Новини

До Нового року залишився всього одинь день, чому б не створити собі новорічну атмосферу вже сьогодні! А допоможуть в цьому учасниці вокального гуртка Київського професійного енергетичного ліцею!

Литвиненко Ірина - Новий рік.mp4
Новорічне вітання від 1-го курсу - Jingle Bells.mp4
Новорічно-Різдвяне вітання від 21 та 31гр..mp4

До новорічних привітань приєднується голова учнівської профспілки Солоденко Юлія Володимирівна та учнівське самоврядування.

Привітання від адміністрації Київського професійного енергетичного ліцею з наступаючими святами та Новим Роком!

Святкова і приємна новорічна атмосфера продовжується. Грамотою від навчально-методичного кабінету професійно-технічної освіти у м. Києві за відмінні успіхи в навчанні та активну участь у громадському житті закладу освіти нагороджуються учениця 21 групи "Оператор з обробки інформації та програмного забезпечення" Обухівська Вікторія та учень 23 групи "Слюсар-електромонтажник" Коваленко Ярослав. Вітаємо!

До Київського професійного енергетичного ліцею завітало свято! До нас в гості прийшов Святий Миколай! Учнівське самоврядування організвувало привітання для працівників і здобувачів освіти ліцею. До кожного кабінету завітав Святий Миколай зі своїми казковими друзями, які влаштували для учнів невеличку вікторину із солодкими подарунками, а також пропонували новорічні передбачення. Головною родзинкою дня була святкова лотерея, де учні могли виграти не тільки солодкі подарунки, а і сертифікати на отримання гарної оцінки по предметам. Для того щоб взяти участь в лотереї потрібно було зробити яскраве, святкове фото, викласти його в соц.мережу і відмітити нашу сторінку у Facebook або Instagram.

Carousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel image

Відео 2 «Пародія»

Команда КПЕЛ Позитивно заряджені, приймала участь у конкурсі планета гумору, хоч ми і не зайняли призового місця, але ми хочемо подякувати всім нашим учням, які брали участь у конкурсі. Знайте ви найкращі! Для нас ви номер 1. Хочемо щоб і ви подивились разом з нами наші конкурсні відео. Також хочемо подякувати нашому керівнику вокального гуртка Солоденко Максиму Олександровичу, ви створили супер пародію!

Відео 1 «Візитка»


Сучасні діти змінили ігри на подвір'ї на спілкування в месенджерах, а м’яч — на смартфон. За таких умов уроки фізкультури мають додаткову місію — не просто змушувати здобувачів освіти рухатися, а й заохотити та призвичаїти їх до фізичної активності, здорового способу життя та піклування про своє тіло. Цим на уроках в Київському професійному енергетичному ліцеї і займаються викладачі фізичної культури Андросюк Олександр Андрійович та Литовченко Вадим Володимирович. А також наші викладачі втілюють принцип органічного зв’язку фізичного виховання з виробничою діяльністю майбутнього робітника за допомогою професійно-прикладної фізичної підготовки (ППФП).

14 грудня в Україні вшановують подвиг ліквідаторів наслідків аварії на Чорнобильській атомній електростанції, які врятували не лише українську землю, а й усе людство від поширення смертельної небезпеки некерованої ядерної стихії. Саме у цей день в 1986 році завершилося будівництво захисного саркофагу над зруйнованим четвертим енергоблоком ЧАЕС. Прикладом мужності та героїзму були дії ліквідаторів, які працювали в зоні радіаційного забруднення. Ми пам’ятаємо Героїв, які віддали життя у боротьбі з радіаційним лихом. Світла та вічна їм пам’ять.

Всеукраїнська акція"16 днів проти насильства" продовжується. Здобувачі освіти, викладачі та майстри виробничого навчання Київського професійного енергетичного ліцею беруть в ній активну участь. Так з нагоди Міжнародного дня боротьби за скасування рабства заступник директора з НВР Яна Ніколашина разом зі здобувачами освіти 31 групи "Оператор з обробки інформації та програмного забезпечення" переглянули оскароносний фільм "12 років рабства".

Також 6 грудня відзначається річниця з дня "Монреальської різанини". Масове вбивство у Політехнічній школі Монреаля під час якої злочинець Марк Лепін розстріляв 14 студенок та поранив 13 інших в ім'я «боротьби з фемінізмом». Про цю трагедію під час виховної година здобувачам освіти 32 групи "Машиніст крана; кранівник" розповіла майстер виробничого навчання Марія Чорній.

Carousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel image

6 грудня відзначається День Збройних Сил України. Цей День приурочений до дати прийняття Закону незалежної України від 6-го грудня 1991-го року “Про Збройні Сили України”. З цієї нагоди викладач Захисту України Залізняк Олександр Степанович провів виховну годину «За Україну, за її долю, за честь і волю, за народ!» для здобувачів освіти 23 групи "Слюсар-електромонтажник".

Carousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel image

Ми продовжили говорити про важливу тему вчорашнього дня "СНІД - тінь над планетою", адже головним інструментом профілактики СНІДу є всебічні знання про хворобу, шляхи інфікування та чинники, що сприяють цьому. Таким чином, з’являється можливість захистити себе, зменшити шкоду від ВІЛ для особистості та суспільства. Для здобувачів освіти 11 групи "Оператор з обробки інформації та програмного забезпечення" практичний психолог Ліцею Лазаренко Олена Миколаївна провела тренінгове заняття "ВІЛ/СНІД". Також, для здобувачів освіти 23 групи "Слюсар-електромонтажник" класним керівником Соловйовою Тетяною Володимирівною була проведена виховна година на тему: "Що ти знаєш про СНІД?"

Carousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel image

В Київському професійному енергетичному ліцеї продовжується Всеукраїнська акція "16 днів проти насильства".

Сьогодні увесь світ відзначає Всесвітній день боротьби зі СНІДом і приділяє максимум уваги цій проблемі. Ми теж не стоїмо осторонь від такої глобальної проблеми. З метою привернення уваги здобувачів освіти до цієї хвороби в ліцеї оголошено конкурс на кращий плакат на тему: "МИ ПРОТИ СНІДу".

Також, найактивніші учні долучилися до прямого ефіру в соціальній мережі Instagram на тему: "ВІЛ - інфекція. Основні цифри і факти." Он-лайн лекцію організували Стойка Отто Олександровичу завідувачу відділом просвітницької роботи Київського міського центру громадського здоров'я, к.мед.н. ,національному тренеру України з питань здорового способу життя та Цісар Ірині Василівні,

спеціалісту Київського міського центру соціальних служб для сім'ї дітей та молоді, психологу, національному тренеру України з питань здорового способу життя . Також у нас заплановані виховні години та тренінги на тему: "СНІД - тінь над планетою"

Carousel imageCarousel imageCarousel image

З метою реалізації Стратегії комунікації у сфері європейської інтеграції України пропонуємо вам здійснити віртуальну екскурсію відомими музеями Європи.

Музеї Великої Британії https://artsandculture.google.com/partner/the-british-museum

Музеї Італії

Музеї Нідерландів

Музеї Іспанії

В бібліотеці КПЕЛ функціонує тематична книжкова виставка, присвячена роковинам Голодомору 1932-1933 років. Не забудьте в суботу, 28 листопада о 16 годині запалити свічку пам'яті за тими, хто був знищений Голодомором...

Карантинні обмеження створюють нові можливості для взаємодії. Здобувачі освіти Київського професійного енергетичного ліцею 26 листопада змогли переглянути онлайн лекцію "Куріння - наслідки вживання для здоров'я та сучасні тренди" через соціальну мережу Instagram. Дякуємо Стойка Отто Олександровичу завідувачу відділом просвітницької роботи Київського міського центру громадського здоров'я, к.мед.н. ,національному тренеру України з питань здорового способу життя та Цісар Ірині Василівні,

спеціалісту Київського міського центру соціальних служб для сім'ї дітей та молоді, психологу, національному тренеру України з питань здорового способу життя за чудово проведену лекцію.

Carousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel image

Київський професійний енергетичний ліцей долучився до Всеукраїнської акції "16 днів проти насильства", яка проводиться з 25 листопада до 10 грудня. Метою проведення акції є привернення уваги громадськості до актуальної для українського суспільства проблеми подолання насильства в сім'ї, щодо жінок, жорстокого поводження з дітьми, протидії торгівлі людьми.

25 листопада - Міжнародний день боротьби за ліквідацію насильства над жінками.

"Вийди із кола насильства” - із таким закликом звертаються до нас українські зірки у новому відеоролику кампанії Розірви коло.

Вперше така кількість зірок об’єдналася проти домашнього насильства за ініціативою Почесної Амбасадорки #UNFPAУкраїна, Маші Єфросиніної.

Дивіться та поширюйте ролик, адже останні слова за вами - чи вийдете ви із кола насильства?

