Ośrodek Sportu i Rekreacji m.st. Warszawy w dzielnicy Wola

Celem OSiR Wola jest działanie na rzecz mieszkańców w zakresie organizacji zajęć sportowych i rekreacyjnych, zawodów i imprez sportowo - rekreacyjnych, tworzenie warunków do upowszechniania uprawiania sportu, tworzenie i udostępnianie bazy sportowo-rekreacyjnej.

W naszych zasobach znajdują się trzy pływalnie oraz dwie hale sportowe.

OSiR Wola

Zapraszamy do naszych obiektów

zakochaj się w Warszawie sportowej na Woli

Aktualności:

31.Międzynarodowy Turniej Siatkówki Młodzieżowej WOLA-CUP 2017

Turniej „WOLA-CUP” to jeden z najbardziej znanych turniejów siatkówki młodzieżowej w Polsce, a nawet w Europie.

Międzynarodowe Turnieje „WOLA-CUP” odbywają się od 1980 roku (z przerwami) i dotychczas w turnieju na Woli uczestniczyły drużyny z 61 klubów zagranicznych z 17 krajów oraz setki drużyn z całej Polski. W turniejach "Wola-CUP" stawiało pierwsze kroki wielu świetnych siatkarzy, którzy po zakończeniu wieku młodzieżowego zostało wybitnymi reprezentantami kraju. W "WOLA-CUP" uczestniczyli późniejsi reprezentanci Polski, tacy jak: Grzegorz Wagner, Paweł Zagumny, Paweł Papke oraz wychowankowie MOS Wola Arkadiusz Gołaś, Zbigniew Bartman, Damian Wojtaszek, Grzegorz Łomacz, Fabian Drzyzga. W wolskim turnieju startowali także reprezentanci innych krajów, np. reprezentant Niemiec, Bjoern Andrae.

Tegoroczna 31. edycja Wola - Cup odbędzie się jak zwykle w dwóch terminach. W dniach 10-12 listopada odbędzie się turniej mini-volley (U-13), a w terminie 17-19 listopada zagrają młodzicy (U-15). Łącznie wystąpią 32 drużyny (16 drużyn młodzików i 16 zespołów minisiatkówki) z całej Polski a także z Austrii, Niemiec i Słowacji. Wszystkie mecze odbędą się na trzech boiskach w hali „Koło” OSiR Wola, przy ulicy Obozowej 60.

Organizatorem turnieju jest MOS Wola przy współudziale Urzędu Dzielnicy Wola. ZAPRASZAMY

PRACA

OSiR Wola pilnie poszukuje kandydatów do pracy na stanowisko pracownik obsługi (sprzątanie oraz obsługa szatni).

Liczba wolnych miejsc pracy - 4. Oferujemy pracę zarówno w pełnym wymiarze godzin jak i na 3/4 etatu. Osoby zainteresowane ofertą prosimy o kontakt telefoniczny z działem zasobów ludzkich i płac 22 636 70 45 wew. 120 lub 121 lub osobiście w siedzibie firmy

ul. Esperanto 5.

OD ZABAWY DO SPORTU

To warszawski program propagujący ruch i sport wśród najmłodszych , obejmuje swym działaniem ogromną ilość uczestników, łączy sprawy sportu z rozwojem społecznym (integracja uczniów, nauczycieli i rodziców, zdrowe zasady współzawodnictwa, kultura aktywnego dopingu). Uczniowie wolskich szkół podstawowych rywalizowali o awans do rozgrywek warszawskich.

Program ma na celu przygotowanie dzieci do uczestnictwa w szeroko pojętej kulturze fizycznej, uczestnictwa w sporcie oraz do odbioru widowiska sportowego.

Więcej zdjęć tutaj

Rozpoczynamy piąty turnus programu Senior, który będzie realizowany od 30.10.2017 do 22.12.2017.

Zapisy rozpoczynamy w dniu 23.10.2017 r. (poniedziałek), bezpośrednio w obiektach realizujących program tj. hala Reduta (ul. Redutowa 37), pływalnia Foka (ul. Esperanto 5), pływalnia Nowa Fala (ul. Garbińskiego 1), pływalnia Delfin (ul. Kasprzaka 1/3).

Serdecznie zapraszamy.

Przydatne linki: