Liqui-Moly Roli Team'i ülevaade EMV IV etapilt

Aravetel võitis Mark Dubnitski! Aleksander Vilaev rammiti aga välja võistluse eelviimases kurvis.

Kõigis võsitlusklasside valitses Aravetel väga tihe konkurents. Klassi Micro 60 ajasõidu ja esimese eelsõidu võitis meie meeskonna sõitja Mark Dubnitski. Teises sõidus oli Mark teine ja finaalsõidus, peale stardis toimunud kokkupõrget, kukkus Mark rivi lõppu. Markil õnnestus end siiski kokku võtta ja sõita kõigist konkurentidest mööda. See oli raske ja usume, et seetõttu ka kõige magusem võit Marki jaoks sellel hooajal. Palju õnne Mark!!!

Klassis X30 Junior esindas meeskonda Aleksander Vilaev, kes võitles koha eest poodiumil. Kahjuks Aleksander rammiti välja võistluse eelviimases kurvis. Paar ringi enne finišit oli Aleksander veel viiendal positsioonil ja kaotas eessõitvale grupile umbes 5 sekundit. Kuna sõidu lõpuosas toimus liidrite grupis täielik „katmine“, siis õnnestus Aleksandril neile lähemale tulla ja mööda sõita Andreas Lootusest. Eelviimases kurvis aga alustas Andreas liiga hilja oma möödasõidumanöövrit ja rammis Aleksandri välja. Aleksander näitas terve võistluse jooksul väga tugevat sõitu ja finaalsõidus pingutas viimase ringini. Tubli Alex!

Klassis Mini 60 oli seekord rajal 23 võidusõitjat ja kahtlemata on see klass hetkel kõige konkukurentsitihedam võistlusklass Eesti kardispordis. Liqui-Moly Roli Team'i esindasid sellel võistlusel Markus Kajak, Dominik Sinkevits ja Artjom Vedennikov. Ajakontrollsõidus oli kõige kiirem meie uustulnuk Markus Kajak, kes suutis ennast sõita 6. positsioonile. Dominik oli kümnes ja Artjom üheteistkümnes. Kahjuks pidi eelfinaalisõidus Markus rajalt maha tulema ning selle tõttu startis Markus finaali 14. positsioonilt. Stardis aga sõitis talle konkurent küljelt sisse ja roolivarras läks kõveraks, mistõttu langes Markus rivi lõppu. Markus on näidanud hooaja algusest peale võiduväärilist kiirust ja ka seekord vaatamata tehnilise rikkega kõverale kardile, õnnestus mitmest kaasvõistlejast mööda sõita. Väga tubli Markus! Sul on kõik võidud veel ees!

Dominik Sinkevits finišeeris oma senise hooaja parimal ehk kuuendal positsioonil. Artjom Vedennikov, kes võttis tehnikast maksimumi, tuli finišisse üheteiskümnendal positsioonil. Väga tublid!

Täname meie sponsorit Liqui-Moly Eesti OÜ-d! Ilma Teie toetuseta selliseid tulemusi saavutada oleks kindlasti raskem. Suur tänu ka kõigile meeskonnaliikmetele!!!

Fotod: Tõnis Krikk ja Olga Keikova. Suur tänu teile Olga ja Tõnis ilusa piltide eest!