Новини
6 грудня 2021 року З нагоди святкування Дня збройних сил України та за для пропаганди здорового способу життя викладачі фізичної культури Литовченко В.В., Камінський С.М. та викладач захисту України Залізняк О.С. провели змагання серед здобувачів освіти «Богатирські ігри». Вітаємо переможців.
Підкорення не покірної : 1 місце - Андрєєв Максим група 34 гр.;
Марш - кидок: 1 місце - Наслудов Даніїл гр. 22 і Цвік Роман гр.34
Спорядження АК -74 1 місце : Андрєєв Максим гр. 34
Стрільба з пневматичної гвинтівки:
1 місце - Глінський Богдан гр. 33
Утримання ваги 1 місце - Кубенко Богдан гр. 22
Жим штанги 1 місце - Андрєєв Максим група 34
Силачі 1 місце -Пантелей Андрій гр. Т2
Загальний залік : 1 місце - Андрєєв Максим група 34, 2 місце - Глінський Богдан гр. 33, 3 місце - Цвік Роман гр. 34
Продовжується тиждень професійної (професійно-технічної) освіти. Сьогодні 24 листопада 2021 року наш заклад освіти хоче показати презентацію відпрацювання прийомів виконання робіт по переміщенню вантажу на навчальному симуляторі-тренажері крана.
У рамках Всеукраїнського тижня професійної (професійно-технічної) освіти 22 листопада 2021 року майстром виробничого навчання Духом Андрієм Петровичем був проведений майстер клас слюсарної справи «Виготовлення декоративної троянди», який був спрямований на популяризацію професії «Слюсар-електромонтажник»
28 ЖОВТНЯ 2021 року — 77-МА РІЧНИЦЯ З ДНЯ ВИЗВОЛЕННЯ УКРАЇНИ ВІД ФАШИСТСЬКИХ ЗАГАРБНИКІВ. Викладач історії Київського професійного енергетичного ліцею Яценко Олена Юріївна провела виховну годину для здобувачів освіти групи 25 «Оператор з обробки внформації та програмного забезпечення».
14 жовтня 2021 рік Привітання від жіночого колективу для чоловіків.
У жовтні 2021 року здобувачі освіти кпел взяли участь у міському квесті «Козацькими стежками» Як козаки куліш варили.
Привітання від наших любих учнів з Днем вчителя
01.10.2021 Київський професійний енергетичний ліцей вітає усіх з днем вчителя і оголошує фото-конкурс "Вгадай хто я!"
21 вересня за ініціативи Генеральної Асамблеї ООН з 1982 року є Днем усесвітньої відмови від насильства й вогню, Днем Миру. У рамках святкування Міжнародного Дня Миру проходять заходи, мета яких - привернення уваги до проблеми миру й ефективних способів його досягнення. У Київському професійному енергетичному ліцеї теж відбувся захід присвячений Дню Миру. Заступник директора Яна Ніколашина провела виховну годину на тему «Прагнемо миру» для здобувачів освіти 31 групи «Оператор з обробки інформації та програмного забезпечення». Під час виховної години здобувачі освіти доводили необхідність збереження миру у всьому світі, писали маніфест миру від імені світових борців за справедливість, розглянули масштаб небезпеки війни й можливості в її запобіганні; визначили позицію України в цьому питанні, пригадали історію воєн і миру, проаналізували події і факти, та спробували з‘ясувати, хто має нести відповідальність за мир у всьому світі.
Шановні здобувачі освіти, викладачі, майстри виробничого навчання! Київський професійний енергетичний ліцей щиро вітає вас з початком нового навчального року та з Днем Знань. Бажаємо вам летіти на світ знань і науки, як метелик. Бажаємо з інтересом і ентузіазмом вивчати обрану професію. Нехай цей рік принесе безліч нових відкриттів. Нехай кожен день буде яскравим, незабутнім, плідним і наповниться тільки позитивними результатами, новим досвідом і відмінним настроєм.
