Сайт Науково-практичної конференції

Правова освіта в Україні: еволюція, сучасний стан, перспективи розвитку

Пастухов В.П.

27 квітня 2017 року в Академії адвокатури України відбулася Науково-практична конференція, присвячена світлій пам’яті відомого українського вченого-правознавця, освітянина, кандидата юридичних наук, академіка Академії наук Вищої школи України, Заслуженого юриста України, адвоката Володимира Павловича ПАСТУХОВА.

Тема конференції – «ПРАВОВА ОСВІТА В УКРАЇНІ: еволюція, сучасний стан, перспективи розвитку».

Місце проведення: приміщення Академії адвокатури України.

Робоча мова конференції: українська.

Реєстраційний збір – відсутній: організація конференції та публікація тез доповідей (наукових повідомлень) повністю фінансується Академією адвокатури України.

Програма конференції (PDF) оприлюднена на сторінці МАТЕРІАЛИ

Шановні колеги,

Оргкомітет конференції висловлює всім учасникам щиру подіку за плідну роботу, зацікавлену дискусію, небайдужість до проблем нашої професії. Особлива подяка - за повагу до пам'яті нашого колеги Володимира Павловича Пастухова.

Будь ласка, зауважте: прийом наукових доповідей наразі припинено. Надіслані тези доповідей та наукові повідомлення учасників будуть оприлюднені у фаховому журналі «Часопис Академії адвокатури України» – рецензованому електронному фаховому виданні з відкритим доступом, заснованому у 2008 році. Постановою президії ВАК України від 27 травня 2009 року № 2-02/32 «Часопис Академії адвокатури України» внесено до Переліку наукових фахових видань України, в яких можуть публікуватися результати дисертаційних робіт на здобуття наукових ступенів доктора і кандидата наук за напрямом «Юридичні науки» і на які можна посилатися у наукових статтях і дисертаціях.

Зараз матеріали конференції обробляються і готуються до друку. Попередньо вони представлені на цьому сайті у розділі МАТЕРІАЛИ. У разі необхідності внесення змін чи редакційних правок повідомте, будь ласка, електронною поштою за адресою: conf_27.04.2017@aau.edu.ua - не пізніше 10 травня!

Нагадуємо: вимоги до тез доповідей та наукових повідомлень наведені на сторінці ВИМОГИ цього сайту. Тези доповідей (наукові повідомлення) публікуються в авторській редакції («як є»), не рецензцються і не редагуються. Видавничий центр може вносити правки технічного характеру, не торкаючись змісту матеріалів.

Контакти та інформація:

Контактні телефони та електронна адреса організаційного комітету конференції:

  • e-mail: conf_27.04.2017@aau.edu.ua
  • тел.: +38 (044) 246-5788, +38 (044) 246-5787

Інформацію про інші наукові заходи, які проходять в Академії адвокатури України, можна отримати на сайті Академії: http://www.aau.edu.ua або на сторінці Академії у Facebook – https://fb.me/AAU.edu.ua

Підпишіться на наш канал наступних подій у Twitter, щоб оперативно дізнаватись про всі наукові чи освітні заходи в Академії – https://twitter.com/AAU_events

Поштова адреса:

Академія адвокатури України

бульвар Тараса Шевченка, 27

Київ 01032

Як доїхати:

  • метро «Університет»
  • тролейбуси №8, №17 до зупинки «Академія адвокатури України»