Rekrutacja Hanex

Twoje Nowe Miejsce Pracy

Poznaj Nas Bliżej – Odkryj Kulturę Naszej Firmy! 

Zapraszamy do zanurzenia się w naszą firmową kulturę poprzez serię inspirujących filmów.

Zobacz, jak innowacyjność i zaangażowanie kształtują naszą codzienną pracę, jak budujemy relacje i dążymy do sukcesu.

Rozpocznij swoją podróż z nami, poznając nas bliżej.

Twoja przyszłość zaczyna się w Hanex! 

Aktualne Oferty Pracy
lokalizacja: ul. Brunatna 30
62-510 Konin   


Poniżej znajduje się lista dostępnych stanowisk pracy wraz z opisem wymagań.

Aby aplikować, należy przejść do formularza aplikacji dostępnego na stronie przyciskiem poniżej.


                                 

Dział Handlowy

DYREKTOR HANDLOWY

Firma poszukuje doświadczonego kandydata/kandydatki na stanowisko Dyrektora Sprzedaży, który będzie odpowiedzialny za rozwój i zarządzanie zespołem sprzedażowym oraz osiągnięcie wyznaczonych celów sprzedażowych. Jeśli jesteś osobą ambitną, zorientowaną na wynik oraz masz doświadczenie w zarządzaniu zespołem sprzedażowym, ta oferta jest dla Ciebie. Oferujemy pracę w dynamicznym środowisku, gdzie będziesz miał/a szansę rozwijać swoje umiejętności i zbudować swoją karierę w firmie.


Wymagania:


Zakres obowiązków:


Oferujemy:

eCOMMERCE MANAGER 

Poszukujemy doświadczonego Ecommerce Managera, który będzie odpowiedzialny za zarządzanie i rozwój naszego sklepu internetowego jak i platform sprzedażowych. Nasz idealny kandydat posiada bogate doświadczenie w e-commerce, zna się na strategii sprzedaży online, analizie danych i zarządzaniu projektami. Odpowiedzialny będzie za całkowite zarządzanie stroną internetową, w tym planowanie i wdrażanie kampanii marketingowych, zarządzanie budżetem, monitorowanie wyników sprzedaży oraz optymalizację witryny internetowej.

 

Wymagania:

Zakres obowiązków:

Oferujemy:

Jeśli jesteś osobą z pasją do e-commerce, posiadasz minimum 3 letnie doświadczenie oraz spełniasz wymagania, to zapraszamy do aplikowania na stanowisko e-commerce Managera.

MANAGER ds. KUCZOWYCH KLIENTÓW 

Wymagania:

Zakres obowiązków:

Oferujemy:

SPECJALISTA ds. SPRZEDAŻY 

Jeśli jesteś zmotywowany/motywowana, masz doświadczenie w sprzedaży oraz potrafisz aktywnie pozyskiwać nowych klientów, ta oferta jest dla Ciebie. Oferujemy pracę w dynamicznym środowisku, gdzie będziesz miał/a szansę rozwijać swoje umiejętności i zbudować swoją karierę w firmie.


Wymagania:

Zakres obowiązków:


Oferujemy:

SPECJALISTA ds. E-SKLEPU 

Wymagania:

Zakres obowiązków:

Oferujemy:

Jeśli jesteś osobą z pasją do e-commerce, posiadasz doświadczenie w obsłudze e-sklepu oraz spełniasz wymagania, to zapraszamy do aplikowania na stanowisko Specjalisty do spraw obsługi e-sklepu.

SPECJALISTA ds. MARKETPLACE ALLEGRO 

Wymagania:

Zakres obowiązków:

Oferujemy:

Jeśli jesteś osobą z pasją do e-commerce, posiadasz doświadczenie w obsłudze platformy Allegro oraz spełniasz wymagania, to zapraszamy do aplikowania na stanowisko Specjalisty do spraw marketplace Allegro.

SPECJALISTA ds. MARKETPLACE EMAG.RO 

Wymagania:

Zakres obowiązków:

Oferujemy:

Jeśli jesteś osobą z pasją do e-commerce, posiadasz doświadczenie w obsłudze platformy Emag oraz spełniasz wymagania, to zapraszamy do aplikowania na stanowisko Specjalisty do spraw marketplace Emag.

SPECJALISTA ds. MARKETPLACE AMAZON

Wymagania:

Zakres obowiązków:

Oferujemy:

Jeśli jesteś osobą z pasją do e-commerce, posiadasz doświadczenie w obsłudze platformy Amazon oraz spełniasz wymagania, to zapraszamy do aplikowania na stanowisko Specjalisty do spraw marketplace Amazon

SPECJALISTA ds. MARKETPLACE EBAY 

Wymagania:

Zakres obowiązków:

Oferujemy:

Jeśli jesteś osobą z pasją do e-commerce, posiadasz doświadczenie w obsłudze platformy Ebay oraz spełniasz wymagania, to zapraszamy do aplikowania na stanowisko Specjalisty do spraw marketplace Ebay.