Сьогодні в ліцеї для учнів першого курсу був проведений виховний захід до Дня Знань, а також виховна година, яку провела заступник директора з навчально-виховної роботи Яна Ніколашина «Моя Україна - єдина та вільна». Для учнів 3 курсу була проведена он-лайн вікторина «30 років Незалежності»
18 серпня 2021 року в Подільській районній філії КМЦЗ відбулася робоча зустріч фахівців з профорієнтації з представниками Київського професійного енергетичного ліцею з питань планування та проведення профорієнтаційної роботи у 2021-2022 навчальному році.
Фахівці з профорієнтації надали методичну допомогу соціальним партнерам з питань налагодження співпраці із загальноосвітніми навчальними закладами Подільського району та ознайомили їх із специфікою проведення профорієнтаційної роботи із молоддю шкільного віку та безробітною молоддю, яка перебуває на обліку у державній службі зайнятості.
10.08.2021 У Київському професійному енергетичному ліцею продовжується набір на навчання, а також проводиться активна профорієнтаційна робота. Працівники ліцею виїзжають до містечок і сіл Київської області з метою поширення інформації про ліцей.
Здобувачі освіти Київського професійного енергетичного ліцею взяли участь у фото-конкурсі "Моя Незалежна Україна" від Київського державного будинку художньої та технічної творчості. Вітаємо наших активних і креаитивних учнів Годованюка Олександра із зайнятим ІІІ місцем та Яремківа Богдана-Дмитра з подякою за участь у конкурсі!
Шановні випускники вітаємо вас зі святом!
Незважаючи на карантин Київський професійний енергетичний ліцей продовжує свою профорієнтаційну діяльність. З метою популяризації навчального закладу та його професій були створені мобільні групи педагогічних працівників, які розповсюджували інформацію в місті Києві та Київській області. Дякуємо нашим працівникам за їхню активну профорієнтаційну роботу.
7 квітня 2021 весь світ відзначав День здоров'я, а для учнів Київського професійного енергетичного ліцею день здоров'я проходить майже кожного дня, адже вони живуть під девізом "Здоровим бути модно". Учень 21 групи "Оператор з обробки інформації та програмного забезпечення" Паламарчук Ярослав саме це і демонструє, що не зважаючи на карантинні обмеження, уроками фізкультури можна займатися самостійно.

18.03.2021 у Київському професійному енергетичному ліцеї відбувся День відкритих дверей. Дякуємо Ставівській загальноосвітній школі за те, що приєдналися до нашої он-лайн конференції та абітурієнтам, які очно відвідали наш навчальний заклад. Також учні нашого ліцею активно проводять профорієнтаціну роботу у школах в яких вони навчалися.
Представники Київського міського центру соціальних служб Отто Стойка та Ірина Цісар провели тренінг для учнів, які мешкають у гуртожитку «За здоровий спосіб життя»
Київський професійний енергетичний ліцей вшановує пам’ять Тараса Шевченка, який для кожного покоління є чимось особливим, як сила, як мудрість, як поезія.
Викладач української мови та літератури Скок Наталія Петрівна разом з учнями ліцею підготували відео-захід, присвячений творам Т. Шевченка "Шевченкове слово горітиме вічно!"
Вшанування пам’яті Тараса Шевченка відбувалося в атмосфері творчості та співпраці.
У фото-конкурсі "Дівчина-весна 2021" перемогла учениця 31 групи Руденко Вероніка! Вітаємо! Дякуємо всім чарівним дівчатам Київського професійного енергетичного ліцею за участь у конкурсі!
Шановні жінки! Творчий і креативний колектив Київського професійного енергетичного ліцею вітає усіх з Міжнародним жіночим днем! Нехай у вас в душі завжди цвіте весна!
Сьогодні – День народження Лесі Українки!
25 лютого 2021 року виповнюється 150 років видатній українській письменниці, громадській діячці та одній з центральних постатей національної культури.


19 лютого в ліцеї відбулося свято присвячене випуску груп Т-1 "Монтажник санітарно-технічних систем і устаткування;електрозварник ручного зварювання" та групи Т-2 "Слюсар-електромонтажник". Ми щиро вітаємо випускників з початком нового етапу в їхньому житті. Бажаємо їм щасливої життєвої дороги і безмежних можливостей.
