Новини

Наукометрична інформація на допомогу дослідникам

Бібліотека працює задля своїх читачів. Тож нагадуємо, що наші електронні ресурси – це джерело корисної інформації та цікавих інструментів для наукових досліджень. 

Elsevier запроваджує пілотну програму географічного ціноутворення, щоб підтримати авторів у країнах із низьким і середнім рівнем доходу за допомогою справедливих варіантів публікації у відкритому доступі

Профіль автора в Scopus: як можна ним керувати

Долучайтеся до осінньо-зимової серії вебінарів українською мовою "Профіль автора в Scopus: як можна ним керувати" і дізнавайтеся, як ви самостійно можете підтримувати повноту і точність свого профілю автора в Scopus. Дата: 28.09.2023. Час: 11:00 (за Києвом)

Реєстрація

Шановні аспіранти Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого!

Інформаційна онлайн-зустріч з аспірантами першого року навчання

Більше

Research4Life. Доступ продовжено до 31.12.2025

У березні 2022 року на порталі Research4Life було повідомлено про рішення видавців наукової літератури надати українським науковцям до кінця 2022 року безкоштовний доступ до електронних ресурсів у межах проєкту Research4Life для того, щоб підтримати наукову спільноту України в умовах війни. Більше

Цикл навчальних вебінарів з наукометрії:

«Міжнародний досвід у публікаційній сфері. Успішні публікації у Scopus та Web of Science»

Детальніше

Наукова бібліотека пропонує 


переглянути вебінари компанії Elsevier  у запису. Обирайте цікаві для вас теми на Elsevier Online Training Hub


Elsevier Ukraine 

Наукова бібліотека Університету запрошує науковців до перегляду вебінару компанії ELSEVIER на тему "Три ефективних способи знаходити потрібну літературу у Scopus


Проєкт “Ініціатива академічної доброчесності та якості освіти” 

До уваги науковців матеріали вебінару Американських Рад з міжнародної освіти

"Публікація статей у хижацьких виданнях: наслідки для дослідників та університетів"

Детальніше


Листопадові публікації у Scopus та Web of Science 

Вітання викладачам Університету, публікації яких проіндексовано наукометричними базами Scopus та Web of Science у листопаді 2021 року. 

Детальніше

Профілі автора в Google Scholar

За рекомендаціями «TRANSPARENT RANKING: Top Universities by Citations in Top Google Scholar profiles» (версія 12.0.3 від липня 2021 г.), просимо звернути увагу авторів на особливості налаштування особистих профілів.  Детальніше...

Жовтневі публікації у Scopus та Web of Science 

Вітання викладачам Університету, публікації яких проіндексовано наукометричними базами Scopus та Web of Science у жовтні 2021 року. 

Детальніше

Вересневі публікації у Scopus та Web of Science 

Вітання викладачам Університету, публікації яких проіндексовано наукометричними базами Scopus та Web of Science у вересні 2021 року. 

Детальніше

Нова БД власної генерації

Наукова бібліотека Університету запускає новий ресурс Е-картотека "Публікації вчених НЮУ ім. Ярослава Мудрого в Scopus".

Ресурс надає вичерпну інформацію про публікації вчених Унііверситету, проіндексовані у міжнародній наукометричній базі Scopus.

Забезпечує доступ до повних текстів наукових праць, дозволяє здійснювати вибірку за прізвищем автора, місцем роботи (кафедра), назвою публікації, роком видання, ключовими словами(темою).

База налічує 450 повнотекстових наукових джерел, оновлення та доповнення відбувається щодня.

Наукова бібліотека НЮУ імені Ярослава Мудрого провела інформаційний день онлайн (26.03.2021 р.) на тему «Як зробити статтю помітною за допомогою SEO. Інструменти для оформлення списку пристатейної бібліографії».

Презентації розміщено на сайті: https://sites.google.com/nlu.edu.ua/scientometrics-nlu-2020

Інформаційний день

«Як зробити статтю помітною за допомогою SEO.

