Autospordi tähed 2016

Lugupeetud kardisportlased, toetajad ja kaasaelajad!

Järjekordne auto- ja kardispordiaasta on jõudmas lõpule. Meil on heameel teatada, et selle aasta hooajalõpu pidulik auhinnagala “Eesti Autospordi Tähed 2016” toimub 25. novembril Tallinnas, Saku Suurhallis. Veel on võimalik lunastada pääsmeid kirjutades aadressile kristi@autosport.ee.

Traditsiooniliselt autasustame pidulikul galal tänavusi Eesti meistreid ja karikavõitjaid, tunnustame parimaid ja autospordis silma paistnud inimesi ning täname toetajaid. Loomulikult kuulutame välja selle aasta parimad auto- ja kardisportlased ning anname üle traditsioonilised rändauhinnad.

Teile on kaetud 10-kohalised lauad suupistete ja jookidega. Pärast auhindade jagamist jätkub Saku Suurhallis lõbus meelelahutusprogramm, mille tähtedeks on võrratu Anne Veski ja DJ Vaido Pannel. Pidu kestab kuni 02:00-ni.

Uksed Saku Suurhallis avanevad kell 18.00 ja “Eesti Autospordi Tähed 2016” gala algab kell 19:00. Täpsema ajakava avalikustame Eesti Autospordi Liidu kodulehel.

Meistri- ja karikavõistluste esikolmikutesse kuuluvad sportlased ning auhinnasaajad pääsevad peole tasuta. Teistele maksab peol osalemine kuni 15. novembrini 55 eurot inimese kohta, alates 16. novembrist on osalemine 60 eurot inimese kohta.

Palume oma osalemisest teatada hiljemalt 21. novembriks aadressilekristi@autosport.ee

Laudade ja kohtade broneerimiseks saata palun info kristi@autosport.ee

Riietus pidulik