ברוכים הבאים למרכז נונה לאמנויות הקול

מרכז נונה לאמנויות הקול (ע״ר) נוסד בשנת 2014 בקיבוץ מעגן מיכאל על ידי המנצחים נתלי גולדברג וצביקה פוגל, ועד מהרה הפך לאבן שואבת עבור זמרים, מקהלות, מנצחים וקהל רחב שוחר שירה ותרבות. מרכז נונה הוא הראשון והיחיד מסוגו בארץ המרכז תחתיו פעילות מוזיקלית ווקאלית על כל גווניה. מרכז נונה שם לו למטרה להביא את בשורת השירה לאוכלוסיה רחבה ומגוונת, לטפח דור חדש וצעיר של זמרים וזמרות ולהעניק להם חוויה תרבותית – אמנותית כוללת ומעצימה המשלבת את חדוות השירה לצד שאיפה למצוינות. להמשך קריאה

מוזמנים לצפות בסרטון שהופק ב-2014 אודות ההקמה של מרכז נונה.

מה חדש?

שרים 70 - אירוע שירת המונים לכבוד 70 שנה לקיבוץ מעגן מיכאל. יום שישי, 31 במאי, 20.00, אולם הספורט בקיבוץ מעגן מיכאל. הכניסה חופשית. ובינתיים- מוזמנים לצפות בקליפ שהוכן במיוחד עם העיבוד החדש לשיר שנכתב על ידי צביקה פוגל, וכן לתרגל את התפקיד שלכם בעזרת הסרטון המתאים.

טקס הענקת פרסי יד ושם - מקהלת הילדים והנוער של נונה תופיע בטקס הענקת פרסי יד ושם למפעלים חינוכיים בנושא השואה לשנת תשע״ט. יום ה׳, 13 ביוני 2019, 16.00, אולם אדמונד י. ספרא ביד ושם, ירושלים. הכניסה חופשית.

נפתחה ההרשמה לסדנת הקיץ של נונה! חמישה ימים מעשירים עם מגוון סדנאות בתחום אמנויות הבמה: מוזיקה, פיתוח קול, קצב, תאטרון, תנועה, איפור ועוד. הסדנה פתוחה לילדים העולים לכיתות ב׳-ו׳. בסיום הסדנה מוזמנות המשפחות למופע סיום.

מספר המקומות מוגבל, הנחה לנרשמים עד סוף יוני והנחה לאח/ות נוספים.

להקים מקהלה? זוהי רק ההתחלה...

נפתחה ההרשמה לסדנה למנצחי מקהלות ילדים, פרי שיתוף פעולה בין המרכז להדרכת מנצחים של נונה והפיקוח על החינוך המוזיקלי של משרד החינוך.

סיימנו את סיבוב ההופעות עם ״סדר פסח נוסח יגור״ במלאת 40 שנה למותו של יהודה שרת. מוזמנים לצפות במופע הראשון שהתקיים במעגן מיכאל.

הרצאה מפי צביקה פוגל אודות תהליך ההקמה של מרכז נונה לאמנויות הקול. שווה צפייה!