Традиційно Київський професійний енергетичний ліцей відзначає День Святого Валентина. Для всіх бажаючих надіслати валентинку в ліцеї працювала святкова пошта. За підрахунками надісланих валентинок в номінації “Валентин і валентинка 2021” перемогли Орган Олекандр 32гр. та Обухівська Вікторія 21гр. з чим їх і вітаємо, та даруємо солодкі подарунки від ППО КПЕЛ (учнів)
29 січня Україна вшановує пам'ять Героїв Крут. Цей бій став успішною оборонною операцією. Для Українського народу крутянці стали символом героїзму і прикладом для майбутніх поколінь борців за незалежність України. З цієї нагоди викладач історії Дегтярьова Тамара Борисівна провела виховну годину для здобувачів освіти 22 групи "Оператор з обробки інформації та програмного забезпечення"

2020 рік
До Нового року залишився всього одинь день, чому б не створити собі новорічну атмосферу вже сьогодні! А допоможуть в цьому учасниці вокального гуртка Київського професійного енергетичного ліцею!



До новорічних привітань приєднується голова учнівської профспілки Солоденко Юлія Володимирівна та учнівське самоврядування.
Привітання від адміністрації Київського професійного енергетичного ліцею з наступаючими святами та Новим Роком!
Святкова і приємна новорічна атмосфера продовжується. Грамотою від навчально-методичного кабінету професійно-технічної освіти у м. Києві за відмінні успіхи в навчанні та активну участь у громадському житті закладу освіти нагороджуються учениця 21 групи "Оператор з обробки інформації та програмного забезпечення" Обухівська Вікторія та учень 23 групи "Слюсар-електромонтажник" Коваленко Ярослав. Вітаємо!
До Київського професійного енергетичного ліцею завітало свято! До нас в гості прийшов Святий Миколай! Учнівське самоврядування організвувало привітання для працівників і здобувачів освіти ліцею. До кожного кабінету завітав Святий Миколай зі своїми казковими друзями, які влаштували для учнів невеличку вікторину із солодкими подарунками, а також пропонували новорічні передбачення. Головною родзинкою дня була святкова лотерея, де учні могли виграти не тільки солодкі подарунки, а і сертифікати на отримання гарної оцінки по предметам. Для того щоб взяти участь в лотереї потрібно було зробити яскраве, святкове фото, викласти його в соц.мережу і відмітити нашу сторінку у Facebook або Instagram.
Відео 2 «Пародія»
Команда КПЕЛ Позитивно заряджені, приймала участь у конкурсі планета гумору, хоч ми і не зайняли призового місця, але ми хочемо подякувати всім нашим учням, які брали участь у конкурсі. Знайте ви найкращі! Для нас ви номер 1. Хочемо щоб і ви подивились разом з нами наші конкурсні відео. Також хочемо подякувати нашому керівнику вокального гуртка Солоденко Максиму Олександровичу, ви створили супер пародію!
Відео 1 «Візитка»
Сучасні діти змінили ігри на подвір'ї на спілкування в месенджерах, а м’яч — на смартфон. За таких умов уроки фізкультури мають додаткову місію — не просто змушувати здобувачів освіти рухатися, а й заохотити та призвичаїти їх до фізичної активності, здорового способу життя та піклування про своє тіло. Цим на уроках в Київському професійному енергетичному ліцеї і займаються викладачі фізичної культури Андросюк Олександр Андрійович та Литовченко Вадим Володимирович. А також наші викладачі втілюють принцип органічного зв’язку фізичного виховання з виробничою діяльністю майбутнього робітника за допомогою професійно-прикладної фізичної підготовки (ППФП).
14 грудня в Україні вшановують подвиг ліквідаторів наслідків аварії на Чорнобильській атомній електростанції, які врятували не лише українську землю, а й усе людство від поширення смертельної небезпеки некерованої ядерної стихії. Саме у цей день в 1986 році завершилося будівництво захисного саркофагу над зруйнованим четвертим енергоблоком ЧАЕС. Прикладом мужності та героїзму були дії ліквідаторів, які працювали в зоні радіаційного забруднення. Ми пам’ятаємо Героїв, які віддали життя у боротьбі з радіаційним лихом. Світла та вічна їм пам’ять.
