NÁJDITE SI KLIENTA

Právnik


Právnik, Advokát, Advokátska kancelária?

Kliknite na Nový prípad, ktorý by ste radi riešili a jeho kúpou okamžite získate:

-kontakt na potenciálneho Klienta

-možnosť vypracovať a zaslať ponuku potenciálnemu Klientovi, ktorého právny problém by ste radi riešili

Výhody služby klientom.sk:

Variabilita

Prostredníctvom portálu klientom.sk máte možnosť zakúpiť si neobmedzený počet prípadov a osloviť tak ľubovoľný počet potenciálnych klientov, ktorých výber je iba na Vás. Zároveň máte možnosť získať potenciálnych klientov z celej republiky, prípadne riešiť právne prípady z ktorejkoľvek lokality na Slovensku, ak ide o prípady, ktoré sa dajú riešiť na diaľku.

Adresnosť

Prezrite si zoznam voľných právnych prípadov na základe nich vypracujte ponuku podľa Vašich predstáv, nastavenú výlučne na konkrétneho potencálneho klienta. Oslovte potenciálneho klienta s ponukou s uvedením, akým spôsobom, za akú cenu a za akých podmienok by ste jeho prípad riešili.

Komfortnosť

Klientom.sk eliminuje nutnosť zháňania klientov. V pohodlí Vašej kancelárie vypracujte ponuku pre potenciálneho klienta a rovnako jednoducho si vyberte potenciálneho klienta, ktorému sa zapáčila práve Vaša ponuka. Ponuky potenciálnym klientom posielate prostredníctvom emailu, telefonicky alebo poštou.

Diskrétnosť

Vašu ponuku okrem Vami vybraného potencálneho klienta nikto neuvidí a v prípade, že s ňou uspejete, komunikujete výlučne s príslušným potenciálnym klientom. Zároveň je zachovaná sloboda získať klienta podľa Vašich predstáv.

Pamätajte, každý nový prípad môže byť práve Vaším prípadom a každý nový klient práve Vaším klientom.

My Vám pomôžeme získať, alebo rozšíriť svoju klientelu. Z nasledujúcich nových prípadov iba po kliknutí na „kúpiť" môže byť ktorýkoľvek Váš.

Najnovšie pridané prípady

KONTAKT

iVITO s. r. o.

Svetlá 7

811 02 Bratislava

T: +421 2 2102 5315

E: klientom@klientom.sk

W: www.klientom.sk

IČO: 47 701 862

DIČ: 2024049687


Spoločnosť zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu Bratislava I., oddiel: Sro, vložka číslo: 97792/B