paju, Egert Suvi, Roland Mikson, Kristjan Kesselmann, Renaldo Alla, Rasmus Runtal ja Daniel Paju. Poisse juhendab Kalev Palo.

Võrumaa laulukarussell 2018

Laulukarusselli finalistid 2017.pdf

Reedel, 1.detsembril 2017 toimus Parksepa Keskkoolis solistide lauluvõistluse Võrumaa Laulukarussell 2018 eelvoor.

Kokku osales 84 lauljat vanuses 4 - 19.

Meie koolist osales sündmusel 11 tubli laululast: Lisandra Tovinen, Braian Tsirk, Ott Keerutaja, Liis Merisalu,Timo Raudnagel, Kristella Hõrak, Viktoria Misnik, Berta Tsirk, Anett- Marie Urbanik, Hellika Otsar, Alexandra Isabel Ordašokova. Juhendajateks Ene Lumi, Ülle Noppel, Silja Otsar, Kersti Juurma, Jane Reiljan.

Žürii koosseisus Saidi Tammeorg, Aigi Pall ja Tiit Raud valis välja 23 finalisti, kes saavad võimaluse esineda Veli Lahtmetsa bändi saatel 6.aprillil toimuval avalikul kontserdil Parksepa Keskkoolis. Seal valitakse kolmes nooremas vanusegrupis välja Võrumaa esindaja ERR saatesarja Laulukarussell.

Lisaks finalistidele tunnustati veel viit lauljat eripreemiaga.