Wyniki konkursu "MUZYKĄ MALOWANE"


Konkurs plastyczny -„Muzyką malowane - muzyczne impresje w sztuce” został zorganizowany przez Młodzieżowy Dom Kultury w Mysłowicach.

Na konkurs wpłynęło 138 prac plastycznych ze szkół podstawowych, szkół ponadpodstawowych, placówek oświatowych. Prace były wykonywane w różnych technikach rysunkowych, malarskich, mieszanych, kolażu, własnych. Różnorodność, oryginalność, bogata kolorystyka, kreatywność to wartości artystyczne, które cechują praktycznie wszystkie nadesłane prace.

Prace plastyczne przyszły między innymi z: Łodzi, Dąbrowy Górniczej, Biłgoraju, Ligowia , Krzyżowic, Chatyłowa, Sompolina, Wrocławia, Czernichowa, Przegini Duchownej, Kalisza, Nowej Wsi Szlacheckiej, Jaworzna, Świętochłowic, Krakowa, Szprotawa, Krzeszowic,, Matczyna, Siemianowice Śląskie, Biała Podlaska, Lulina, Mysłowic, Bielany w Warszawie, Łomianki z Warszawy, Rzeszowa, Zawiercia, Mrzeżyna, Kędzieżyn Koźle, Strzelce Opolskie, Łubina Kościelnego, Sieroszowic, Krasnystawa, Lipna, Tychy, Milanówka.


Prace oceniano w następujących kategoriach:

1. Szkoła Podstawowa;

Klasy I – III

IV - VIII

2. Szkoły ponadpodstawowe.

3. Placówki oświatowe.



Szkoły podstawowe:

kl. I-III

I miejsce Szymon Jeruzalski - SP w Nowej Wsi Szlacheckiej

II miejsce Liliana Łuniewska - SP 1 w Milanówku

III miejsce Lena Pszyszlak - SP w Mrzeżynie

Wyróżnienia:

Anna Tarnowska - SP nr 18 w Lublinie

Julia Sobczak - SP 5 Konstantynów Łódzki

Marietta Skalska - MDK w Biłgoraju

Kl. IV – VIII

I miejsce Weronika Muzyk, Tomasz i Maciej Simela SP 4 w Mysłowicach

II miejsce Eliza Borowska - SP w Łubinie Kościelnym

III miejsce Hanna Gładkowska - SP 1 w Lipnie

Wyróżnienia:

Liliana Rudzka – Bialskie Centrum Kultury, Biała Podlaska

Zuzanna Rudzka – Bialskie Centrum Kultury, Biała Podlaska

Zuzanna Graczyk – SP w Mrzeżynie


Szkoły ponadpodstawowe:

I miejsce Oliwia Winter – Liceum Ogólnokształcące w Dąbrowie Górniczej

II miejsce Maja Jakóbczak – MDK w Świętochłowicach

III miejsce Martyna Wawrzynów – ZSP we Wrocławiu

Wyróżnienia:

Paulina Kośmider – Liceum Ogólnokształcące w Strzelcach Opolskich

Justyna Wysocka – MDK w Krasnymstawie


oraz szkoły specjalne:

I miejsce Wiktoria Kisiel - ZSP w Ostrowcu Świętokrzyskim

II miejsce Julia Mazurkiewicz - ZSP w Ostrowcu Świętokrzyskim

III miejsce Martyny Seremak - ZSP w Ostrowcu Świętokrzyskim

Wyróżnienia:

Marta Polit - ZSP w Ostrowcu Świętokrzyskim

Andrzej Śmiech - ZSS w Matczynie

Hanna Boroń – Niepubliczna Szkoła Podstawowa ,,Edukal” w Kaliszu


Placówki oświatowe:

I miejsce Siegert Dominika - MDK w Świętochłowicach

II miejsce Zuzanna Przybysz - Miejsko Gminny Ośrodek Kultury w Sompolinie

III miejsce Maria Szymańska - Miejsko Gminny Ośrodek Kultury w Sompolinie

Wyróżnienia:

Eryk Mosor - MDK Bielany w Warszawie

Julia Głąb - MDK w Tychach

Adam Szubiak - MDK w Biłgoraju


Dziękujemy Wszystkim uczestnikom konkursu i życzymy dalszych sukcesów!!!!

Nagrody zostaną wysłane do szkół i placówek.

Zapraszamy za rok!!!

Zdjęcia prac są na Facebooku .