צוות המרכז

נתלי גולדברג - מנהלת אמנותית ומנצחת

בוגרת מגמת המוזיקה בביה״ס המשותף חוף הכרמל. סיימה את לימודי התואר הראשון באקדמיה למוזיקה בירושלים, את לימודי התואר השני בהצטיינות בחוג למוזיקולוגיה באוניברסיטת תל אביב ולימודי תעודת הוראה במוזיקה באוניברסיטה העברית בירושלים. ריכזה את מגמת המוזיקה בביה״ס התיכון ״חוף הכרמל״ למעלה מ-10 שנים שם לימדה את מקצועות תורת המוזיקה כמו גם בבתי הספר לאמנויות ״רעות״ בחיפה ו״עירוני א׳״ בתל אביב. כיהנה כיו״ר ארגון המקהלות ״הלל״ במשך 3 שנים יחד עם יובל בן עוזר וניצחה 7 שנים על מקהלת הנערות ״חוף הכרמל״ ועל מקהלות העפרוני בעמק חפר. כיום משמשת כמרצה בפקולטה לחינוך מוזיקלי במכללת לוינסקי לחינוך, מרכזת את תחום המקהלות בפיקוח על החינך המוזיקלי, שופטת בתחרויות מקהלות ומעבירה סדנאות למנצחים ומקהלות ילדים בארץ ובעולם. יחד עם צביקה פוגל ייסדה את מרכז נונה לאמנויות הקול ומשמשת בו כמנהלת אמנותית ומנצחת על מקהלות נוניטה ונונה קטנה. 

צביקה פוגל - מנהל אמנותי, מנצח ופסנתרן

בוגר מגמת המוזיקה של תיכון ויצ״ו לאמנויות וקונסרבטוריון "רובין" בחיפה. שירת בצבא כמוזיקאי מצטיין. בוגר תואר ראשון בפסנתר בכיתתם של פרופ׳ מיכאל בוגוסלבסקי ופרופ׳ תומר לב, ותואר שני בניצוח מקהלה בכיתתם של פרופ׳ אבנר איתי ומר רונן בורושבסקי בביה״ס הגבוה למוזיקה ע״ש בוכמן-מהטה באוניברסיטת תל אביב וכן באוניברסיטת קיימברידג׳ (אנגליה) בכיתתם של פרופ' סטיבן לייטון וטים בראון. זכה לאורך השנים במלגות קרן שרת ומלגות הצטיינות של ביה"ס הגבוה למוזיקה ע"ש בוכמן-מהטה, בפרסים בתחרויות לפסנתר סולו ובתחרויות מוזיקה קאמרית. ניגן כסולן עם התזמורות המובילות בארץ, השתתף בשידורים חיים בקול המוזיקה, בפסטיבלים ובסדרות מינויים. ניצח על מיטב המקהלות באנגליה, ביניהן מקהלת אוניברסיטת קיימברידג׳ ומקהלת הקינגס קולג׳. מוזמן בקביעות לנצח על הפקות שונות בארץ ובעולם. יחד עם נתלי גולדברג, יסד את מרכז נונה לאמנויות הקול ומשמש בו כמנהל אמנותי, מנצח על מקהלות נונה ונונה דה קאמרה ומלווה בפסנתר את מקהלות נוניטה ונונה קטנה. 

גלית ארליכמן - מנצחת ומרכזת תכניות בגני הילדים


בוגרת מגמת המוזיקה בתיכון ״עמק החולה״. סיימה לימודי תואר ראשון ושני בחינוך מוזיקלי ותעודת הוראה במדרשה למוזיקה במכללת לוינסקי לחינוך בהתמחות ניצוח מקהלות. בעבר שרה במקהלות המובילות בארץ, ביניהן מקהלת הקיבוץ הארצי, מקהלת עדי, זמרי פילהרמוניה ואנסמבל זמרי מורן. כיום שרה במקהלת "קולגיום ת"א". מרצה ומדריכה פדגוגית במכללת לוינסקי לחינוך ובסמינר הקיבוצים. מעבירה השתלמויות למורות למוזיקה וגננות, בנוסף לעבודתה כמורה למוסיקה בגני הילדים. מנצחת על כיתות המקהלה בביה״ס היסודי בקיסריה ומרכזת את התכניות החינוכיות של מרכז נונה בגני הילדים.

