Trenerzy

Szymon

I T I U S p o r t T e a m

Trener i koordynator w zakresie szkolenia podstawowego
Sędzia Rolkarstwa Alpejskiego Polskiego Związku Sportów Wrotkarskich

Ze szkoleniami jazdy na rolkach związany od wielu lat. Uczestniczył w zawodach rolkarstwa alpejskiego w ramach rywalizacji w kraju i za granicą. Obecnie trenuje młodych adeptów w zakresie podstaw jazdy na rolkach, jednocześnie wplatając w treningi techniki rolkarstwa alpejskiego.

Również licencjonowany instruktor narciarstwa alpejskiego SITN PZN.

Ania

I n l i n e A l p i n e T e a m S k a w i n a

Trener i koordynator w zakresie szkolenia sportowego Inline Alpine
Licencjonowany zawodnik Inline Alpine PZSW
Sędzia Rolkarstwa Alpejskiego Polskiego Związku Sportów Wrotkarskich

Licencjonowana Instruktorka jazdy na rolkach PZSW. Zawodniczka Inline Alpine, Mistrzyni Polski (2017-2020), uczestniczka zawodów rangi Pucharu Świata, reprezentantka Polski na Mistrzostwach Świata- World Roller Games, Barcelona 2019. Absolwentka studiów I stopnia Akademii Wychowania Fizycznego im. Bronisława Czecha w Krakowie, specjalność trener personalny, praca licencjacka „Inline Alpine – nowa dyscyplina będąca uzupełnieniem jazdy na nartach w sezonie letnim”, studentka studiów II stopnia AWF Kraków, specjalizacja trener przygotowania fizycznego, planowana praca badawcza magisterska na temat obciążeń treningowych zawodników dyscypliny Inline Alpine.

Również licencjonowany instruktor narciarstwa alpejskiego PZN i instruktor zawodowy ISIA.

Sławek

I T I U S p o r t T e a m

Trener i koordynator w zakresie szkolenia podstawowego
Sędzia Rolkarstwa Alpejskiego Polskiego Związku Sportów Wrotkarskich

Znakomity instruktor zarówno jazdy na rolkach, narciarstwa zjazdowego, a także narciarstwa telemarkowego.

Swoją pasję realizuje również jako jeden z trenerów kadry Polskiego Związku Sportu Niesłyszących. Organizator i moderator wielu kursów, warsztatów i konferencji sportowych. Człowiek wielu talentów. Członek Telemark Demo Team Poland. W wolnych chwilach testuje coraz to nowe lub nowe, bo zapomniane dyscypliny sportu górskiego, np. Grasski.

Szkoli również w języku migowym.

Asia

K N L I D E R

Opiekun jazdy na rolkach

Uczestniczka kursów i treningów rolkarstwa alpejskiego organizowanych przez Inline Alpine South Workshop (IASW - obecnie ITIU Sport Team). Znakomity kontakt z dzieciakami pozwala jej na motywowanie grupy adeptów rolkarstwa do rozwoju i podnoszenia umiejętności.

Instruktor narciarstwa alpejskiego SITN PZN.

Wadim

K N L I D E R

Opiekun jazdy na rolkach

Pełen energii i charyzmy instruktor i zawodnik narciarski.

Z klubem LIDER związany od zawsze! W swoich działaniach szkoleniowych dba o pozytywną motywację osób szkolonych, jednocześnie zwracając szczególną uwagę na bezpieczeństwo.

Copyright Instytut Technik i Umiejętności © All rights reserved.