Hiernaast vind je nogmaals de schoolgids voor het schooljaar 2022-2023.
Graag de akkoordverklaring en infofiche bezorgen ten laatste op 19/09/2022 via de klasleerkracht.
Dit formulier werd al via je zoon of dochter meegegeven. Je kan het hier opnieuw downloaden.
Op maandag 3 oktober vindt de eerste huiswerkacademie plaats.
De kinderen van groep 6, 7 en 8 krijgen de mogelijkheid om onder het toeziend oog van een leerkracht hun huiswerk te maken en lessen te leren.
Deze gaat door op maandag (15u15 - 16u15) op volgende momenten:
oktober: 3, 10 , 17, 24
november: 7, 14, 21, 28
december: 5, 12
Prijs:
€4 x 10= €40
Inschrijven:
Mail sturen naar alana.van.lammeren@marnixschool.be met vermelding van ‘huiswerk-academie - naam kind - groep’
Betaling:
Na inschrijving ontvangt u het correcte rekeningnummer.
Welkom iedereen op het Indian Summer-feest van de BMS!
Zin om voor, tijdens en na het feest het team en feestcommissie te komen helpen? Hier vind je nogmaals de link. Vragen hierover? Contacteer Stijn via stijnvanscharen@hotmail.com
De ouderapp Klasbord draait opnieuw op volle toeren. Je kan op de tijdlijn genieten van foto’s van activiteiten van je kind, maar het is ook HET informatiekanaal waar je op hoogte blijft van alle BMS-nieuws en de weg om groeps- en andere leerkrachten te contacteren.
Hier vind je de handleiding waarin je kan opzoeken hoe je nog vlotter met deze app kan werken.
Van 19 tot 23 september trekken groep 7 en 8 naar Hofstade voor een weekje sporten, spelen en genieten van elkaar. Op maandagochtend vertrekken ze met de bus naar het sportcomplex van Sport Vlaanderen in Zemst. (link naar website) Slapen in een echt hotel, een hoogteparcours overwinnen, je talenten laten zien op (en in) het water, BMS-bioscoop en een mega party als afsluiter, groep 7 en 8 gaan het avontuur tegemoet. Veel plezier allemaal!
Op donderdag 22 september gaat het eerste ouderforum door. Welkom vanaf 19u30 in het oudercafé op school voor een drankje en een babbeltje. Om 20u00 starten we de vergadering, de agenda kan je alvast bekijken. We verwachten alle klassenouders, maar natuurlijk zijn alle ouders van harte welkom. We ronden af rond 21u30, daarna is er nog tijd om na te praten en iets te drinken.
Hier vind je alvast de agenda van het ouderforum.
De kinderen vrij zijn op maandag 26 september? Het team heeft pedagogische studiedag over de Digi-sprong.
Onze schoolbib elke donderdag open is voor alle kinderen vanaf groep 4?
Die geleid wordt door 4 zeer bevlogen dames? Dankjewel Mieke, Vicky, Gerlinde en Chris!
We heel blij zijn met onze 2 nieuwe groepsleerkrachten? Welkom Karen en Anne-Sofie.
Het erg gezellig was op ons eerste Coffeetime voor ouders en grootouders op 1 september? En... er volgen er nog meer dit schooljaar.
Groep 5 en 6 zich voorbereiden op het enige echte voetgangersexamen?
De menggroepen ook dit jaar elke dinsdag naar het bos trekken? Dinsdag Bosdag alias DBD.
Bestuur en team de vakantie samen afrondden met een zalige barbecue?
We op onze teamfoto Tania en Linda missen? Die waren er even niet, maar dat maken we volgende keer goed.
Wil jij ook graag meedenken en/of meedoen met één van volgende commissies? Contacteer dan Petra, Kristien of Martine voor meer informatie.