אולגה מיכאלי - מדריכת ״משחקים במוזיקה״

החלה לימודי פסנתר בגיל 5 בקזחסטאן, בגיל 9 עלתה לארץ והמשיכה את לימודי הפסנתר בקונסרבטוריון נס ציונה בכיתתה של יוליה גורביץ׳. בוגרת תואר ראשון בחינוך מוזיקלי במכללת לוינסקי לחינוך במסלול מצוינות ותואר שני בתרפיה במוזיקה באוניברסיטת חיפה. הופיעה בהרכבים מוזיקליים מגוונים כפסנתרנית ומעבדת, ביניהם האנסמבל הייצוגי של מכללת לוינסקי לחינוך, לימדה מוזיקה בבתי ספר וגני ילדים, כולל במסגרות חינוך מיוחד. כיום עובדת כתרפיסטית במוזיקה במוסד שיקומי פסיכיאטרי, מלמדת פסנתר ומדריכה קבוצות ״משחקים במוזיקה״ לגיל הרך במרכז נונה לאמנויות הקול.

סיון רותם - מורה לפיתוח קול

זמרת סופרן, ילידת בואנוס איירס, בת קיבוץ אפיקים. החלה את הכשרתה המוזיקלית בנגינה בכינור ושמשה ככנרת הראשונה בתזמורת בני הקיבוצים. בוגרת החוג לספרות אנגלית ולספרות כללית באוניברסיטת חיפה והאקדמיה למוזיקה ע"ש רובין בתל אביב במסלול זמרה בכיתת פרופ׳ מירה זכאי. הופיעה ברסיטלים וכסולנית עם מיטב התזמורות ובתי האופרה בארץ ובעולם והקליטה עבור חברות התקליטים ״הליקון״ ו״נאקסוס״. סיון היא גם ציירת המציגה את ציוריה בארץ ובעולם וחברה ב"איגוד הציירים והפסלים". מלמדת שיעורים פרטניים בסטודיו לפיתוח קול במרכז נונה ובמקומות נוספים. 

הדס דהרי - מורה לפיתוח קול

זמרת מצו סופרן ומורה לפיתוח קול. בוגרת תואר ראשון בזמרה מאקדמיה למוזיקה בירושלים. מופיעה בקונצרטים ופסטיבלים בארץ ובעולם, הן כזמרת סולנית והן כחברת מקהלה. מלמדת שיעוירם פרטניים בסטודיו לפיתוח קול של מרכז נונה ובמקומות נוספים. 

עדי דויטש - מלווה בפסנתר של מקהלת נונה דה קאמרה 

למדה לתואר ראשון ושני בקומפוזיציה באקדמיה למוזיקה בירושלים. שמשה כמרצה במכללה האקדמית קריית אונו ובמכללת מיוזיק בתל אביב, וכן שמשה כקורפטיטורית במחלקה הווקאלית באקדמיה למוזיקה בירושלים. מלחינה מוזיקה להצגות תיאטרון, משמשת כמנהלת מוזיקלית וכן כפסנתרנית בהצגות שונות, בין היתר בתיאטרון הבימה ובקאמרי (קברט, עלובי החיים, אויטה ועוד). כותבת עיבודים ומלווה מקהלות. מלווה בפסנתר את מקהלת נונה דה קאמרה. 


ינינה ציטרין - מלווה בפסנתר של תלמידי הסטודיו לפיתוח קול

בוגרת האקדמיה למוזיקה בבאקו שבאזרבג׳יאן בתואר ראשון ושני. עובדת כמלווה של מקהלות ״בת קול״ בקונסרבטוריון הישראלי בתל אביב, כמורה במגמת המוזיקה של ביה״ס התיכון ״מבואות עירון״ וכמורה לפסנתר ומנהלת מקצועית במגמת הפסנתר של קונסרבטוריון ״מוזיכלי״. משמשת כמלווה של תלמידי הסטודיו לפיתוח הקול במרכז נונה, כולל ליווי של התלמידים הניגשים לרסיטל בגרות. 

יעל זיגדון אלקלעי - בימאית ומורה ליסודות הבמה והתאטרון


נולדה בצרפת ועלתה לארץ עם הוריה בגיל 11. בוגרת תואר ראשון בבימוי והוראת תאטרון במכללת סמינר הקיבוצים. מתמחה בתאטרון קהילתי ומנחה קבוצות תאטרון מילדים ועד מבוגרים. מביימת פרויקטים שונים ומגוונים כמו הצגות ילדים, הצגות מקור, קליפים, מופעי סיום ועוד. עובדת עם המקהלות השונות במרכז נונה על פרויקטים מגוונים. 

ענב קדם - סאונדמן

שחר ודינה גרזון - מעצבים גראפיים

GERZON הינו סטודיו למיתוג ואסטרטגיה, המוביל חברות וארגונים להצלחה עסקית ע״י פיתוח וחיזוק המותג שלהם. הסטודיו מעניק שירות 360 בתחומי האסטרטגיה, המיתוג והעיצוב ללקוחות קטנים כגדולים ממגוון רחב של תחומי עיסוק. הסטודיו הוקם בשנת 2010 ע״י דינה ושחר גרזון וממוקם בקיבוץ מעין צבי.