Інструменти для оформлення списку пристатейної бібліографії»

Європейський тиждень цифрової грамотності у Наукова бібліотека НЮУ ім. Ярослава Мудрого закінчився проведенням онлайн-заходу Scientometrics Club «Як зробити статтю помітною за допомогою SEO. Інструменти для оформлення списку пристатейної бібліографії» для науковців Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого.

Програма:

• «Публікація у виданні, що індексується Scopus та Web of Science»

– Вибір журналу

– Оформлення статті згідно вимог обраного видання

– Пошукова оптимізація SEO

– Бібліотечні ресурси та сервіси

• «Інструменти для формлення списку пристатейної бібліографії»

– Можливості референс-менеджерів EndNote та Mendeley

– Опція Create Bibliography в Scopus

Модераторка: Надія Пасмор, директорка Наукової бібліотеки

Спікери: Ольга Самофал, завідувачка інформаційно-бібліографічного відділу,

Маргарита Кулик, завідувачка сектору наукової бібліографії та наукометрії,

Журавель Наталія, провідний бібліограф.

Вдячні за активність, чекаємо на нові зустрічі online!


 Scientometrics Club "Scientometrics in the Information Society"

"Авторські профілі в Google Scholar: створення, наповнення, підтримка в актуальному стані" (2020 р.);

"Пошукові можливості платформи Web of Science, тематичний пошук статей, підбір  журналів для майбутньої публікації" (2020 р.);

«Ресурси Scopus: пошук за назвою публікації, журналу, організації» (2020 р.);

«Авторські профілі ORCID ID, Publons, KUDOS у підвищенні публікаційної активності науковця» (2020 р.)

"Наукометричні показники вченого, університету, журналу". День інформації для аспірантів "Ресурси Наукової бібліотеки - джерелознавча база правових досліджень" (2019 р.)

"Що треба знати науковцю про бібресурси, сервіси та наукометрію"

 Online-семінари компанії Clarivate про ресурси платформи Web of Science для підвищення публікаційної активності науковців (15.02-16.02.2022 р.)

Все семинары бесплатны и проводятся на русском языке. Продолжительность каждого семинара составляет около 1 часа.

На этой странице вы можете зарегистрироваться на вебинары Web of Science. Подробная информация о том как подключиться к вебинарам, о правилах выдачи сертификатов, а также подробное описание каждой серии представлены на странице: http://clrvt.ru/webinars/ .

Выберите интересующие вас вебинары в списке ниже; не выбирайте несколько вариантов одного и того же вебинара, сессии будут отличаться только временем проведения, поэтому постарайте сразу выбрать наиболее подходящий для вас вариант. После регистрации вы получите на указанную при регистрации почту несколько сообщений от системы Webex, по числу выбранных вебинаров. Используя ссылки из данных писем, вы сможете добавить информацию о вебинарах в свой календарь и подключиться по указанным ссылкам.


e-LIS

e-LIS є міжнародним цифровим сховищем для бібліотечних та інформаційних наук (LIS), включаючи комунікацію:

http://eprints.rclis.org/information.html


Знайомство з базою даних Scopus, пошук інформації в ній, ScienceDirect та профіль автора у Scopus – про все це українські науковці зможуть дізнатися на безкоштовних вебінарах впродовж липня 2020 року. Тренінги матимуть змогу пройти представники закладів вищої освіти і наукових установ України. 

Вебінари відбуватимуться українською мовою. Інформація, яку буде представлено під час вебінарів, буде корисною керівникам установ, членам редколегій, науковим співробітникам, аспірантам та студентам. 

Лектором виступить офіційний тренер компанії Elsevier, головний бібліотекар Наукової бібліотеки ім. М. Максимовича Київського національного університету імені Тараса Шевченка Марина Назаровець.

Згідно з інформацією організаторів, після проходження кожного з вебінарів зареєстровані учасники зможуть завантажити сертифікати про участь на платформі BrightTALK.


Доступний запис вебінару , що відбувся 8 липня 2020 Академічна доброчесність – запорука успішного розвитку науки і держави 

Online-семінари компанії Clarivate про ресурси платформи Web of Science для підвищення публікаційної активності науковців (07.12-14.12.2021 р.)