Dział Marketingu 

MANAGER MARKETINGU 

Osoba zarządzająca i koordynująca strategie sprzedaży w sklepie internetowym. Odpowiada za rozwój i realizację celów biznesowych, zarządzanie kampaniami marketingowymi, analizę rynku i trendów, a także za optymalizację strony internetowej. Jeśli jesteś osobą ambitną, zorientowaną na wynik oraz masz doświadczenie w zarządzaniu zespołem marketingowym, ta oferta jest dla Ciebie. Oferujemy pracę w dynamicznym środowisku, gdzie będziesz miał/a szansę rozwijać swoje umiejętności i zbudować swoją karierę w firmie.


Wymagania:

Zakres obowiązków:

Oferujemy:

MANAGER SOCIAL MEDIA 

Osoba odpowiedzialna za zarządzanie profilami firmy w mediach społecznościowych. Zajmuje się tworzeniem strategii social media, prowadzeniem kampanii reklamowych, moderacją, odpowiedzią na zapytania klientów i monitorowaniem opinii na temat firmy w internecie.


Wymagania:

Obowiązki:

Oferujemy:

SPECJALISTA ds. MARKETINGU INTERNETOWEGO 

Osoba odpowiedzialna za prowadzenie kampanii marketingowych online w celu zwiększenia ruchu na stronie, pozyskania nowych klientów, a także budowania lojalności wśród obecnych użytkowników. Zajmuje się między innymi SEO, SEM, kampaniami reklamowymi, email marketingiem i social media.


Wymagania:

Zakres obowiązków:

Oferujemy:

SPECJALISTA ds. CONTENT MARKETINGU 

Szukamy kandydata lub kandydatki na stanowisko specjalisty ds. content marketingu, który będzie odpowiedzialny za tworzenie i realizację strategii content marketingowej. Nasza firma dynamicznie się rozwija, więc oczekujemy, że nowy członek zespołu będzie kreatywny, innowacyjny i zdolny do pracy w zespole. Jeśli chcesz dołączyć do naszej firmy i rozwijać swoją karierę w dziedzinie marketingu, zapraszamy do aplikowania.

Wymagania:

Zakres obowiązków:

Oferujemy:

SPECJALISTA ds. ANALIZY DANYCH 

Osoba odpowiedzialna za zbieranie i analizowanie danych, które umożliwiają podejmowanie decyzji biznesowych. Zajmuje się między innymi badaniem zachowań użytkowników na stronie internetowej, analizą kosztów kampanii marketingowych i raportowaniem wyników.


Wymagania:

Zakres obowiązków:

Oferujemy:

SPECJALISTA ds. MARKETING AUTOMATIONS 

Poszukujemy doświadczonego kandydata/kandydatki na stanowisko Specjalisty do spraw marketing automations, który będzie odpowiedzialny za projektowanie, wdrażanie oraz optymalizację procesów marketingowych w ramach automatyzacji. Jeśli posiadasz doświadczenie w zakresie tworzenia kampanii marketingowych, analizie wyników oraz wdrożeniach narzędzi do automatyzacji, ta oferta jest dla Ciebie. Oferujemy pracę w dynamicznym środowisku, gdzie będziesz miał/a szansę rozwijać swoje umiejętności i zbudować swoją karierę w firmie.

Wymagania:

Zakres obowiązków:

Oferujemy:

FOTOGRAF PRODUKTOWY / GRAFIK 

Wymagania:

Zakres obowiązków:

Oferujemy:

Dział Obsługi Klienta 

SPECJALISTA BOK dot. REALIZACJI ZAMÓWIEŃ 

Poszukujemy osoby na stanowisko pracownika biura obsługi klienta. Oczekujemy od kandydata gotowości do pracy w dynamicznym środowisku, dobrej organizacji pracy oraz wysokiej kultury osobistej. Jeśli cenisz sobie kontakt z klientem i chcesz rozwijać swoje umiejętności w obsłudze klienta, to ta oferta jest dla Ciebie.


Wymagania:


Zakres obowiązków:

Oferujemy:

SPECJALISTA BOK dot. REKLAMACJI I ZWROTÓW 

Wymagania:

Zakres obowiązków:

Oferujemy:

Dział Logistyki

KIEROWNIK MAGAZYNU

Poszukujemy doświadczonego Kierownika Magazynu do naszej dynamicznie rozwijającej się firmy e-commerce. Jeśli posiadasz umiejętności zarządzania zespołem i procesami magazynowymi, cenisz wyzwania i efektywną organizację, to ta oferta jest dla Ciebie. Sprawdź szczegóły poniżej. 

