Пленарна доповідь представників НАУ на Міжнародній науково-практичній конференції «Прикладні системи та технології в інформаційному суспільстві»

30 вересня 2022 року завідувач кафедри телекомунікаційних та радіоелектронних систем ФАЕТ взяв участь у IV-й Міжнародній науково-практичній конференції «Прикладні системи та технології в інформаційному суспільстві» з пленарною доповіддю на тему «Оцінка та підвищення параметрів QoE та QoS в комерційних мережах 5G: результати 5G-TOURS».

Роман Одарченко ознайомив всіх присутніх із основними результатами, що були отримані в рамках проєкту 5G-TOURS (Horizon 2020), що тривав з липня 2019 року по липень 2022 року. Були продемонстровані результати тестування реальних комерційних мереж 5G, доведена ефективність їх функціонування та продемонстровані переваги в порівнянні з попередніми поколіннями. Представлення доповідь викликала багато цікавих запитань, які перейшли у конструктивне обговорення.

Взагалі Конференція зібрала фахівців з багатьох університетів, наукових установ та комерційних підприємств України та Європи. Це був дійсно цікавий та корисний захід для всіх його учасників.

З програмою та результатами конференції можна ознайомитися за посиланням: https://aistis.knu.ua/.