Професійна освіта педагога

19 - 21 листопада 2018 року

НАВЧАЛЬНО-ДЕМОНСТРАЦІЙНІ СЕСІЇ

«Інноваційні методи викладання, навчання й менеджменту:

новітні світові та європейські практики»

ДЛЯ ОСВІТЯН - викладачів, вчителів, керівників навчальних закладів, менеджмерів осітньої сфери, розробників і дослідників освітніх технологій

(у рамках Х Міжнародного форуму "Вища освіта України у контексті інтеграції до європейського освітнього простору»")

для освітян - викладачів, вчителів, керівників навчальних закладів, менеджмерів осітньої сфери, розробників і дослідників освітніх технологій

14 вересня 2018 року

На вебінарі навчитеся:

 • інтегрувати різні напрями освітнього процесу за тематичним принципом
 • формувати у дітей системне мислення
 • застосовувати текстоцентричний підхід у роботі з літературними творами
 • складати інтелектуальні карти для освітнього процесу та професійного саморозвитку

Складати інтелектуальні карти будемо разом. Тож підготуйте фломастери та папір.

Усі зареєстровані учасники отримають СЕРТИФІКАТ

9 жовтня 2018 року

У програмі:

Основи спілкування

 • Цілі, види та форми спілкування
 • Класифікація учасників спілкування
 • Маніпуляція: + чи –
 • Форми впливу на партнера та підлеглого
 • Рівні активності спеціалістів
 • Технології ефективного спілкування

Основи конфліктології

 • Причини деструктивного спілкування
 • Конфліктогени, схема виникнення конфліктів
 • Класифікація конфліктів
 • Походження маніпуляцій та антиманіпуляції
 • Основи невротичного механізму
 • Емоційний інтелект

Технології управління конфліктами

 • Транзактний аналіз Еріка Берна як методика виявлення причин деструктивного спілкування
 • Технології формування навичок співпраці в соціальному і психологічному просторі

Запобігаємо конфліктам

 • Ефективні прийоми роботи зі стереотипами і з акцентованою емоційністю особистості
 • Скрипти в спілкуванні та діловій комунікації

14 - 16 вересня 2018 року. Місто Стрий.

Як підвищити рівень якості освітнього простору і навчального процесу, як сприяти розвитку емоційного інтелекту та впроваджувати практику ненасильницького спілкування, як стати лідером в освіті і піде мова у курсі: «Компетенції сучасного вчителя. Лідерство в освіті».

Програма курсу «Лідерство в освіті» буде насиченою та дієвою. Ви отримаєте багаж нових знань, буде багато практичних вправ, технік, коучингових та арт-коучингових практик, які ви зможете використат у своїй подальшій роботі з дітками, а також і з дорослими, проводячи батьківські збори, майстер-класи, семінари...Ви станете прикладом для своїх колег. Також Ви отримаєте два сертифікати від Academy of Modern Educators та компанії Майкрософт.


29 вересня 2018 року

На тренінгу ми ДІЗНАЄМОСЯ:

основи емоційного інтелекту, що лежить в основі його розвитку і як він впливає на комунікаційні здібності; про нові нестандартні форми проведення уроків (фасилітаційні методики); про критерії ефективного об'єднання учнів у групи та його варіації; про основи критичного мислення, що лежить в їх основі. На скільки реально його розвивати в школі? Несподвані (для когось шокуючі) дані; чим критичне мислення відрізняється від креативного і як вони взаємопов'язані; як легко запам'ятовувати великі об'єми інформації; складові виховання інноваторів; як активувати креативні здібності і Check point їх розвитку; як поєднувати одночасно розвиток креативного і критичного мислення в учнів будь-якого віку (вправа, яку використовують провідні компанії світу для своїх співробітників); найкращу перевірену методику запам'ятовування (Mind-Map) та алгоритм запам'ятовування інформації, щоб вона лишалася на поличках розуму назавжди.

ЦІкаво, весело і головне з користю проведете час і отримаєте натхнення, нові знайомства та обмін досвідом!

22 вересня 2018 року

Якщо Ти Вчитель, який прагне створити цікаву початкову школу Фестиваль креативності та інновацій для Вчителів початкової школи у м.Київ саме для Тебе!

ФОРМА РЕЄСТРАЦІЇ https://goo.gl/forms/X34YiMyM2Zgz3MZh1

Що чекає учасників Фесту?

Хто з нами вже знайомий (з Платформою EdLab) точно скаже, що наші події - це вир практики, емоцій та обміну досвідом!

29 вересня 2018 року

Подолання стереотипів і вихід за межі – лише один з аспектів креативності, інші не менш важливі вміння – експериментувати і змішувати, формувати нові паттерни, оперувати складністю. Саме, як розвивати та підтримувати власну креативність, і піде мова у курсі: «Компетентності сучасного учителя. Технології креативності – стимул для творчості».

Як навчити дітей шукати, обробляти та оцінювати інформацію?

Як навчити ефективно мислити?

Як утримувати увагу учнів?

Актуальні запитання після літньої перерви у навчанні. Чи не так?

