Ośrodek Sportu i Rekreacji m.st. Warszawy w dzielnicy Wola

Celem OSiR Wola jest działanie na rzecz mieszkańców w zakresie organizacji zajęć sportowych i rekreacyjnych, zawodów i imprez sportowo - rekreacyjnych, tworzenie warunków do upowszechniania uprawiania sportu, tworzenie i udostępnianie bazy sportowo-rekreacyjnej.

W naszych zasobach znajdują się trzy pływalnie oraz dwie hale sportowe.

OSiR Wola

Zapraszamy do naszych obiektów

zakochaj się w Warszawie sportowej na Woli

Aktualności:

Informujemy naszych klientów, że ze względu na odbywające się imprezy zamknięte Hala sportowa Koło będzie wyłączona z działania w dniach 28.11.2017 r. oraz 3.12.2017 r.

Klientów siłowni zapraszamy do Hali sportowej Reduta, ul. Redutowa 37.

Przepraszamy za utrudnienia

PRACA

OSiR Wola pilnie poszukuje kandydatów do pracy na stanowisko pracownik obsługi (sprzątanie oraz obsługa szatni).

Liczba wolnych miejsc pracy - 4. Oferujemy pracę zarówno w pełnym wymiarze godzin jak i na 3/4 etatu. Osoby zainteresowane ofertą prosimy o kontakt telefoniczny z działem zasobów ludzkich i płac 22 636 70 45 wew. 120 lub 121 lub osobiście w siedzibie firmy

ul. Esperanto 5.

31.Międzynarodowy Turniej Siatkówki Młodzieżowej WOLA-CUP 2017

W dniach 10-12 listopada na trzech boiskach w hali „Koło” OSiR Wola, przy ulicy Obozowej 60 odbył się turniej mini-volley (U-13), a w terminie 17-19 listopada zagrali młodzicy (U-15). Udział w rozgrywkach wzięły 32 drużyny z całej Polski a także z Austrii, Niemiec i Słowacji. Turniej „WOLA-CUP” to jeden z najbardziej znanych turniejów siatkówki młodzieżowej w Polsce, a nawet w Europie. Międzynarodowe Turnieje „WOLA-CUP” odbywają się od 1980 roku (z przerwami) i dotychczas w turnieju na Woli uczestniczyły drużyny z 61 klubów zagranicznych z 17 krajów oraz setki drużyn z całej Polski. W turniejach "Wola-CUP" stawiało pierwsze kroki wielu świetnych siatkarzy, którzy po zakończeniu wieku młodzieżowego zostało wybitnymi reprezentantami kraju. W "WOLA-CUP" uczestniczyli późniejsi reprezentanci Polski, tacy jak: Grzegorz Wagner, Paweł Zagumny, Paweł Papke oraz wychowankowie MOS Wola Arkadiusz Gołaś, Zbigniew Bartman, Damian Wojtaszek, Grzegorz Łomacz, Fabian Drzyzga. W wolskim turnieju startowali także reprezentanci innych krajów, np. reprezentant Niemiec, Bjoern Andrae. Organizatorem turnieju jest MOS Wola.

Więcej zdjęć tutaj

Rozpoczynamy piąty turnus programu Senior, który będzie realizowany od 30.10.2017 do 22.12.2017.

Zapisy rozpoczynamy w dniu 23.10.2017 r. (poniedziałek), bezpośrednio w obiektach realizujących program tj. hala Reduta (ul. Redutowa 37), pływalnia Foka (ul. Esperanto 5), pływalnia Nowa Fala (ul. Garbińskiego 1), pływalnia Delfin (ul. Kasprzaka 1/3).

Serdecznie zapraszamy.

Przydatne linki: