Факультет інформаційних технологій  НУБіП України запрошує на навчання

ІТ_NUBIP

твій органайзер інформації щодо вступу в НУБіП України

УВАГА!

 Дізнайся про умови вступу та навчання - "Корисна інформація" (мультикомплексний тест, МКТ/ МТНК, мотиваційний лист, дедлайни тощо).  

Знайди відповідь на своє питання - go to "Відповіді на питання"

✅  Переглянь віртуальний тур ІТ НУБіП

✅  Дізнайся більше про наші спеціальності - листай вниз

Безкоштовна онлайн-підготовка до національного мультипредметного тесту : https://nubip.edu.ua/node/17841 

Онлайн школа майбутнього ІТ-шника від факультету ІТ НУБіП  bit.ly/3Zuw6Gc

Запрошуємо у світ ІТ НУБіП України- переглянь ТУТ найцікавіше

Школа майбутнього ІТ-шника - щотижневні тематичні зустрічі та практикуми для початківців, що хочуть знайти себе в сфері ІТ, бізнес-аналізу та цифрової економіки

✅ Дата та час - 10.03.2023-05.05.2023 |щоп'ятниці 14:00-15:00

 ✅ Програма - bit.ly/3Zuw6Gc

 ✅ Реєстрація та лінк на зустрічі: https://bit.ly/3Z9YFJt

Дізнайся більше про наш факультет та його життя


Чому варто обрати наш факультет?

 Наші спеціальності

Галузь знань 12 "Інформаційні технології"

Нова спеціальність на факультеті дасть можливість студентам отримати ґрунтовні знання з сучасних інформаційних технологій, бути затребуваними на вітчизняному та закордонному ринках праці та відповідно знаходити перспективну роботу.

На кафедрі інформаційних систем і технологій, яка є випусковою для даної спеціальності, функціонують потужні навчальні лабораторії: з розробки та впровадження інформаційних систем; 3D моделювання та друку; Microsoft Imagine Academy;  «Центр ІТ-компетенцій».

Галузь знань 05 «Соціальні та поведінкові науки»

Ґрунтовна освітня програма, що включає здобуття знань в сфері економіки, бізнес-аналізу, математики та ІТ, дозволяє, навчаючись в нас, побудувати кар'єру за посадами такими, як: бізнес-аналітик, ризик-менеджер, аналітик у сфері управління бізнесом, фінансовий аналітик, економіст, фахівець відділу планування та прогнозування, веб-аналітик, адміністратор бази даних, викладач дисциплін в галузі економіки та інформатики тощо.

Перевагою освітньої програми над будь-якими іншими в межах спеціальності “Економіка” є здобуття критичного, системного мислення, професійних вмінь та навичок у сфері Data science, бізнес-аналітики, моделювання бізнес-процесів, роботи з базами даних,  економіко-математичного моделювання, оцінки ризиків й прогнозування економічних явищ та процесів, з використанням сучасного програмного забезпечення та інформаційних технологій. Серед основних здобутків щодо працевлаштування: міжнародна організація під патронатом ООН «FAO», «PricewaterhouseCoopers», «Procter & Gamble», «Danone», «Beiersdorf ukraine» (бренд Nivea),  «EPAM SYSTEMS», ЗАТ «Ельфа», ТОВ «Rozetka.ua», тощо.


Сучасна освітня програма, що відповідає державній програмі цифровізації економіки, дозволяє, навчаючись в нас, побудувати кар'єру за посадами такими, як: веб-аналітик, SEO-оптимізатор, інформаційний аналітик, аналітик в сфері інвестування (в т.ч. криптовалюти), менеджер з ІТ, аналітик з комп'ютерних комунікацій, проджект-менеджер, адміністратор бази даних, економіст, викладач дисциплін в галузі економіки та інформатики тощо. 

Нова спеціальна вища освіта в області цифрової економіки має акцент на поглиблених теоретичних і практичних знаннях фахівця в галузі інформаційно-комунікаційних технологій, комп’ютерного моделюванння, веб-аналітики та Data Analysis в умовах цифровізації всіх сфер діяльності.  Сформована у відповідності до Концепції розвитку цифрової економіки та суспільства України в 2018 році. Широке коло вибіркових дисциплін факультету дозволяє паралельно освоювати навички з технологій проектування та адміністрування БД (SQL), аналізу та візуалізації даних (Excel, Pyhon), веб-програмування (HTML), Комп'ютерного програмування (мова Java), Інтелектуального аналізу даних (мови R та Pyhon) тощо.

Для посад "економіст-аналітик" та "бізнес-аналітик" (економіст з поглибленими знаннями у галузі цифрової економіки та економічної кібернетики) середня заробітна платня у 2-2,5 вища, ніж за іншими пропозиціями на ринку праці. Наприклад, за даними work.ua за розміщеними вакансіями для України протягом 2020-2021 років середня заробітна платня для посади "економіст" складає 10-11 тис.грн., а для посади  "бізнес-аналітик" – 25-30 тис.грн. І це середній рівень оплати праці на початковому етапі роботи.


Сьогодні вимоги до фахівця з економічною освітою значно підвищились. До його навичок вже органічно входять вміння використовувати сучасне програмного забезпечення, засоби цифрової комунікації та навіть мови комп’ютерного програмування. Наприклад, серед типових вимог до працівників на посадах Економіст або Економіст-Аналітик  за даними work.ua, rabota.ua та hh.ua виступають наступні: просунутий Microsoft Excel, SQL, 1C. Бажана наявність професійних знань наступних інструментів (особливо для посад "Бізнес-аналітик" та інших "просунутих" економістів): R або Python, системи BI (Power BI, Tableau, тощо).

Вибір за майбутнім студентом: чи хоче він бути успішним та адаптованим до будь-яких умов та вимог конкуренції на ринку праці, та що він для цього готовий робити.

Загальна тенденція інтенсивного впровадження математичних методів та інформаційних технологій в економіку робить наші освітні програми найбільш пристосованими  до вимог  ринку, що швидко змінюються та затребувані у роботодавців.

Якщо Вас цікавлять такі поняття як математика, а саме застосування математичних методів в управлінні бізнес-процесами, сучасні інфомаційні технології, Big Data, штучний інтелект, тоді Вам до нас! 

Не знаєш яку спеціальність обрати?

Зателефонуй нам +380445278352, 

напиши fit@nubip.edu.ua або або замовляй консультацію


Дізнайся більше про спеціальності, переглянувши відео, або перейди до віртуального туру НУБіП та його просторами. Нижче минулорічні прямі трансляції Дня відкритих дверей ІТ НУБіП України та екскурс у сучасні навчальні та віртуальні лабораторії



 

 

Наші переваги

ІНДИВІДУАЛЬНИЙ ПІДХІД ДО КОЖНОГО СТУДЕНТА. Викладачі надають офлайн та онлайн консультації щодо викладеного матеріалу. Найкращі студенти отримують рекомендації для подальшого працевлаштування та ще під час навчання можуть бути працевлаштовані за сприяння ради роботодавців факультету. Керівництво використовує сучасні підходи у роботі зі студентами, думка яких завжди важлива та бажана. 


ПРОФЕСІЯ МАЙБУТНЬОГО. Знання та вміння надають можливість роботи в різних сферах економіки без здобування додаткової дорогої освіти і перепідготовки. Згідно даних BusinessInsider та Forbes дані спеціальності входять в топ-10 затребуваних та високооплачуваних професій майбутнього.


МОЖЛИВІСТЬ БЕЗКОШТОВНОГО НАВЧАННЯ. НУБіП України пропонує безкоштовне навчання за будь-яким фахом для вступників, які мають достатній конкурсний бал на загальних умовах, підтримує тих, хто належить до соціальних категорій, гарно навчається.

  

ЗРУЧНІ УМОВИ КОНТРАКТУ. Для студентів, що навчаються за кошти фізичних (юридичних) осіб, є можливість платити за навчання частинами.


КВАЛІФІКОВАНИЙ СКЛАД ВИКЛАДАЧІВ. Навчання забезпечують викладачі, які мають великий професійний досвід та міжнародну практику. ЗВО входить в топ-10 кращих ЗВО України та в 3-ку кращих в місті Києві.

 

СУЧАСНЕ ІНФОРМАЦІЙНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ В НАВЧАННІ. Сучасні навчальні аудиторії, серед яких 98% забезпечені мультимедійною та комп'ютерною технікою. На території навчальних корпусів є постійний вільний доступ до Wi-Fi. Для студентів доступна цифрова бібліотека. Навчальний процес забезпечений на 95% електронними освітніми курсами на базі навчального порталу, який обслуговує саме факультет ІТ. Портал надає доступ до навчальних матеріалів 24/7 і дозволяє здобувати знання в межах зручного для студентів часу, темпу освоєння викладеного матеріалу та їх здібностей, крім того слідкувати за прогресом у навчанні за допомогою електронного кабінету “Журнал оцінок”.


СПІВПРАЦЯ ФАКУЛЬТЕТУ З МІЖНАРОДНИМИ ІТ- КОМПАНІЯМИ. Студенти навчаються та отримують сертифікацію на базі Microsoft Imagine Academy, Cisco Academy, які функціонують на факультеті, а також використовують у навчальному процесі Google Academy. Всім студентам надається обліковий запис в MS Office 365,безкоштовне ліцензійне ПО.


НАВЧАННЯ І ПРАКТИКА ЗА КОРДОНОМ. Наші студенти навчаються і стажуються у відомих закордонних ЗВО, а також проходять виробничу практику в провідних європейських компаніях.


МОЖЛИВІСТЬ ЗДОБУТТЯ ДРУГОЇ ВИЩОЇ ОСВІТИ. Студенти мають можливість здобуття 2-ї вищої освіти за ОС «Бакалавр» та ОС «Магістр», паралельно навчаючись за вже попередньо обраною спеціальністю.


ДОЗВІЛЛЯ ТА САМОРОЗВИТОК. На базі НУБіП України є курси підготовки до міжнародних Кембриджських екзаменів з анг. мови по заверденню яких можна скласти міжнародний екзамен, що підтвердить рівень володіння англійською мовою. Також в НУБіП функціонує власна автошкола, а також кафедра військової підготовки.


НАСИЧЕНЕ СТУДЕНТСЬКЕ ЖИТТЯ. Тут можна здійснити дослідження в лабораторіях факультету та прийняти участь у міжнародних конференціях, всеукраїнських конкурсах, брейн-рингах, відвідати мастермайнди, воркшопи, тренінги, семінари від представників бізнес-структур, науковців-практиків, вдосконалити лідерські здібності у студорганах самоврядування, займатися в спорткомплексі (волейбол, баскетбол, футбол, важка та легка атлетика, теніс, фітнес, аеробіка, карате), реалізувати творчі здібності (танці, спів, театральне мистецтво, КВК), пройти курси у власній автошколі НУБіП на пільгових умовах.


ВІДПОЧИНОК ТА ОЗДОРОВЛЕННЯ. Студенти та співробітники за доволі демократичними цінами мають можливість відпочити у спортивно-оздоровчому таборі на березі Чорного моря.


РОЗТАШУВАННЯ. Базовий підрозділ ЗВО та територія студмістечка знаходиться поряд унікальної мальовничої природи: власного ботсаду, парку ім. Рильського та голосіївських озер і лісу.


ЖИТЛО. Всі іногородні студенти 100% будуть поселені в гуртожиток, які знаходяться в 15-20 хв пішої ходьби від навчальних корпусів. Орієнтована місячна вартість проживання в гуртожитку становить лише 520 грн

Ми продовжуємо працювати та надавати якісну освіту онлайн, адже використовуємо сучасні засоби комунікації

Цікавить уточнююча інформація?

 

 

Твоя думка для нас важлива!