Вибори ректора '2017

Чергові вибори ректора Академії адвокатури України проводяться у зв'язку із закінченням строку роботи за контрактом на посаді ректора доктора юридичних наук Варфоломеєвої Тетяни Вікторівни.

ПОВІДОМЛЕННЯ

9 жовтня 2017 року на виборах ректора

ТОВ «Академія адвокатури України» переміг кандидат на посаду ректора –

доктор юридичних наук, член-кореспондент Національної академії правових наук України

ВАРФОЛОМЕЄВА ТЕТЯНА ВІКТОРІВНА

Організаційний комітет

Підсумки голосування

1. Кількість виборців – 179

2. Кількість виготовлених виборчих бюлетенів для голосування – 179

3. Кількість виборців, які отримали виборчі бюлетені для голосування – 126

4. Кількість невикористаних виборчих бюлетенів для голосування – 53

5. Кількість виборчих бюлетенів, виявлених в скриньці для голосування – 126

6. Кількість виборчих бюлетенів для голосування, визнаних недійсними – 1

7. Кількість виборців, які проголосували:

  • за кандидата – 118 (65, 9%)
  • проти – 7 (3,9%)

Див. Протокол №7 виборчої комісії з виборів ректора ТОВ «Академія адвокатури України» у розділі Протоколи.

09 жовтня 2017 року відбудуться вибори ректора ТОВ «Академія адвокатури України»

Виборча комісія з проведення виборів ректора ТОВ «Академія адвокатури України» (протокол засідання №2 від 02 жовтня 2017 року) повідомляє:

09 жовтня 2017 року з 09.00 до 15.00 відбудуться вибори ректора ТОВ «Академія адвокатури України».

Виборча дільниця розташова за адресою: м.Київ, бульвар Тараса Шевченка, 27 (Камінна зала, 1-й поверх Академії адвокатури України).

Збори трудового колективу Академії

05 жовтня 2017 року відповідно до процедури проведення виборів ректора відбулися збори трудового колективу Академії адвокатури. Голова виборчої комісії з проведення виборів К.Мількова доповіла про перебіг підготовки до виборів. Кандидат на посаду ректора Т.Варфоломеєва виступила з програмною промовою, у якій торкнулася ключових аспектів свого бачення подальшого розвитку Академії. Повний текст Програми кандидата на посаду ректора Академії адвокатури України Варфоломеєвої Тетяни Вікторівни оприлюднено на цьому сайті у розділі Кандидати та на офіційному сайті Академії.

Щодо участі у виборах студентів Академії

27 вересня 2017 року в Академії відбулось обрання шляхом прямих таємних виборів виборних представників з числа студентів Академії для участі у виборах ректора ТОВ «Академія адвокатури України».

Відповідно до встановленої Законом «Про вищу освіту» квоти (не менше 15 відсотків осіб, які мають право брати участь у виборах) за результатами прямого таємного голосування визначено 113 осіб, які мають право бути представниками з числа студентів на виборах ректора ТОВ «Академія адвокатури України».

Створено робочі органи з проведення виборів

17 липня 2017 року наказом в.о. ректора Академії адвокатури створено організаційний комітет та виборчу комісію з проведення виборів ректора Академії. Даний наказ оприлюднено на цьому сайті у розділі Документи.

Публікація в газеті «Освіта України»

Відповідно до встановленої законодавством процедури в газеті «Освіта України» № 26 (1526) від 10 липня 2017 року оголошено про проведення конкурсу на заміщення посади ректора ТОВ «Академія адвокатури України». Аналогічне оголошення оприлюднено також на офіційному сайті Академії адвокатури.