«Громадянські й духовні цінності – основа національно-патріотичного виховання дітей та молоді»

Шановні колеги!

Запрошуємо Вас взяти участь у роботі міжрегіональної науково-практичної Інтернет-конференції «Громадянські й духовні цінності – основа національно-патріотичного виховання дітей та молоді», що відбудеться з 11 листопада по 11 грудня 2019 року.

Мета Інтернет-конференції: обговорення проблем та обмін досвідом з національно-патріотичного виховання дітей та молоді на засадах громадянських і духовних цінностей в контексті освітніх реформ.

Проблемні напрями роботи Інтернет-конференції:

1. Теоретико-методологічні засади національно-патріотичного виховання дітей та учнівської молоді в умовах суспільних змін.

2. Громадянські та духовно-моральні цінності як основа національно-патріотичного виховання дітей та молоді.

3. Використання виховного потенціалу етнографічного компонента регіонів України в освітньому процесі як засобу формування громадянина-патріота.

4. Психологічний супровід національно-патріотичного виховання в закладах освіти.

5. Досвід використання інноваційних педагогічних технологій, форм та методів у реалізації системи національно-патріотичного виховання дітей та молоді.

До участі запрошуються працівники департаментів (управлінь) освіти обласних, районних державних адміністрацій та міськвиконкомів, депутати рад всіх рівнів, науково-педагогічні та педагогічні працівники інститутів післядипломної педагогічної освіти, ВНЗ, ПТНЗ, ЗЗСО та ЗДО, студенти, учні, представники державних інституцій та громадських організацій.