MIKstura

Zapisując się na listę odbiorców naszego newslettera, zgadzasz się, abyśmy mogli zachować Twój adres e-mail. Dzięki temu możemy na bieżąco informować Cię o tym, co robimy. Przechowujemy go w naszej bazie w bezpieczny sposób, a Ty w każdej chwili możesz zdecydować o jego zmianie lub usunięciu.

Do wysyłki wiadomości używamy programu należącego do Freshmail sp. z o. o z siedzibą w Krakowie. Jest to jedyny podmiot, któremu udostępniamy Twój adres e-mail – robimy tak wyłącznie w celu dystrybucji newslettera.

Jeśli chcesz dowiedzieć się, w jaki sposób opiekujemy się Twoimi danymi osobowymi, skontaktuj się z naszym inspektorem danych osobowych (IOD) pod nr. tel. 533 310 438 lub mailowo: iod@mik.krakow.pl. Nasz IOD-a cierpliwie odpowie na wszystkie pytania związane z bezpieczeństwem Twoich danych.

Zbieramy i wykorzystujemy dane osobowe w celu informacji i promocji działalności Małopolskiego Instytutu Kultury w Krakowie, ul. 28 Lipca 1943 17C 30-233, który jest administratorem danych. Pozwala nam na to przepis art. 6 ust. 1 lit c. ogólnego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych. Mówi on o tym, że jako samorządowa instytucja kultury korzystamy z danych, by wypełnić obowiązek, który nakłada na jednostki samorządowe Ustawa o organizowaniu i prowadzeniu działalności kulturalnej. Robimy to, bo wierzymy w nasze działania, a Ty zgodziłeś się, by dowiedzieć się o nich od nas więcej.

Jeśli pomimo mimo wszystko dalej masz wątpliwości co do tego, jak chronimy i korzystamy z danych osobowych, możesz skontaktować się z Urzędem Ochrony Danych Osobowych (link do strony zewnętrznej).