Сідельнікова Владислава Костянтинівна

кандидат педагогічних наук, доцент, 

доцент кафедри економічної теорії, фінансів і обліку 

Харківського національного педагогічного університету імені Г.С. Сковороди 

Сідельнікова Владислава Костянтинівна 

кандидат педагогічних наук,

доцент,

доцент кафедри економічної теорії, фінансів і обліку 

Харківського національного педагогічного університету

імені Г.С. Сковороди.

ОСВІТА ТА НАУКОВА ПІДГОТОВКА 

З 1991 по 1996 рр. навчалась на економічному факультеті Харківського державного університету імені О.М.Горького, нині Харківський національний університет імені В.Н.Каразіна, за спеціальністю «Фінанси та кредит», отримала кваліфікацію «Економіст».

У 2009 р. захистила дисертацію, отримала науковий ступінь кандидата педагогічних наук зі спеціальності 13.00.04 – теорія і методика професійної освіти, тема дисертації: «Особистісно-професійний розвиток майбутнього учителя економіки в умовах інтерактивного навчання». 

У 2020 р. здобула кваліфікацію: ступінь вищої освіти магістр за спеціальністю «Публічне управління  та адміністрування» освітня програма «Публічне управління та адміністрування» в Українському державному університеті залізничного транспорту.

 ПРОФЕСІЙНА КАРʼЄРА ТА ДОСВІД УПРАВЛІНСЬКОЇ ДІЯЛЬНОСТІ   

У 1999-2017 рр. займала посади викладача, старшого викладача, доцента кафедри економічної теорії Харківського національного педагогічного університету імені Г.С.Сковороди;

У 2017-2018 рр. займала посаду доцента кафедри фінансів і обліку.

З 2018 р. по теперішній час обіймає посаду доцента кафедри економічної теорії, фінансів і обліку Харківського національного педагогічного університету імені Г.С.Сковороди. 

НАВЧАЛЬНО-МЕТОДИЧНА РОБОТА  

Для здобувачів різних рівнів вищої освіти (бакалавр та магістр) галузі знань 05 «Соціальні та поведінкові науки» спеціальності 051 «Економіка» викладає низку економічних дисциплін: економічна історія, маркетинг, менеджмент, методика викладання економічних дисциплін, мікроекономічний аналіз, економіка праці і соціально-трудові відносини, креативний менеджмент, технології адміністрування. Виступає керівником індивідуальних наукових досліджень магістрантів, є членом фахової атестаційної комісії. Здійснює керівництво магістерськими роботами, виробничою практикою в організаціях та установах виробничої та невиробничої сфери.

Є автором та упорядником методичних видань з організації самостійної роботи студентів щодо вивчення курсів економічних дисциплін, практичної підготовки студентів, написання  курсових,  магістерських робіт з економічної теорії, підготовки бакалаврів до державної атестації тощо.

НАУКОВА ДІЯЛЬНІСТЬ 

Наукові інтереси – проблеми інноваційного розвитку національної економіки; проблеми маркетингу; питання економічної освіти та виховання майбутніх викладачів економічних дисциплін.

Автор та співавтор понад 100 наукових праць, серед яких: посібники (у співавторстві)  «Мікроекономіка», «Зовнішнє оцінювання (підготовка). Основи економіки. Репетитор», «Курс економічної теорії», «Основи економічної теорії: Навчальний посібник для студентів закладів вищої освіти неекономічних спеціальностей»; «Курс мікроекономіки: Навчальний посібник для студентів спеціальностей «Економіка», «Облік і оподаткування», «Менеджмент», «Маркетинг», «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність»; «Інноваційні методи викладання економічних дисциплін та їх використання в процесі підготовки бакалаврів і магістрів з економіки»; «Аналітична економіка та макроекономічна політика: Навчальний посібник для студентів спеціальності «Економіка»; «Економіка, управління та право: освітньо-професійна траєкторія навчання»; «Міжнародні економічні відносини: бакалаврський курс»; колективні монографії «Соціально-економічні умови інноваційного розвитку національної економіки України», «Пріоритетні напрями розвитку національної економіки України в контексті глобалізаційних викликів», «Антикризове регулювання та стимулювання інноваційного розвитку національної економіки в умовах глобальних дисбалансів»; статті у збірнику наукових праць Харківського національного педагогічного університету імені Г.С.Сковороди «Економіка», статті у фахових виданнях України в галузі економічних наук, стаття в «International Journal of Engineering & Technology», який індексувався в міжнародній наукометричній базі Scopus, матеріали науково-практичних конференцій різних рівнів. Має 5 свідоцтв про реєстрацію авторського права, серед яких монографії (у співавторстві) та навчальні посібники (у співавторстві).

