Veřejný dětský den Hasičů Květnice 25.5.2024

Letos v květnu se nám povedl úžasný dětský den, ač jsme to nikdo nečekal, a proto jsme se rozhodli ho pořádat i další rok a udělat z toho každoroční tradici, to znamená, že dne 25.5. 2024 se u nás v Květnici opět uskuteční DDHZS (dětský den – hasiči a záchranné složky)

Rádi bychom opět pozvali Hasiče z okolí a můžou se zúčastnit i firmy se svými stánky, které jsou spojovány se záchrannými složkami.

Dále bychom moc chtěli požádat o finanční dary pro organizaci tohoto dne a věcné dary pro děti.
Námi pozváni budou mít jako letos občerstvení zdarma.
 

V případě zájmu mi pište zprávu sem o bližší informace. Předem moc děkujeme 


Ahoj kamarádi Hasičů, Hasiči a Hasičáťata , 

podporovatelé SDH Květnice, zkrátka všichni skvělí lidé a zejména užasne děti, které si přišly vyzkoušet jaké je to být hasičem. Skvělou atmosféru, přátelskou náladu, kterou jste pomohli vytvořit Vaší účastí dokreslilo sluníčko, které na nás svítilo.  

Je nám odměnou radost v dětských očí, které si den užívaly, velkou odměnou pro lidi, kteří si zaslouží poděkování za přípravu a organizaci této akce, je toho tolik, že určitě navážeme dalšími příspěvky a fotografiemi. 

Květnické hasiče můžete znovu vidět již brzy na akci našich Květnických kamarádu z nadace Kalorie pomáhají (https://www.facebook.com/kaloriepomahaji ) , pomáhali i nám na tomto dětském dni, třeba jako Superman Matěj Král (https://www.facebook.com/kral.matej

 

Velkou pomoci nám byla i Lenka Houžvičková (https://www.facebook.com/lhouzvickova) , která nám pomáhala radami i vlastnoručně pomáhal. Její zkušenosti z pořádání Květnického Ušáka ( https://www.facebook.com/kvetnickyusak ) a jeho již 15 ročníků nám Velice pomohli včetně tým lidí, kteří pomáhají s Ušákem pomáhali i nám. 

 

Děkujeme kamarádům z Rybářského spolku Květnice https://www.facebook.com/RybarskyspolekKvenice 

 

Velkým finanční obnos více než 40.000, - Kč nám přispěli naší sponzoři, kterým patří také velké poděkování.  

Děkujeme za účast a pomoc Jsdh Sibřina , SDH Praha - Újezd , SDH Koloděje (https://www.facebook.com/HasiciKolodeje/ ) , SDH Čelákovice (https://www.facebook.com/hasicicelakovice), Generali Česká pojišťovna 

Obec Květnice nám přispěla hodnotným darem 20.000, - a pronájmem rybárny, techničtí pracovnici nám posekali trávník. 

ĎEKUJEME Vaši Hasiči Květnice www.hasicikvetnice.cz 


Veřejný dětský den Hasičů Květnice 20.5.2023

Vážení Květničáci, SDH Květnice a přátelé obce Květnice si vás dovolují pozvat na Hasičský dětský den. Pro vás a hlavně pro vaše děti čeká spousta tematických a zábavných atrakcí, které prověří znalosti i zdatnost celé rodiny. Poznačte si tento datum do svých kalendářů! Těšíme se na vás.