Всеукраїнська акція"16 днів проти насильства" продовжується. Здобувачі освіти, викладачі та майстри виробничого навчання Київського професійного енергетичного ліцею беруть в ній активну участь. Так з нагоди Міжнародного дня боротьби за скасування рабства заступник директора з НВР Яна Ніколашина разом зі здобувачами освіти 31 групи "Оператор з обробки інформації та програмного забезпечення" переглянули оскароносний фільм "12 років рабства".
Також 6 грудня відзначається річниця з дня "Монреальської різанини". Масове вбивство у Політехнічній школі Монреаля під час якої злочинець Марк Лепін розстріляв 14 студенок та поранив 13 інших в ім'я «боротьби з фемінізмом». Про цю трагедію під час виховної година здобувачам освіти 32 групи "Машиніст крана; кранівник" розповіла майстер виробничого навчання Марія Чорній.
6 грудня відзначається День Збройних Сил України. Цей День приурочений до дати прийняття Закону незалежної України від 6-го грудня 1991-го року “Про Збройні Сили України”. З цієї нагоди викладач Захисту України Залізняк Олександр Степанович провів виховну годину «За Україну, за її долю, за честь і волю, за народ!» для здобувачів освіти 23 групи "Слюсар-електромонтажник".
Ми продовжили говорити про важливу тему вчорашнього дня "СНІД - тінь над планетою", адже головним інструментом профілактики СНІДу є всебічні знання про хворобу, шляхи інфікування та чинники, що сприяють цьому. Таким чином, з’являється можливість захистити себе, зменшити шкоду від ВІЛ для особистості та суспільства. Для здобувачів освіти 11 групи "Оператор з обробки інформації та програмного забезпечення" практичний психолог Ліцею Лазаренко Олена Миколаївна провела тренінгове заняття "ВІЛ/СНІД". Також, для здобувачів освіти 23 групи "Слюсар-електромонтажник" класним керівником Соловйовою Тетяною Володимирівною була проведена виховна година на тему: "Що ти знаєш про СНІД?"
В Київському професійному енергетичному ліцеї продовжується Всеукраїнська акція "16 днів проти насильства".
Сьогодні увесь світ відзначає Всесвітній день боротьби зі СНІДом і приділяє максимум уваги цій проблемі. Ми теж не стоїмо осторонь від такої глобальної проблеми. З метою привернення уваги здобувачів освіти до цієї хвороби в ліцеї оголошено конкурс на кращий плакат на тему: "МИ ПРОТИ СНІДу".
Також, найактивніші учні долучилися до прямого ефіру в соціальній мережі Instagram на тему: "ВІЛ - інфекція. Основні цифри і факти." Он-лайн лекцію організували Стойка Отто Олександровичу завідувачу відділом просвітницької роботи Київського міського центру громадського здоров'я, к.мед.н. ,національному тренеру України з питань здорового способу життя та Цісар Ірині Василівні,
спеціалісту Київського міського центру соціальних служб для сім'ї дітей та молоді, психологу, національному тренеру України з питань здорового способу життя . Також у нас заплановані виховні години та тренінги на тему: "СНІД - тінь над планетою"
З метою реалізації Стратегії комунікації у сфері європейської інтеграції України пропонуємо вам здійснити віртуальну екскурсію відомими музеями Європи.
Музеї Італії
Музеї Нідерландів
Музеї Іспанії
В бібліотеці КПЕЛ функціонує тематична книжкова виставка, присвячена роковинам Голодомору 1932-1933 років. Не забудьте в суботу, 28 листопада о 16 годині запалити свічку пам'яті за тими, хто був знищений Голодомором...
Карантинні обмеження створюють нові можливості для взаємодії. Здобувачі освіти Київського професійного енергетичного ліцею 26 листопада змогли переглянути онлайн лекцію "Куріння - наслідки вживання для здоров'я та сучасні тренди" через соціальну мережу Instagram. Дякуємо Стойка Отто Олександровичу завідувачу відділом просвітницької роботи Київського міського центру громадського здоров'я, к.мед.н. ,національному тренеру України з питань здорового способу життя та Цісар Ірині Василівні,
спеціалісту Київського міського центру соціальних служб для сім'ї дітей та молоді, психологу, національному тренеру України з питань здорового способу життя за чудово проведену лекцію.
