Mistrz Kodowania

Zgodnie z zapowiedziami zaczynamy konkurs, który ma na celu wyłonienie największych pasjonatów programowania w poszczególnych klasach. Konkurs jest częścią zajęć komputerowych i zajęć informatyki, więc wszystkie Wasze postępy będą oceniane również w ramach tych przedmiotów.

Aby ułatwić logowanie poniżej zamieszczam odnośniki ułatwiające prawidłowe zalogowanie.

Linki do lekcji dla klas.

Po wybraniu swojej klasy zostaniesz przeniesiony do strony logowania. Uczniom klas starszych przypominam, że logujecie się przy pomocy szkolnego maila.
Przed rozpoczęciem pracy upewnijcie się, że jesteście prawidłowo zalogowani.

Gimnazjum:

  • Klasa II
  • Klasa IIIA
  • Klasa IIIB

Ucząc programowania w naszej szkole korzystamy między innymi z rozwiązań zaproponowanych przez organizacją code.org. Code.org® jest organizacją non-profit, której celem rozszerzenia dostępu do informatyki i zwiększanie udziału kobiet i mniejszości niedostatecznie reprezentowanych. Celem jest to, żeby każdy uczeń w każdej szkole miał możliwość poznania informatyki, podobnie jak biologii, chemii czy algebry. Code.org organizuje coroczne Hour of Code, w których licznie biorą udział uczniowie naszej szkoły. Działania organizacji wspierane są przez takie firmy jak. Google, Microsoft, Apple, YouTube, Amazon, Facebook, Disney i wiele wiele innych.