ברוכים הבאים למרכז נונה לאמנויות הקול

מרכז נונה לאמנויות הקול (ע״ר) נוסד בשנת 2014 בקיבוץ מעגן מיכאל על ידי נתלי גולדברג וצביקה פוגל, ועד מהרה הפך לאבן שואבת עבור זמרים, מקהלות, מנצחים וקהל רחב שוחר שירה ותרבות. מרכז נונה הוא הראשון והיחיד מסוגו בארץ המרכז תחתיו פעילות מוזיקלית ווקאלית על כל גווניה. מרכז נונה שם לו למטרה להביא את בשורת השירה לאוכלוסיה רחבה ומגוונת, לטפח דור חדש וצעיר של זמרים וזמרות ולהעניק להם חוויה תרבותית – אמנותית כוללת ומעצימה המשלבת את חדוות השירה לצד שאיפה למצוינות. להמשך קריאה


מוזמנים לצפות: יום שישי 9.9.2022 בשעה 19:09, חדר האוכל מעגן מיכאל, חגיגות ה-9 של מרכז נונה לאמנויות הקול נפתחו באופן רשמי.

מה חדש במרכז נונה?

כרמינה בוראנה - יצירתו של קארל אורף בביצוע מקהלות נונה, נונה דה קאמרה ומקהלת הגליל העליון בניצוחו של טים בראון. סולנים: אלון הררי, בועז דוידוף ולוטם טאוב. מוזמנים לצפות!


לשיר לשם שינוי - סדרה חדשה בת 7 מפגשים בהנחייתו של צביקה פוגל, בה כל אחד ואחת יכולים לבוא ולשיר איתנו, לשיר לשם שינוי. בכל אחד מהמפגשים נלמד שיר מוכר בשלושה עד ארבעה קולות, ובסיום המפגש נבצע את השיר. מי שירצו יוכלו לקבל מראש הקלטות של הקולות (וגם תווים למי שזה עוזר) וכך תוכלו להאזין בבית ולהגיע מוכנים למפגשים. המפגשים יתקיימו ביום שישי האחרון של כל חודש בשעות 10:00 עד 11:15 במועדון האסם במעגן מיכאל.

המפגש הקרוב ב-24 בפברואר - זכיתי לאהוב

רכישת כרטיסים בכרטיס אשראי

רכישת כרטיסים לחברי מעגן מיכאל דרך התקציב

המפגש הקרוב:

מפגש נוסף בסדרה ״שרים בטעם של פעם״ והפעם סביב שירי ט״ו בשבט וטבע. הכניסה חופשית וכולם מוזמנים!