Tvorba systémů a aplikací

Klein Petr

Webové stránky

Tvorbou webových stránek se zabývám přes 10 let. Za tu dobu jsem vyzkoušel mnoho technologií a postupů.

S redakčními systémy typu WordPress pracuji jen velmi zřídka, pro malé weby (jako je například tento) volím raději řešení Google Sites.

Pro složitější webové stránky jako je například poslední reference www.cestolapka.cz nebo eshopy volím řešení na míru.


Technologie: HTML, CSS, JS, PHP (Nette), MySQL (Doctrine)

Mobilní aplikace

Pro tvorbu mobilních aplikací využívám nejmodernějších technologií.

Vzhledem k faktu, že jsem velký fanoušek Google, programuji v moderním jazyce právě od společnosti Google. Díky tomu jsem schopen naprogramovat nativní aplikaci pro Android i iOS.

Pro jednodušší účely jsem schopen rozšířit webový projekt na úroveň PWA (Progressive Web App) což je přesně něco mezi nativní aplikací a webem a v mnoha případech je toto řešení zcela postačující.Technologie: Dart (Flutter), Material Design by Google

Kompletní systémy

Nejčastěji programuji kompletní firemní systémy. Jedná se o komplexní řešení na míru klientovi, které má za úkol ušetřit čas, peníze, papír a umožňuje mít vše pod kontrolou na jednom místě.

Zde nejsou žádné hranice a je možné vytvořit takřka cokoli. Například objednávkové systémy, fakturační, skladové, správa nad excel daty, statistiky, zaměstnanci, řešení pro čipové karty, věrnostní systémy, automatizované, notifikační, a spoustu dalších.

Každý systém běží online a je tedy dostupný z každého prohlížeče. Díky tomu nemusíte instalovat speciální programy ani mít speciální zařízení. Stačí pouze internetový prohlížeč.

Kompletní řešení může obsahovat také nativní mobilní aplikaci, která může díky API komunikovat se systémem a tudíž změny, které provedete na PC se projeví okamžitě v mobilní aplikaci, ať už Android nebo iOS.


Grafické práce

Jsem schopen zajistit základní sadu grafických prací.

  • Logo
  • Vizitky
  • PVC bannery
  • Reklamní letáky, oděvy a další

Kontakt

Telefon: +420 606 954 642

E-mail: info(at)kleinpetr.com

IČO: 03771571

DIČ: CZ9411103053

V zimních měsících cestuji obytným autem po teplých krajinách, v této době vyřizuji nezbytné konzultace prostřednictvím Skype.


Konfigurace VPS: Ubuntu, Nginx, PHP fpm 7.1, http2