Студентське самоврядування

БУДЬ ІНІЦІАТИВНИЙ! ПРОПОНУЙ!

ПРАГНИ  ДО ЯКІСНИХ ЗМІН В АКАДЕМІЇ!

Самоврядування в Черкаській медичній академії – це реальна здатність здобувачів освіти самостійно вирішувати питання студентського життя.

Виконавчим представницьким виборчим органом студентського самоврядування академії є студентська рада. Важливим аспектом є те, що дана організація відіграє провідну роль у взаємозв'язку між адміністрацією академії та студентами.

 Студентська рада – це об’єднання. Перш за все, об’єднання студентів. Об’єднання думок. Об’єднання ідей. Об’єднання навчальної та творчої справи. Об’єднання різносторонніх, зовсім не схожих напрямків роботи.

 Студентська рада – це студенти. Студенти розумні, відповідальні, організовані, цілеспрямовані, амбітні, веселі. Студенти, які хочуть і можуть вчитися організовувати, слухати, керувати.

 Студентська рада – це допомога. Допомога різностороння, але необхідна. Допомога студентам у вирішенні освітніх питань, згуртуванні та організації роботи факультету, відділення, групи. Допомога викладачам у пошуку спільної мови зі студентами.

 Студентська рада – це організація. Організація святкових подій, ділових зустрічей, інтелектуальних ігор, спортивних змагань і т.д. Організація дозвілля студентів. Організація свого майбутнього.

 Студентська рада – це ідеї. Ідеї, які вирують, витікають у проєкти і реалізуються. Ідеї, від яких залежать студентські події.

 Студентська рада – це бажання. Бажання досягнути успіху. Бажання працювати і отримувати від цього задоволення. Бажання бути в центрі уваги. Бажання вчитися. Бажання крокувати разом із часом.

Студентська рада – це команда об’єднана спільною метою, роботою, ідеєю, бажаннями.