Zapsat měření

Jsme rádi, že chcete zapsat měření. Do pole e-mailová adresa prosím vždy zapište e-mail, který jste uvedli v registračním dotazníku. Podle tohoto údaje budou naměřené údaje zpracovávány.

Pokud se vám některé položky ve formuláři zobrazují v jiném než českém jazyce, má váš prohlížeč pravděpodobně nastaven jiný jazyk než češtinu. Pokud chcete zobrazovat formulář se všemi hlášeními v češtině, nastavte si v prohlížeči český jazyk. Zde je návod pro Chrome a Firefox. Nastavení jazyka v prohlížeči nemá vliv na funkčnost formulářů.

Do formuláře zadejte vždy vaší e-mailovou adresu, kterou jste použili při registraci. Zaslaná měření dále zpracováváme i s údaji, které jste uvedli v registračním dotazníku. Naměřené hodnoty prostředí bez údajů z registračního dotazníku jsou bohužel nepoužitelné.

Pokud si přejete dostat kopii zasílaného měření do vašeho e-mailu, použijte přepínač "Pošlete mi kopii mých odpovědí", který se nachází nad odesílacím tlačítkem v závěru formuláře.

Novinka: Měření nyní můžete zaznamenávat i pomocí mobilní aplikace Klima na doma. Při prvním spuštění zadáte do aplikace mailovou adresu z registrace prospektora. Následně můžete pohodlně zapisovat naměřené hodnoty.

Aplikace je určena pro telefony s OS Android a byla testována pro verzi Android 7 a vyšší. Aplikace vyžaduje datové připojení. Budeme rádi za postřehy a náměty k funkčnosti aplikace.