Тож приєднуйтеся до учасників майстер-класів від Дистанційної Академії та дізнайтеся, як викликати цікавість до навчальної інформації.

З 1 листопада по 28 листопада 2018 року

Український переклад найпопулярнішого в світі онлайн-курсу «Навчаймось вчитись!» — це можливість одержати доступ до неоціненних навчальних методів від провідних експертів у математиці, літературі, природничих науках, музиці та спорті. Разом ми дізнаємось, як наш мозок використовує два абсолютно різні способи навчання та як групує інформацію. Ми обов’язково поговоримо про ілюзії в навчанні та ефективні способи запам’ятовування інформації. Опануємо мистецтво не гаяти час та зануримось у наукові дослідження стосовно найефективніших способів вивчення складних тем. Завдяки цьому курсу ви зрозумієте, як покращити ваші навички навчатися новому, а, значить, і все своє життя!


Проблемна лабораторія дистанційного навчання НТУ «ХПІ» запрошує до навчання у відкритому дистанційному курсі «Основи дистанційного навчання»

Дистанційне навчання відбудеться з 17 вересня по 14 жовтня (4 тижні)

До участі запрошуються викладачі університетів, вчителі, тренери корпорацій та ін.

Мета курсу: Створення електронного курсу-ресурсу, отримання навичок організації змішаного навчання, створення навчального відео, тестів, пошуку інформації у наукометричних базах. Підготовка до участі у дистанційному курсі «Технологія розробки дистанційного курсу».

Програма курсу

1. Дистанційне навчання у сучасній освіті. Тенденції розвитку

2. Стандарти електронного навчання

3. Змішане навчання

4. Майстерність персональних знань

Планується проведення щотижневих вебінарів.

Навчальне навантаження слухача – 20-24 години.

Заняття проводить науковий керівник ПЛДН НТУ «ХПІ» професор Кухаренко В.М. (kukharenkovn@gmail.com)

ІННОВАЦІЙНИЙ ОСВІТНІЙ ФОРУМ, який відбудеться у Чернігові 15.09.2018, в приміщенні Національного університету «Чернігівський колегіум» імені Т.Г. Шевченка. Участь безкоштовна.

21-22 серпня 2018 року Видавнича група «Основа» проводить безкоштовний Всеукраїнський інтернет-марафон «Готуємось до нового навчального року».

Спікерами цього заходу виступлять експерти з питань освіти, завідувачі кафедр, директори шкіл та вчителі різних категорій .

Під час марафону розглядатимуться такі питання:

 • Взаємодія між батьками, вчителями й учнями;
 • Інтеграція дітей з особливим потребами;
 • Зміни у програмах різних предметів у новому навчальному році;
 • Нова українська школа;
 • Хмарні сервіси.

Слухачі ознайомляться із сучасними методами та прийомами, що роблять навчання ефективним, зможуть поспілкуватися з колегами та спікерами, завантажити додаткові матеріали, замовити сертифікат.

Для участі у серпневому Всеукраїнському інтернет-марафоні необхідно заповнити заявку за посиланням: https://goo.gl/8QDmco

Дистанційний курс ознайомить вчителів з новим Державним стандартом початкової освіти та методиками компетентністного навчання. Це один із обов'язкових етапів підвищення кваліфікації педагогів, які навчатимуть 1-й клас з вересня 2018 року та 2019 року (Наказ МОНУ від 15.01.2018 р. № 34 та №36)

Лист-роз’яснення про онлайн-курс для вчителів початкової школи

Додаток 1; Додаток 2; Додаток 3; Додаток 4; Додаток 5; Додаток 6; Додаток 7;Додаток 8

Курс складається з 6 модулів. Серед тем – Державний стандарт початкової освіти, методики компетентнісного навчання, інклюзивна освіта. Окремий блок присвячений нейропсихології: науці, що дозволяє вчителю зрозуміти особливості функціонування мозку дитини, виявити причини труднощів у навчанні та виправити їх.

Під час навчання передбачається виконання різноманітних теоретичних і практичних завдань, результати яких впливають на отримання електронного сертифікату. У разі успішного проходження курсу, його наявність буде обов’язковою для тих, хто набирає 1 клас, і він зараховуватиметься як підвищення кваліфікації.

У червні 2018 року в Одесі, Івано-Франківську та Рівному Компанії Google Україна, Міністерства освіти і науки України, Інституту модернізації змісту освіти, Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника організовує Літню школу для педагогів з формування цифрового громадянства та основ безпеки в Інтернеті з демонстрацією ідей Нової української школи та з урахуванням нового Закону про освіту (відповідно до Наказу МОН України №36 від 15.01.2018 щодо проведення заходів з підвищення кваліфікації педагогічних працівників (Сертифікат, 1 EСTS-кредит у 30 академічних годин).


21, 25-26 червня - тема: «Від традиційної школи крокуємо до НУШ».

Спікери вебінарів пропонуватимуть способи створення сучасного освітнього середовища. Організацію STEM-освіти у звичайній школі. Шляхи розв’язання проблем інклюзивної освіти, НУШ у початковій школі й інші «гарячі» питання.

18 - 22 червня 2018 року

STEM-школа - 2018