Керує науковою діяльністю бакалаврів та магістрів.

ГРОМАДСЬКА ДІЯЛЬНІСТЬ 

Член громадської організації «Міжнародна фундація науковців та освітян» (ГО "МФНО", INTERNATIONAL  EDUCATORS AND SCHOLARS FOUNDATION, IESF) .

Член громадської організації «Лабораторія креативних ідей» професійного об’єднання (КВЕД № 94.12, 94.99) за напрямом «Економіка і фінанси».

Консультант на громадських засадах у відділі маркетингу ТОВ «АГНІ Лімітед».

НАГОРОДИ І ВІДЗНАКИ 

2022 р. – Почесна грамота з нагоди 300 річчя від дня народження Григорія Сковороди, ХНПУ імені Г.С.Сковороди.

Сертифікат

НАУКОМЕТРИЧНІ ПРОФІЛІ

ПРОФЕСІЙНИЙ РОЗВИТОК 

Сертифіковане підвищення кваліфікації за міжнародною навчальною програмою Консорціуму із удосконалення бізнес-освіти в Україні за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку:

2000 р. – семінари «Актуальні проблеми викладання маркетингу», «Маркетинг», «Стратегічний менеджмент», «Міжнародний бізнес», «Управління людськими ресурсами: розбудовуючи систему лідерства в організаціях», Літній інститут Консорціуму із удосконалення бізнес-освіти в Україні, практичний трейнинг-курс Києво-Могилянської Бізнес-школи «Мерчандайзинг в стратегії тотального маркетингу»;

2001 р. – семінар  «Основні методи зв’язків із громадськістю», секція «Лідерство» Літній інститут Консорціуму із удосконалення бізнес-освіти в Україні, Весняна школа підвищення педагогічної майстерності викладачів управлінських дисциплін.

2005 р. – курс Української ради з економічної освіти «Методика викладання економіки: сучасні підходи» для викладачів вищих навчальних закладів; семінар «Викладання ситуаційних вправ до курсу «Маркетинг».

2015р. – сертифіковане стажування у відділі маркетингу ООО «Котлотурбопром».

2020 р. – сертифіковане  міжнародне підвищення кваліфікації (Вебінари) на тему: «Хмарні сервіси для онлайн навчання на прикладі платформи Zoom», «Використання в сучасній онлайн освіті можливостей хмарних сервісів на прикладі платформи GOOGLE MEET,  Google Classroom». Сертифікат Сертифікат 

2020 р. – сертифіковане стажування на базі кафедри загальної економічної теорії НТУ «Харківський політехнічний інститут». 

2022 р. – сертифіковане  міжнародне підвищення кваліфікації (Вебінари) на теми: «Академічна доброчесність при підготовці бакалаврів в країнах Європейського союзу та України», «Інтерактивні технології змішаного навчання в закладах освіти: досвід країн Європейського Союзу та України», «Академічна доброчесність при підготовці магістрів та здобувачів доктора філософії (PhD) в країнах європейського союзу та Україні». Сертифікат  Сертифікат Сертифікат

2023 р. – сертифіковане  міжнародне підвищення кваліфікації (Вебінар) на тему: «Академічна доброчесність та тайм-менеджмент при підготовці наукових робіт: зарубіжний та вітчизняний досвід». Сертифікат

У 2023 р. взяла участь як викладач у міжнародному проєкті «Інклюзивний доступ до безпечного навчання для дівчат, хлопців і підлітків, які постраждали внаслідок конфлікту» на базі ННІ «КШБ». Сертифікат