Цього року Київський професійний енергетичний ліцей долучився до проведення «Усесвітнього Дня Гідності в Україні 2020» - наймаштабнішого у Європі, за підтримки Проекту USAID; «Міністерства освіти та науки України»; «Освітній Омбудсмен EO.GOW.UA; EdCamp Ukraine, «Global Dignity Ukraine». 24 листопада в рамках запланованих заходів викладач Суханова Тетяна Леонідівна та майстер виробничого навчання Хабло Едуард Вячеславович для здобувачів освіти 14 та 24 групи "Електрозварник ручного зварювання;рихтувальник кузовів" провели виховну годину на тему: "День Гідності та Свободи. Всесвітній День Гідності". Також для здобувачі освіти групи 23 "Слюсар-електромонтажник" був показиний відео ролик "День Гідності та Свободи"

Carousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel image

Кожен народ має свої традиції, історію, пам’ять. У пам’яті людській навіки залишиться 1933 рік- найстрашніший в історії рік- рік голодомору. Сьогодні ми вшановуємо пам‘ять жертв Голодомору 1932-1933 років - мільйони вбитих українців. Заступник директора з НВР Яна Сергіївна Ніколашина провела виховну годину «Ми пам’ятаємо!» для здобувачів освіти 31 групи «Оператор з обробки інформації та програмного забезпечення». Учні та працівники ліцею вшанували пам‘ять загиблих хвилиною мовчання.

Carousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel image

До Міжнародного дня толерантності практичний психолог Київського професійного енергетичного ліцею Лазаренко Олена Миколаївна провела тренінгове заняття для учнів 15 групи "Оператор з обробки інформації та програмного забезпечення"

Carousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel image

9 листопада ми відзначаємо велике свято - День української писемності та мови. "Мова - це душа народу, а народ без мови - не народ", - говорив Володимир Сосюра. Київський професійний енергетичний ліцей вітає з цим чудовим святом і бажає всім співвітчизникам утверджувати рідну мову, щоб цей нетлінний скарб служив єднанням між поколіннями, возвеличував Україну і українців.

Учні та викладачі Київського професійного енергетичного ліцею долучились до написання ХХ ювілейного радіодиктанту національної єдності.

Carousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel image

24 жовтня виповнюється 75 років Організації Об'єднаних Націй. З цієї нагоди пропонуємо пройти вам веб-квест "Цілі Сталого Розвитку". Учні,які наберуть найбільшу кількість балів отримують подарунки, а всім учасникам гарантовані гарні оцінки з біології! Всі хто будуть приймати участь відпишіться мені в особисті повідомлення! Дякую і бажаю вам успіху! Доречі участь можуть брати не тільки учні, а й викладачі та майстри! unitednationsquestkpel.blogspot.com


Київський професійний енергетичний ліцей взяв участь у "ІІІ Всеукраїнському уроку доброти" (про гуманне та відповідальне ставлення до тварин), який був присвячений Всесвітньому дню захисту тварин.

Carousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel image

Шановні Викладачі та майстри виробничого навчання!!!! Художня самодіяльність Київського професійного енергетичного ліцею вітає вас зі святом!

Дорогі наші викладачі та майстри виробничого навчання, учнівське самоврядування разом з випускниками Київського професійного енергетичного ліцею, приготувало для вас відео привітання! Вітаємо вас зі святом!

вітання.mp4

На телеканалі Київ виходить програма "Просто кияни". Героєм одного із випусків став наш директор Михальчук Олександр Іванович, який поділився своїми думками, розказав про роботу закладу освіти та про свій шлях від звичайного практиканта до директора Київського професійного енергетичного ліцею!

Увага!Увага!Увага!

В Київському професійному енерегтичному ліцеї проходить вікторина "Синьо-жовті кольори"

Переходь за посиланням forms.gle/3yn3H3m7c9TaWLZ67

Або скануй QR код на фото, та перевір свої знання про Державний прапор України!

Відзначати свята ніколи не пізно!

24 серпня ми відзначали 29-ту річницю Незалежності України. З цієї нагоди, а також щоб виховати в учнів почуття патріотизму, свідомої громадянської зрілості, шанобливого ставлення до державних символів України, та почуття гордості за власну державу, викладач історії Київського професійного енергетичного ліцею Яценко Олена Юріївна провела для здобувачів освіти 24 групи "Електрозварник ручного зварювання; рихтувальник кузовів" виховну годину на тему: "Україна - єдина країна"

Carousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel image

Заступник директора з навчально-виховної роботи Ніколашина Яна Сергіївна разом з головою учнівської ради гуртожитку Наталією Литвиненко затвердили план роботи учнівської ради гуртожитку на 2020-2021 н.р.

Практичний психолог Олена Лазаренко проводить знайомство зі здобувачами освіти нового набору.(Діагностична робота)

Carousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel image

4 вересня 2020 року у Київському професійному енергетичному ліцеї відбулася екскурсія для учнів групи Т4 (професія «Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування») по території ліцею і Центру енергетичних професій. Метою заходу стало ознайомлення з освітнім простором, історією та сьогоденням енергетичних професій в ліцеї, перспективами у навчанні і подальшій кар’єрі. Захопливі розповіді директора ліцею Олександра Івановича Михальчука та викладача і майстра Олександра Володимировича Яценка справили гарне враження на першокурсників і закріпили їх впевненість у правильності вибору професії та ліцею.

Carousel imageCarousel image