МАТЕРІАЛИ


Тези доповідей, надіслані учасниками конференції, оприлюднюються на сторінках цього розділу для попереднього ознайомлення. Мета – зробити дискусію на самій конференції більш зосередженою і змістовною.

Публікація всіх матеріалів конференції буде здійснена у фаховому журналі «Вісник Академії адвокатури України» відповідно до графіку виходу. Подані матеріали не редагуються, не рецензуються і друкуватимуться «як є», тому оргкомітет вкотре наполегливо просить дотримуватись «Обов’язкових вимог до оформлення публікації»!

ВАЖЛИВО: попереднє оприлюднення на цій сторінці сайту надісланих тез та наукових повідомлень НЕ означає, що вони обов'язково будуть опубліковані в остаточних матеріалах конференції. Оргкомітет залишає за собою право відхилити ті роботи, які порушують загальноприйняті правила академічної доброчесності чи не відповідають тематиці конференції.

ЗАСТЕРЕЖЕННЯ. Усі наведені матеріали захищені авторським правом. Неправомірне використання цих творів, зокрема їх копіювання та розповсюдження без явної і чіткої згоди відповідного автора(ів), може потягнути юридичну відповідальність.