Wymagania:

Zakres obowiązków:

Oferujemy:

Czekamy na Twoje zgłoszenie!

MAGAZYNIER

Poszukujemy osoby, która jest zorganizowana, sumienna i posiadająca doświadczenie w pracy w magazynie.

Wymagania:

Zakres obowiązków:

Oferujemy:

PAKOWACZ PRZESYŁEK E-COMMERCE

Wymagania:

Zakres obowiązków:

Oferujemy:

ZAKUPOWIEC

Wymagania:

Zakres obowiązków:

Oferujemy:

Dział Finansowy

DYREKTOR FINANSOWY

Poszukujemy doświadczonego Dyrektora Finansowego, który będzie odpowiedzialny za nadzór nad finansami naszej firmy. Nasz idealny kandydat posiada bogate doświadczenie w dziedzinie finansów i rachunkowości oraz umiejętności przywódcze, które pozwolą mu na skuteczne zarządzanie zespołem. Odpowiedzialny będzie za planowanie, organizowanie, kierowanie i kontrolę działalności finansowej firmy.


Wymagania:

Zakres obowiązków:

Oferujemy:

Jeśli jesteś osobą z pasją do finansów oraz spełniasz wymagania, to zapraszamy do aplikowania na stanowisko Dyrektora Finansowego.

SPECJALISTA ds. KSIĘGOWOŚCI i KADR 

Poszukujemy osoby, która będzie odpowiedzialna za prowadzenie ksiąg rachunkowych oraz rozliczeń finansowych.

Zakres obowiązków:

Wymagania:

Oferujemy:

Dział Administracji

RECEPCJONISTKA / RECEPCJONISTA

Poszukujemy energicznej i zorganizowanej osoby na stanowisko Recepcjonistki.

Wymagania:

Zakres obowiązków:

Oferujemy:

Dział Technologiczny 

SPECJALISTA IT 

Wymagania:

 

Zakres obowiązków:

 

Oferujemy:

Zespół Hanex

Kultura organizacyjna w Hanex.pl Sp. z o.o.

W Hanex szczególnie cenimy:


W Hanex zaufanie jest fundamentem naszej współpracy. Od pierwszego dnia pracy każdy członek zespołu jest obdarzany pełnym zaufaniem. Naszym wspólnym celem jest utrzymanie tego zaufania poprzez odpowiedzialność, transparentność i zaangażowanie w wykonywaną pracę. Oczekujemy, że każdy pracownik będzie aktywnie dążył do pielęgnowania tego zaufania, co jest kluczowe dla naszego długotrwałego sukcesu i wzajemnego szacunku. 

Podczas rekrutacji stawiamy wysoko poprzeczkę, ale dzięki temu pracujemy w świetnej atmosferze. Jako że spędzamy w pracy znaczną część naszego życia, dlaczego nie miałoby to być miejsce, gdzie jesteśmy otoczeni przez wartościowych i wspaniałych ludzi?

Jeśli zgadzasz się z wszystkimi powyższymi wartościami oraz posiadasz wymagane umiejętności, jesteśmy pewni, że będziesz doskonale pasował do naszego zespołu. Wierzymy, że w środowisku opartym na wzajemnym szacunku, otwartej komunikacji i współpracy, każdy pracownik będzie mógł rozwijać się i osiągać swoje cele zawodowe. Dołączając do naszej firmy, nie tylko znajdziesz pracę, ale także miejsce, w którym będziesz czuł się doceniony i wspierany. Dołącz do naszej zaangażowanej społeczności i razem twórzmy przyszłość Hanex.pl!

 Dołącz do naszej zaangażowanej społeczności i razem twórzmy przyszłość Hanex.pl! 

Misja firmy Hanex

Nieustanny rozwój w kierunku pozycji niekwestionowanego lidera na rynku sprzedaży materiałów budowlanych w segmencie pokryć dachowych, poprzez dostarczanie produktów najwyższej jakości, oferowanie doskonałej obsługi klienta i budowanie trwałych relacji z naszymi partnerami biznesowymi. Dążymy do ciągłego rozwoju, innowacyjności i bycia zaufanym partnerem dla profesjonalistów z branży budowlanej, zarówno w Polsce, jak i za granicą. 


Masz pytania?

Jeśli masz jakiekolwiek pytania związane z procesem rekrutacji,
napisz do nas na: rekrutacja@hanex.pl

Lokalizacja i wskazówki dojazdu

Zaobserwuj nas!