Eğitmen Başvurusu

YKS, TYT, AYT, ALES, TEOG ve KPSS'ye hazırlanan öğrencilerin soru çözüm platformu olan Kunduz'da kendinize güvendiğiniz derslerde dilediğiniz zaman soru çözüm desteği verebilir, öğrencilere yardımcı oldukça gelir elde edebilirisiniz. Kunduz Eğitmen Ağı alanında uzman öğretmenlerden ve üniversite giriş sınavlarında derece yapmış olan öğrencilerden oluşur. Kunduz'da soru çözümü çözüm fotoğrafını uygulama içinden öğrenciye göndererek yapılır.


Soru çözerek bilgilerinizi taze tutmak ve gelir elde etmek hiç bu kadar kolay olmadı!


Uygulamada soru çözmeye başlayabilmek için https://goo.gl/6yjG67 linkinden başvuru formuna ulaşabilirsiniz. Başvurunuz sonucunda sizinle mail yoluyla iletişime geçilir, Kunduz Eğitmen Başvuruları en geç 1 hafta içinde değerlendirilir ve soru çözmeye başlayabilirsiniz.


Neden Kunduz?


-Kunduz'da her zaman, her yerden soru çözebilirsiniz.


-Kunduz'da soru çözmek zorunda olduğunuz herhangi bir zaman dilimi veya soru sayısı için herhangi bir alt limit yoktur, dilediğiniz zaman soru çözmeye başlayabilir ve bırakabilirsiniz. Eğitmen hesabınız siz aksi yönde bir talepte bulunmadığınız sürece silinmez, bakiyeniz hiçbir zaman sıfırlanmaz.


-Kunduz'da hazırladığınız çözüm başına ödeme alırsınız, ne kadar çok soru çözerseniz o kadar kazanabilirsiniz.


-Kunduz'da her soru bir eğitmene atanır ve soruyu çözmek için tam 20 dakikanız vardır. Çözemediğiniz soruları reddedebilir/pas geçebilirsiniz.


-Eğitmen hesabınızın bilgileri asla hiçbir öğrenci, kişi veya kurum ile paylaşılmaz.


Çözüm Desteği Verilen Dersler:

Matematik, Geometri, Fizik, Kimya, Biyoloji, Türkçe, Tarih, Coğrafya, Felsefe ve Din Kültürü, İngilizce, Fransızca ve Almanca.


Başvuru Formu: https://goo.gl/6yjG67