Stortinget


representanter

Une Aina Bastholm (Oslo) er Stortingsrepresentant for Miljøpartiet De Grønne 2017-2021.

På Stortingets hjemmesider finner du en presentasjon av Bastholm og hvilke komiteer hun sitter i.

Per Espen Stoknes (Oslo) er 1.vara for Une på Stortinget. Her er en presentasjon av Stoknes.

Hva gjør De Grønne på Stortinget?

Du kan holde deg oppdatert ved å abonnere på nyheter fra den enkelte representanten (se presentasjonene over). Du kan også velge Miljøpartiet De Grønne i søkemotoren på Stortingets hjemmesider, da får du opp alle spørretimespørsmål, interpellasjoner, skriftlige spørsmål og representantforslag som De Grønne har fremmet.

De Grønnes lobbyregister

Registeret skal informere om våre møter med organiserte og profesjonelle aktører, alt fra store kommersielle selskaper til små interesseorganisasjoner.


kontaktinformasjon REPRESENTANTer:

Une Aina Bastholm, stortingsrepresentant

Tlf: 23 31 24 08

E-post: uab@stortinget.no


Tuva Grimsgaard, personlig politisk rådgiver for Une Bastholm

Tlf. 480 92 358

E-post: Tuva.Grimsgaard@stortinget.no


Vara:

Per Espen Stoknes, stortingsrepresentant vara

Tlf: 23 31 24 08

E-post: per.espen.stoknes@stortinget.no


kontaktinformasjon GRUPPESEKRETARIAT:

Dag Tore Seierstad, leder for stortingssekretariatet

Tlf: 23 31 24 11

Epost: dag.tore.seierstad@stortinget.no


Kristin Viko Gaupset, gruppesekretær

Tlf: 23 31 24 12

Epost: kristin.viko.gaupset@stortinget.no


Janne Stene, finanspolitisk rådgiver

Tlf. 23 31 24 11

E-post: Janne.Stene@stortinget.no


Sol Sigurjonsdottir, medierådgiver

Tlf. 909 98 958

E-post: sol.sigurjonsdottir@stortinget.no


Håkon Lindahl, politisk rådgiver for energi og miljø

Tlf. 976 57 101

E-post: hakon.lindahl@stortinget.no


Knut Falk Qvigstad, politisk rådgiver (i permisjon)

Tlf: 23 31 24 13

E-post: knut-falk.qvigstad@stortinget.no


Ida De Rosa, medierådgiver (i permisjon)

Tlf. 48 40 49 17

E-post: ida.de-rosa@stortinget.no