Ulstein Cup

Turnering i Ulsteinvik 8.-10. juni

(sjå resultat og kampoversikt under)

Velkomen til cup i handball for aldersbestemte lag i Ulstein Arena - og ikkje minst; lokalderby mellom Hødd og Hareid sine damelag !

Kampane spelast fredag kveld, laurdag og søndag

I Ulstein Arena er det kiosksal der du kan betale med kort, kontantar og Vipps.

Vegg-i-vegg med idrettshallen ligg Ulsteinbadet der deltakarane får spesialpris (50,- pr. pers.). I kjellaren på Ulstein Arena ligg biblioteket der ein kan «henge» mellom kampane. I Ulsteinvik sentrum skjer det også mykje anna spanande denne helga med Smak av Ulstein

Stor takk til sponsorane Sparebanken Møre og Tussa !


Kampoversikt Ulstein Cup

Fredag (jenter 16 år og 18 år)

MED SLUTTRESULTAT

17.00 Hødd J16 – Bergsøy 10 – 10

17.25 Hødd/Bergsøy/Hareid J18 – Ørsta 9 – 9

17.50 Ørsta J16 – Valder 8 - 8

18.15 Aksla J18 – Spjelkavik 8 – 6

18.40 Bergsøy J16 – Ørsta 7 – 5

19.05 Ørsta J18 – Aksla 5 – 14

19.30 Valder J16 – Hødd 7 – 12

19.55 Spjelkavik J18 – Hødd/Bergsøy/Hareid 9 – 9

20.20 Bergsøy J16 – Valder 12 – 4

20.45 Ørsta J18 – Spjelkavik 8 – 7

21.10 Hødd J16 – Ørsta 10 - 14

21.35 Hødd/Bergsøy/Hareid J18– Aksla 7 – 8


Laurdag (mini, jenter 12 år jenter 13 år)

MED SLUTTRESULTAT (ikkje for mini)

09.00 J2009 Gul – J2010 Blå

09.20 J2010 Grå – J2010 Raud

09.40 J2009 Grønn – J2010 Blå

10.00 J2009 Gul – G2009

10.20 J2010 Grå – J2010 Blå

10.40 J2009 Grøn – G2009

11.00 J2010 Raud – J2010 Blå

11.20 J2009 Gul – J2010 Grå

11.40 G2009 – J2009 Grøn

12.00 J2009 Gul – J2010 Raud


12.40 Hødd1 J12 – Blindheim2 8 – 5

13.00 Blindheim1 J12 – Valder 4 – 4

13.20 Hødd2 J12 – Blindheim2 8 – 6

13.40 Hødd J13 – Valder 3 – 7

14.00 Hødd1 J12 – Blindheim1 10 – 5

14.20 Sæbø J13 – Spjelkavik 8 – 9

14.40 Hødd2 J12 – Blindheim1 4 – 3

15.00 Valder J12 – Hødd1 3 – 4

15.20 Valder J13 – Sæbø 6 – 7

15.40 Valder J12 – Hødd2 8 – 5

16.00 Spjelkavik J13 – Hødd 3 – 3

16.20 Blindheim2 J12 – Valder 4 – 8

17.20 Valder J13 – Spjelkavik 9 – 8

17.40 Hødd J13 – Sæbø 2 – 7


Søndag (jenter 10 år, jenter 11 år og gutar 11 år)

MED SLUTTRESULTAT (ikkje for J10)

10.00 Hødd J10 – Bergsøy1

10.20 Hødd J11 – Rollon 4 – 0

10.40 Hødd G11 – Valder1 6 – 6

11.00 Bergsøy2 J10 – Sykkylven

11.20 Valder J11 – Stranda 6 – 3

11.40 Valder2 G11 – Spjelkavik 0 – 8

12.00 Bergsøy1 J10 – Bergsøy2

12.20 Rollon J11 – Valder 4 -4

12.40 Valder1 G11 – Valder2 10 – 2

13.00 Sykkylven J10 – Hødd

13.20 Stranda J11 – Hødd 6 – 5

13.40 Spjelkavik G11 – Hødd 11 – 8

14.00 Bergsøy1 J10 – Sykkylven

14.20 Rollon J11 – Stranda 3 – 4

14.40 Valder1 G11 – Spjelkavik 10 – 5

15.00 Hødd J10 – Bergsøy2

15.20 Hødd J11 – Valder 2 – 4

15.40 Hødd G11 – Valder2 13 – 4

Seniorkamp kvinner

16.20 Hødd - Hareid 22 – 12





Kampar fredag 8. juni (J16 og J18)

Kampar laurdag 9. juni (føremiddag mini)

Kampar laurdag 9. juni (ettermiddag - J12 og J13)

Kampar søndag 10. juni (J10, J11, G11 og kvinner senior)