15. MEF Kitap Günleri

15. MEF Okulları Kitap Fuarı ve Söyleşi Günlerimiz, 7-10 Mart 2018 tarihleri arasında Ulus kampüsümüzde düzenlenecektir.

Öğrencilerimizin kitap sevgisini ve okuma kültürünü geliştiren ortamlar sağlamak amacıyla, 14 yıldır aralıksız sürdürülen fuar etkinliğimizde bu yıl da öğrencilerimiz, kitabın hayatımızdaki yeri, önemi ve anlamını keşfetmek üzere bir dizi etkinliğe katılma olanağı bulacak ve seçkin yayınevlerinin eserleriyle kendi okullarında buluşmanın keyfini yaşayacaklar.

Fuarımızı tüm MEF Ailesi, dostlarımız ve çevremizle de paylaşabilmek amacıyla, bu yıl son günümüzü “Komşu Günü” olarak ayırıyoruz.

Komşu Gününe özel etkinlikler ve MEF’e özel indirimli kitaplarla fuarımız, 10 Mart Cumartesi günü 09.00-16.00 saatleri arasında ilgi duyan tüm kitapseverlere açık olacaktır.

Fuarda yer alan yayınevlerinin logolarını aşağıda görebilirsiniz. Logolara ya da sayfa başındaki yayınevi isimlerine tıklayarak yayınevlerinin kitap listelerine ulaşabilirsiniz. Komşu günü etkinlik programına üst menüdeki "Komşu Günü" linkinden ulaşabilir ve online etkinlik kayıt formları aracılığıyla kaydınızı yaptırabilirsiniz.