Київський професійний енергетичний ліцей долучився до Всеукраїнської акції "16 днів проти насильства", яка проводиться з 25 листопада до 10 грудня. Метою проведення акції є привернення уваги громадськості до актуальної для українського суспільства проблеми подолання насильства в сім'ї, щодо жінок, жорстокого поводження з дітьми, протидії торгівлі людьми.
25 листопада - Міжнародний день боротьби за ліквідацію насильства над жінками.
"Вийди із кола насильства” - із таким закликом звертаються до нас українські зірки у новому відеоролику кампанії Розірви коло.
Вперше така кількість зірок об’єдналася проти домашнього насильства за ініціативою Почесної Амбасадорки #UNFPAУкраїна, Маші Єфросиніної.
Дивіться та поширюйте ролик, адже останні слова за вами - чи вийдете ви із кола насильства?
Цього року Київський професійний енергетичний ліцей долучився до проведення «Усесвітнього Дня Гідності в Україні 2020» - наймаштабнішого у Європі, за підтримки Проекту USAID; «Міністерства освіти та науки України»; «Освітній Омбудсмен EO.GOW.UA; EdCamp Ukraine, «Global Dignity Ukraine». 24 листопада в рамках запланованих заходів викладач Суханова Тетяна Леонідівна та майстер виробничого навчання Хабло Едуард Вячеславович для здобувачів освіти 14 та 24 групи "Електрозварник ручного зварювання;рихтувальник кузовів" провели виховну годину на тему: "День Гідності та Свободи. Всесвітній День Гідності". Також для здобувачі освіти групи 23 "Слюсар-електромонтажник" був показиний відео ролик "День Гідності та Свободи"
Кожен народ має свої традиції, історію, пам’ять. У пам’яті людській навіки залишиться 1933 рік- найстрашніший в історії рік- рік голодомору. Сьогодні ми вшановуємо пам‘ять жертв Голодомору 1932-1933 років - мільйони вбитих українців. Заступник директора з НВР Яна Сергіївна Ніколашина провела виховну годину «Ми пам’ятаємо!» для здобувачів освіти 31 групи «Оператор з обробки інформації та програмного забезпечення». Учні та працівники ліцею вшанували пам‘ять загиблих хвилиною мовчання.
До Міжнародного дня толерантності практичний психолог Київського професійного енергетичного ліцею Лазаренко Олена Миколаївна провела тренінгове заняття для учнів 15 групи "Оператор з обробки інформації та програмного забезпечення"
9 листопада ми відзначаємо велике свято - День української писемності та мови. "Мова - це душа народу, а народ без мови - не народ", - говорив Володимир Сосюра. Київський професійний енергетичний ліцей вітає з цим чудовим святом і бажає всім співвітчизникам утверджувати рідну мову, щоб цей нетлінний скарб служив єднанням між поколіннями, возвеличував Україну і українців.
Учні та викладачі Київського професійного енергетичного ліцею долучились до написання ХХ ювілейного радіодиктанту національної єдності.
24 жовтня виповнюється 75 років Організації Об'єднаних Націй. З цієї нагоди пропонуємо пройти вам веб-квест "Цілі Сталого Розвитку". Учні,які наберуть найбільшу кількість балів отримують подарунки, а всім учасникам гарантовані гарні оцінки з біології! Всі хто будуть приймати участь відпишіться мені в особисті повідомлення! Дякую і бажаю вам успіху! Доречі участь можуть брати не тільки учні, а й викладачі та майстри! unitednationsquestkpel.blogspot.com
Київський професійний енергетичний ліцей взяв участь у "ІІІ Всеукраїнському уроку доброти" (про гуманне та відповідальне ставлення до тварин), який був присвячений Всесвітньому дню захисту тварин.
Шановні Викладачі та майстри виробничого навчання!!!! Художня самодіяльність Київського професійного енергетичного ліцею вітає вас зі святом!
Дорогі наші викладачі та майстри виробничого навчання, учнівське самоврядування разом з випускниками Київського професійного енергетичного ліцею, приготувало для вас відео привітання! Вітаємо вас зі святом!
