VYBERTE SI PRÁVNIKA

Klient


Máte právny poblém?

Vyberte si toho správneho právnika

ZDARMA ZÍSKATE:

30 dňovú prezentáciu v podobe Nového prípadu na stránke www.klientom.sk

Z Vášho právneho problému sa okamžite stane produkt, ktorý právnik môže získať.

Cena

Vďaka tomuto produktu Vás oslovia právnici s ponukou svojich služieb, akým spôsobom, za akú cenu a za akých podmienok by Váš prípad radi riešili a len Vy si zvolíte toho, komu odpoviete na jeho ponuku služieb.

Výhody služieb klientom.sk:

Jednoduchosť

Či už ide o rozvod, rozdelenie majetku, dedenie, predaj alebo kúpu nehnuteľností, pôžičku, dražbu. Váš problém stačí popísať vlastnými slovami v kolónke „stručný popis" a jedným kliknutím odoslať.

Komfortnosť

Svoj právny problém odošlete z pohodlia Vášho domova. Zároveň sa nemusíte trápiť s aktívnym hľadaním riešenia Vášho problému, pretože ponuky budete znova dostávať emailom.

Výber

Iba vy sa rozhodnete, ktoré ponuky od ktorých právnikov a za akú cenu akceptujete. Navyše môžete dostávať ponuky z celej republiky v prípade, že sa jedná o právny problém, ktorý je možné vyriešiť aj na diaľku.

Diskrétnosť

Váš právny problém a lokalita riešenia sú zverejnené na stránke www.klientom.sk, ale všetky ostatné údaje okrem e-mailu, zadané do formulára, slúžia na realizáciu objednávky a žiaden tento údaj zverejnený nie je. E-mail je zverejnený až jeho zaslaním nášmu zákazníkovi a poskytuje sa len na vyžiadanie konkrétnemu záujemcovi o Váš prípad.

Vy ako Klient iba získate!

Jediné, čo od Vás žiadame, je vyplniť objednávku, kde zadáte Vaše údaje, aby s nimi mohol náš zákazník nakladať a poskytnúť Vám ponuku svojich služieb.

Týmto Vám pomôžeme vybrať si toho správneho právnika, stačí len pridať prípad!


Pridajte svoj právny prípad

Pridajte Váš právny problém, ktorý máte záujem riešiť.